Vyhadzovanie soupiek na kitpvp • Minicraft.cz



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 4 let
Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť. Stačí nájsť optimálne a tie tvoje kecy o tom, ze to vsetko ide a bude to naprd sú úplne irelevantné. Je to normálny návrh, s ktorým súhlasí viacej hráčov vrátane mňa. Preto nechajme vyjadriť sa aj ostatných, hlavne keď sa stále v každom príspevku opakujes Gejmron. Ty si hlavne dávaj bacha na tie svoje ofenzívne príspevky voči ostatným, keď ty mňa nastves, tak ty si to zlízneš, nie oni.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Moje příspěvky nejsou ofensivní a neopakuji se většinou, takže smůla Jacku..BTW to co si napsal, tak platí o všech, takže i o tobě, čus...dál se o tom nebudu bavit.

A ano lze udělat spoustu věcí, ale já tu zdůrazňuji pouze ty věci, které jsou špatné nebo nevhodné, aby se nepřidávali. Navíc bych byl spíše rád o vyjádření opravdových PvPerů a ne někoho, kdo tam vleze jednou za půl roku. To se pak není čemu divit, že někdo kdo to nehraje s tím nesouhlasí. Zatím tu byla většina těch, které jsem tam skoro ani neviděl nebo vůbec, takže vpodstatě by se dalo říct, že názory takových hráčů nemají nějakou extra velkou váhu.

Ať už se dají otevírat villigeři nebo se místo nich dají cedulky, bude to velká změna a rozhodně ne všichni s tím budou souhlasit. Podle mého je to blbost. + a - jsem už uvedl.

Nechávám diskuzi tak jak je a nejspíš sem nebudu už zasahovat, protože jak je vidět, tak nestojíte o rozumné názory a komentáře. Je vidět kam tenhle server spěje...super, GG.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



PrxcessHacker_
Hráč

13 postů
7 reputace

IGN: PrxcessHacker_
Od PrxcessHacker_ » přes 4 let
GejmronCZ said:

Moje příspěvky nejsou ofensivní a neopakuji se většinou, takže smůla Jacku..BTW to co si napsal, tak platí o všech, takže i o tobě, čus...dál se o tom nebudu bavit.

A ano lze udělat spoustu věcí, ale já tu zdůrazňuji pouze ty věci, které jsou špatné nebo nevhodné, aby se nepřidávali. Navíc bych byl spíše rád o vyjádření opravdových PvPerů a ne někoho, kdo tam vleze jednou za půl roku. To se pak není čemu divit, že někdo kdo to nehraje s tím nesouhlasí. Zatím tu byla většina těch, které jsem tam skoro ani neviděl nebo vůbec, takže vpodstatě by se dalo říct, že názory takových hráčů nemají nějakou extra velkou váhu.

Ať už se dají otevírat villigeři nebo se místo nich dají cedulky, bude to velká změna a rozhodně ne všichni s tím budou souhlasit. Podle mého je to blbost. + a - jsem už uvedl.

Nechávám diskuzi tak jak je a nejspíš sem nebudu už zasahovat, protože jak je vidět, tak nestojíte o rozumné názory a komentáře. Je vidět kam tenhle server spěje...super, GG.

Opravdových pvperů XD  a ty si myslíš že když ti budou použité soupky zůstávat v inventáři tak to nebude mít své mínusy? Strašný meme tohle :D dropování polívek je rozhodně lepší než je mít v inventáři tak nechápu co máš furt za problém






Odeslaný screenshot obrázek



cybooo
Hráč

135 postů
109 reputace

IGN: Cyborggg_
Od cybooo » přes 4 let
GejmronCZ said:

Moje příspěvky nejsou ofensivní a neopakuji se většinou, takže smůla Jacku..BTW to co si napsal, tak platí o všech, takže i o tobě, čus...dál se o tom nebudu bavit.

A ano lze udělat spoustu věcí, ale já tu zdůrazňuji pouze ty věci, které jsou špatné nebo nevhodné, aby se nepřidávali. Navíc bych byl spíše rád o vyjádření opravdových PvPerů a ne někoho, kdo tam vleze jednou za půl roku. To se pak není čemu divit, že někdo kdo to nehraje s tím nesouhlasí. Zatím tu byla většina těch, které jsem tam skoro ani neviděl nebo vůbec, takže vpodstatě by se dalo říct, že názory takových hráčů nemají nějakou extra velkou váhu.

Ať už se dají otevírat villigeři nebo se místo nich dají cedulky, bude to velká změna a rozhodně ne všichni s tím budou souhlasit. Podle mého je to blbost. + a - jsem už uvedl.

Nechávám diskuzi tak jak je a nejspíš sem nebudu už zasahovat, protože jak je vidět, tak nestojíte o rozumné názory a komentáře. Je vidět kam tenhle server spěje...super, GG.

Když chceš vyjádření "Opravdových PvPerů", proč se vyjadřuješ ty? Vyjádřit se k tomuto může každý, nikdo nebude nikomu omezovat na co se může a nemůže vyjádřit. Většina s tímto návrhem souhlasí, jen ty jdeš proti, to avšak neznamená že bude hned podle tebe. 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

@CyborgManCZ to ani nechci, neboj. Jen mě děsí to, s čím se to pojí.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



DominikCZ_19
Hráč

681 postů
124 reputace

IGN: DominikCZ_19
Od DominikCZ_19 » přes 4 let

Jsem proti.






RVGL (Re-Volt)

Můj profil                  Najít hráče                 YouTube



GREPLINKHOOK
Hráč

8 postů
8 reputace

IGN: GREPLINKHOOK
Od GREPLINKHOOK » přes 4 let

DominikCZ_19 vsak tam ani nehras








DominikCZ_19
Hráč

681 postů
124 reputace

IGN: DominikCZ_19
Od DominikCZ_19 » přes 4 let

@GREPLINKHOOK vzpamatuj se, co píšeš, já tam již hrál, ale mě už to trochu přestalo bavit. Někdy tam zase půjdu.






RVGL (Re-Volt)

Můj profil                  Najít hráče                 YouTube



GREPLINKHOOK
Hráč

8 postů
8 reputace

IGN: GREPLINKHOOK
Od GREPLINKHOOK » přes 4 let
DominikCZ_19 said:

@GREPLINKHOOK vzpamatuj se, co píšeš, já tam již hrál, ale mě už to trochu přestalo bavit. Někdy tam zase půjdu.

Nedava zmysel co si teraz vyzvracal ale nic, ja sa hadat nemienim :-)








Woho
Hráč

9 postů
3 reputace

IGN: Woho
Od Woho » přes 4 let

DominikCZ_19 ... Takže nedopraješ zmenu novým hráčom?

Tvoj názor ale len sa pýtam :D