Pixelmon • Minicraft.cz



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let

Ahoj dnes jsem si pro vás připravil menší spawn 350x350 s vulkánem a přístavním městečkem :). Jedná se o spawn pro mód pixelmon :) Na spawnu mi pomohlo pár kamarádů z minicraftu ale to jen u dělání hromádek z knihoven,melounů a dýní nebo u dělání keříků. Vše co zde uvidíte je čistě z mé hlavy :) Stavba mi zabrala 4 dny... s pauzami na valorant,csko, víkend strávený u otce a spooooostou hodin u anime :3

Pluginy: Arceon, Voxel Sniper, World Edith

Programy: World Painter, McEdit

Čas kdy jsem stavěl a nelenošil: cca 8 hodin dohromady

Co chybí ? : Chybí mi zde dva pokémoni :) 1 je vzdušný tip altaria, který bude v oblacích a 2. tip psychic MewTwo přichycený na skále vedle masterballu :3 

Co očekávám? : že se vám má stavba bude líbit a některým z vás snad dodá inspiraci i v tom jak jsem použil různé tipy dřev :) 

Samotná stavba: https://imgur.com/a/wzrquVP

Díky za váš čas :3 SadEmo (Sharkmens_Hry) :) CY@






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



SquiffyBia
Hráč

31 postů
45 reputace

IGN: TrippyBia
Od SquiffyBia » přes 3 let

Zase stáhnuté sharku co

Že se nestydíš






                                                                                lmao mit tak nudny zivot-



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let

Nejvíc @Biuska :D :"Vše co zde uvidíte je čistě z mé hlavy"






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
SadEmo said:

Ahoj dnes jsem si pro vás připravil menší spawn 350x350 s vulkánem a přístavním městečkem :). Jedná se o spawn pro mód pixelmon :) Na spawnu mi pomohlo pár kamarádů z minicraftu ale to jen u dělání hromádek z knihoven,melounů a dýní nebo u dělání keříků. Vše co zde uvidíte je čistě z mé hlavy :) Stavba mi zabrala 4 dny... s pauzami na valorant,csko, víkend strávený u otce a spooooostou hodin u anime :3

Pluginy: Arceon, Voxel Sniper, World Edith

Programy: World Painter, McEdit

Čas kdy jsem stavěl a nelenošil: cca 8 hodin dohromady

Co chybí ? : Chybí mi zde dva pokémoni :) 1 je vzdušný tip altaria, který bude v oblacích a 2. tip psychic MewTwo přichycený na skále vedle masterballu :3 

Co očekávám? : že se vám má stavba bude líbit a některým z vás snad dodá inspiraci i v tom jak jsem použil různé tipy dřev :) 

Samotná stavba: https://imgur.com/a/wzrquVP

Díky za váš čas :3 SadEmo (Sharkmens_Hry) :) CY@

Celkom pekne. Škoda, že sťahuješ z internetu... Tých drakov a lode.. no..








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let

Jj ta "loď" má modré detaily aby vypadala jako pokémon no :D






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 3 let

@SadEmo nevšímej si těch komentářů ohledně toho že to je stáhle z internetu oba dva moc dobře v íme že není... jenom závidí že umíš něco víc než oni. A btw nevím proč to sem dáváš ty stavby stejně tě všichni jen disujou za to stojí ti to za to?






Krásný den přeje Hesko



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 3 let
Hesko said:

@SadEmo nevšímej si těch komentářů ohledně toho že to je stáhle z internetu oba dva moc dobře v íme že není... jenom závidí že umíš něco víc než oni. A btw nevím proč to sem dáváš ty stavby stejně tě všichni jen disujou za to stojí ti to za to?

Hesko, my to ale nemyslíme vážne. Jedna nemenovaná builderka tu hráča SadEmo davnejšie obvinila, že sťahuje s internetu, tak si z toho len robíme srandu. My, čo trošku Sharka poznáme vieme, že vie dosť dobre stavať a určite by si nedovolil stiahnúť mapu z internetu, ktorú by následne prezentoval na nejakých soc. sieťach ako svoju. 








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 3 let

@Hesko jak napsal legenda :D oni si z toho dělají legraci :D ale díky za upřímnou odpověď hesko :D :) cením

 






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt