Reportovani hracu • Minicraft.cz



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 4 let

Keď nechápeš, že čo sa rieši, tak si to prečítaj celé ešte raz a nasávaj informácie. Také jednoduché riešenie ako vypnutie chatu nie je pre každého najvhodnejšie, pretože to v konečnom dôsledku nič nevyrieši. Myslím, že, ak ešte hráči neboli potrestaní, tak by mohol @snolax dodať nicky, my to preveríme v logu. Ohľadne zrealizovania tohoto nápadu skorej očakávam názory vedenia.






E-mail: polakjack@minicraft.cz



snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

@Hesko , Hrac jako ja, co stavi a pouziva we a take ma kamarady s kterymi si chce psat, mi nepripada ani v uhavu abych si vypinal chat...








Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 4 let

Zdravím,

nemyslím si, že by toto byl dobrý nápad. Hráči se mohou domluvit a poté umlčet schválně některého hráče. Pokud ti vadí, jak někdo píše, tak doporučuji příkaz /ignore.

 

S pozdravem,

Adam






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

@01nn3D Přečti si mou předchozí zprávu. Muselo by jich být velké množství, aby se toto stalo a to je velmi nepravděpodobné. Tento systém si myslím, že docela funguje jinde (CS:GO), tak proč ne i tady? Tam je to kick, tady mute. Jasně, že se najdou trollové, ale to je všude. No a kvůli pár retardům nemusíte hned odsuzovat dobrý nápad. Ještě mě napadlo, že by to bylo zpoplatněné, ale to mi přijde nevhodné.

@Adam653 ignore nevyřeší porušování pravidel nebo nevhodný slovník a nezabrání opakování.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

@01nn3D V první řadě bych tě chtěl poprosit ať se uklidníš, není válka... zatim.

2. Si to evidentně špatně pochopil. Bylo to myšleno za coins, ale rozhodně ne něco takového za reálné peníze, to je nesmysl. Za reálné peníze toho je už teď až až.

3. Soudě podle tvého vyjadřování a všemu ostatnímu (včetně NameMC), si myslím, že si jeden z novějších a agresivnějších hráčů a rozhodně ne jeden z nejstarších a víceméně poklidných. Tím pádem tě opět prosím, aby ses nejdříve podíval jak to tu chodí, podíval se do různých sekcí na fórku a přečetl si pár vláken a podle toho upravil svůj styl vyjadřování a názory. K tomu si ale nejdříve musíš srovnat myšlenky v hlavě. Myslím, že nežádám moc, děkuju.

4. Kdybys tu hrál déle, věděl bys, že ne vždy (prakticky nikdy) se na serveru neudělá úplně přesně to, co se tu na webu rozebírá.

Odemne vše.

Označuji vedení pro vyjádření @saffers @RandomJmeno @TomasC






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



cybooo
Hráč

135 postů
109 reputace

IGN: Cyborggg_
Od cybooo » přes 4 let

Ne, tento systém je totální nesmysl, a i kdyby těch hlasů bylo potřeba i 30, hráči se dohodnout dokážou.

Bylo by toho zneužíváno, a i kdyby to stálo 100 nebo  300 coins, hráči by to  s největší pravděpodobností udělali.

 

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

To si zase nemyslím ačkoliv to možné samozřejmě je. Nikdy neuděláš nic, co by hráči nedokázali nějakým způsobem zneužít a můžeš se snažit sebevíc.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



REC
Hráč

122 postů
200 reputace

IGN: Qwuark
Od REC » přes 4 let

Co, kdyby hlas měl jinou hodnotu. Například podle ranku, odehraných hodin, a tak. Hráči s rankem a více odehranými hodinami jsou podle mě zodpovědnější než hráči, kteří se poprvé připojí (vetšinou to tak je).








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

@ITBM Velmi zajímavý nápad a máš pravdu, většinou to tak je. Souhlasím s tím.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



cybooo
Hráč

135 postů
109 reputace

IGN: Cyborggg_
Od cybooo » přes 4 let
ITBM said:

Co, kdyby hlas měl jinou hodnotu. Například podle ranku, odehraných hodin, a tak. Hráči s rankem a více odehranými hodinami jsou podle mě zodpovědnější než hráči, kteří se poprvé připojí (vetšinou to tak je

Nápad zajímavý, ale na serveru se stále nachází individua s rankem, která rozum nemají. Takže neefektivní způsob i tak.