Reportovani hracu • Minicraft.cz



snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

Zdravim,

Jakozto dlouholety hrac Minicraftu jsem zazil uz tolikrat neodezvu na report ktery jsem poslal. Chapu ze AT ma na pilno, a proto bych chtel navrhnout ze hraci mohou hlasovat o mute daneho hrace v chatu. Protoze kdyz nekdo hraje pozdeji vecer a nikdo v AT neni aktivni nebo afkuje, je pak tezke poslouchat nevhodne vyrazy v chatu cely vecer. Cekat do rana se mi pak taky nechce. Myslim si ze volba hrace ze muze hlasovat spolecne s dalsimi hraci o mute by byla naprosto idealni a navic by usnadnila praci AT.

S pozdravem Dortik. :)








Szyho27
Helper

242 postů
262 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 4 let

Zdravím, nápad se mi zdá dost hloupý, jelikož by to hráči mohli využívat na to, aby dali mute nevinným hráčům.








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let
Osobne neviem, či to je dobrý nápad, keďže mohlo by sa stať, že náhodou sa spolčí skupinka hráčov a tým pádom budú mutovať koho sa im zachce. Skorej by som sa spýtal na ten afking AT nejaké bližšie info, nicky dĺžky. Lebo pravdupovediac, niekto vás proste len ignoruje a to vôbec nie je dobré.





IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

Ovsem, muselo by odsouhlasit vice hracum, a az po takovych skupinkach na jedne minihre se nedomluvi na nevinny cil si myslim.








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 4 let
Ahoj, tento nápad nie je dobrý. Keď sa nad tým naozaj zamyslíš, tak zistíš, že sa to dá zneužívať. Ak máš screeny tých nadávok tak ich len nahlas tu na forku, tu si toho všimneme. Môžeš dodať aj Nicky členov AT, ktorí podľa teba stále afkuju a neriešia reporty.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



Sir_Stepan
Sponzor

250 postů
221 reputace

IGN: Sir_Stepan
Od Sir_Stepan » přes 4 let

Zdravím,

Jak už každý napsal, zdá se mi to jako hloupí nápad, vedlo by to akorát k hádkám, problémům a především k zneužívání...

To jest vše






 

            l~•~l V případě potřeby mě prosím kontaktujte pomocí E-mailu Sir_Stepan@minicraft.cz l~•~l

 

 



snolax
Sponzor

11 postů
9 reputace

IGN: snolax
Od snolax » přes 4 let

Cely svuj Gameplay si nahravam vzdy, kdyz nekdo pise vulgarity do chatu a nikdo to neprijde vyresit tak ho mam poslouchat cely vecer? Mute dostane dalsi den, coz je mi uplne na nic kdyz takovy hraci maji na serveru odehranych 2 hodiny a vickrat neprijdou... A urcite tu nebudu nikoho vynaset, ale mam par lidi no... Nebudu si kazit vztahy. Jediny kdo chodi je Szyho, Tuta, Milena a mam pocit ze jsem parkrat zahledl soula.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Myslím, že @snolax to myslí stylem jako je v CSku, čili že by to musela odsouhlasit většina. Speciálně na BC to lze často vypozorovat, že jsou děti toxické a nedbají na rady nebo připomínky jiných hráčů. To myslím například neustálé porušování pravidla 5.2.4. Prostě anketa ano/ne a to co by převažovalo o nějaký počet hráčů, tak by udělalo daný příkaz například na 30 min. Tím by se předešlo zneužívání. Pochopitelně by nahlášený nemohl hlasovat, protože by to mohlo zkreslit výsledek. Ještě doporučuji, aby se tento plugin, script spouštěl pouze v případě, kdy bude na serveru málo členů AT (například 3-4, protože ve večerních hodinách už moc aktivní nejsou a vypadají spíš jako chcíplí brouci než AT, co běhá po serveru sprintem...přiznejte si to, u většiny to tak je :D).

Abych něco řekl k tomu AFKu, tak já osobně jsem na serveru mockrát, když tu není z AT nikdo. Pak se nejedná o AFK, ale neaktivitu, kterou by někdo, kdo chodí v takový čas na server mohl vyřešit. Já, co jsem viděl, tak ještě chodí "Vilidžr".






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let

Zdravím, naprogramovat by to nebyl problém. Jen nevím ohledně toho zneuživaní.






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



Hesko
Hráč

76 postů
19 reputace

IGN: Hesko
Od Hesko » přes 4 let

@snolax stačí si vypnout chat a je hotovo nechápu co tu řešíte






Krásný den přeje Hesko