Návrh - TS3 • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Ahoj,
chcel by som napísať pár návrhov.

⚫ Bolo možné pridať na TS3 server ikonku Oneblock. 

⚫ Ako som už Szyhovy spomínal by možno nebol zlý nápad pridať, aby si každý hráč mohol pridať groupku "Zaneprázdnený" a "Jen PM". Príde mi to fajn, kedže hráči, ktorí hrajú napríklad hru Valorant nechcú byť rušení hráčmi, ktorí nemajú čo robiť a vypisujú bludy. Momentálne to je povolené len pre AT. 

⚫ Bolo by možné pridať do výhod sponzora++ možnosť mať 2 hráčske groupky? Prípadne pre retired členov

⚫ Niekedy na tsku bolo povolené, aby si hráči mohli vytvárať perm. podmiestnosti. Mohlo by sa to opäť povoliť, je to pomerne primitívna vec, ktorá sa odobrala z dôvodu, že nevedeli opraviť chybu, ktorá na tsku bola (hráči vedeli vytvárať podmiestnosť pod hocijakou miestnosťou).

Legi

@Szyho27








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

Zdravím,

s OneBlock ikonkou souhlasím, pokusím se dnes najít dobrou ikonku pro to. To druhý bych klidně přidal k určitým hodností, že třeba Sponzor si o to může požádat. Ke třetímu, nechal bych to tak jak to je, protože by v tom byl celkem bordel a hráči si můžou kdykoliv požádat o pozměnění třeba ikonky či názvu groupky. A čtvrtý bych nechal tak, že si hráči musí požádat, aby nevznikal nepořádek a podobně.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Chcel by som sa opýtať hlavne k tvojej 4. O akom neporiadku hovoríš? Pár mesiacov nazad to bolo tak, ako to dokonca je napísané vo výhodých danej hodnosti. Teda pr. sponzor si môže vytvoriť 3 podmiestnosti. Teraz, musí kvôli tejto stupidnej veci písať niekomu, kto mu ju môže vytvoriť. Takže vôbec nerozumiem, pri akej príležitosti by vznikol spomínaný bordel. Nehovoriac o tom, že to je dokonca aj napísané vo výhodach, ako som spomínal.

Ku trojke, tiež píšeš že bordel, nemyslím si že na TS server chodí veľa retired členov pr. sponzorov++. Teda, nevidím pádny argument, pre ktorý by sa to pridať nemohlo

@szyho27








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 3 let

K té 4, já jsem to tak udělal aby si mohli vytvořit perma sub channel a dokonce ta chyba že si mohli vytvořit subchannel všude byla opravená taky, každopádně Zoubek s tím nesouhlasil. Nechám ho vyjádřit. K 3 také nechám vyjádřit Zoubka.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let

Dúfam sa teda dočkám, díky aspoň za ten oneblock...