Vote o mutovani hracu #2 • Minicraft.cz



snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

Ok.

Jsem opravdu v kolenou pri psani tohoto clanku... Opet zakladam clanek jakozto prosbu o udelani pluginu na mutovani hracu pomoci hlasovani. Naberte si do A-T klidne 280 hracu, ale ani to vam asi nepomuze. Dokaze mi nekdo vysvetlit jak muze hrac, ktery byl ode me 2x nahlasen v prubehu 30 minut, do helpopu jsem jeste psal jestli s tim hodla nekdo neco delat, jak muze byt bez jakehokoliv potrestani? (screen online clenu v AT dole) Ok, opravdu si myslite ze je toto v pohode? Dobre, zrejme frajer co pise vulgarne a spamuje 50 minut  neni prioritou zadne clena koukam...  Tak jsme se rozepsal jeste do helpopu, a hadejte co? :d nikdo neodepsal... Tento clanek je opetovna prosba o zavedeni pluginu drive zminovaneho... A neopovazujte se mi vykladat ze A-T s tim neco udela, dobra vykopnete z A-T vsechny ty "velice aktivni hrace" Dekuji. :)

https://ctrlv.cz/NU7x

Preji krasny den :)








snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

https://ctrlv.cz/FKjZ

Po 20 minutach prisla odpoved meho slohu do helpopu :)

Chapu ze ma nekdo praci nebo neco resi, ale kdyz je v A-T tolik lidi aktivnich, ok dejme tomu ze by kazdy neco resil, proc se tedy nekdo nedostavil po tom co to doresil, nebo se bezne pripady resi 20 i dele minut? Nemyslim si :Dd

Dejme tomu ze zkusebni moderatori atd.. nemaji log, v moment kdy jsem reportoval mohl prijit kdokolivz protoze ten hrac spamoval dalsich 10 minut. Nikdo neprisel :)








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let
No nič, idem pozrieť, čo robili zk modi.





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Opět plně souhlasím se snolaxem. Též tě tu ale prosím, aby si zde rozepsal podrobně, co a jak by mělo v tom pluginu být....nebo si otevřete minulé vlákno  ZDE.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let

Našlo sa určité východisko v AT, čím by sa tieto problémy mohli redukovať. Tak uvidíme tieto dni.






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 4 let

Cauko, hlasovanie o mutovanie hracov je uplna blbost, kedze moze sa stat ze si nejaka skupinka zasadne na nejakeho hraca a bezdovodne bude dostavat mute. 

2. vec obcas sa moze stat, ze nemoze nikto z AT teda je lepsie chvilku pockat ale 30minut je dost teda dufam, ze sa to zlepsi.

Prijemny zvysok dna, s pozdravom _villag3r_








villag3r
Sponzor++

96 postů
142 reputace

IGN: _villag3r_
Od villag3r » přes 4 let

@MRCUKE, cau pokial nepises nic k teme a este k tomu je to len smajlik tak to sem ani nepis, dik.








snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

Hmmm, tak ja fakt uz nevim... Kdyz uz je reportovani hracu pro A-T zbytecnosti, tak jsem se chtel jen na neco zeptat do helpopu, dalsi den, dalsi "velice aktivni lidi v A-T".

Dekujeme ze jsme prioritou Minicrafte. <3

Garantuji vam ze budete ziskavat 1000+ prispevku kdyz zalozite vlakno s nazvem "stezujeme si na A-T"








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let
Ahoj, Spýtam sa, kto píše, že nie ste prioritou? V tomto topicu som sa ti vyjadril ja a villadžer. Villadžer s tým, že to nie je dobrý nápad spraviť ten auto mutovací plugin v čom ho aj ja podporujem a ja som sa ti vyjadril, že sme našli nejaké riešenie, ktoré by mohlo minimalizovať tieto problémy. No viacej vám o tom zatiaľ nesmiem povedať. Milenoš





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Já bych nechal teď tohle vlákno pár dní usednout a pokud by se situace nezlepšila, tak tu vymyslet další alternativy.

Pořád jsem ale PRO, že by se to mělo zavést...alespoň ve večerních hodinách jak to je od 23:00-7:00, či 8:00. V tuto dobu aktivní AT prakticky není. Vysvětlili jsme vám jak by se dalo nádherně předcházet tomu zneužívání, ale vy pořád "melete" svoje ikdyž je to kravina....upřímě řečeno.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."