Hacky • Minicraft.cz



No_PvP_
VIP

10 postů
0 reputace

IGN: _ImN0tLegit
Od No_PvP_ » přes 4 let

Asi před dvěma dny jsem dostal ban...to ale ted' nechci řešit. Paladin.ac mi v PC našel programy, které jsem dříve používal v MC, ale ted' už je ani nemám v PC. Potřeboval bych vědět jak se jich zbavim, nebo co s tím mám dělat? Nechci dostat další ban až přijdu na server.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Pokud nebudeš využívat cheaty nebo jakékoliv úpravy klienta ovlivňující a usnadňující hru, tak se nemusíš čeho bát.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



No_PvP_
VIP

10 postů
0 reputace

IGN: _ImN0tLegit
Od No_PvP_ » přes 4 let

To jsem nevyužíval ani naposled, ale ban jsem dostal..za to že mi našli ty programy asi nevim, ale když je nebudu mýt, tak nebudu mít za co dostat ban.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Ban si nejspíš dostal, protože se několika dobrým PvPerům nezdáli tvoje hity, reach nebo další věci. Teď nevím, ale vím, že to tak nějak bylo. Proto logicky usoudili, že jsi zaplnej. No a když mají takové podezření a pak ti najdou v PC takovéto prográmky, tak se není čemu divit. Osobně jsem s tebou bojoval několikrát s nezdálo se mi, že bys byl nějak zaplej narozdíl od někoho, nebudu jmenovat. Oni vědí moc dobře. Každopádně vím přesně, kdo to říkal, že jsi zaplej, ale jmenovat taky nebudu.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
No_PvP_ said:

Asi před dvěma dny jsem dostal ban...to ale ted' nechci řešit. Paladin.ac mi v PC našel programy, které jsem dříve používal v MC, ale ted' už je ani nemám v PC. Potřeboval bych vědět jak se jich zbavim, nebo co s tím mám dělat? Nechci dostat další ban až přijdu na server.

Ahoj,

Kontaktuj ma v SZ, pomozem ti s tym. Tam sa dohodneme co a ako.

Pekny den








GhostClient_
Hráč

234 postů
76 reputace

IGN: Dxpa_
Od GhostClient_ » přes 4 let

Dobrý den, @imbeingtoasted ti s tím pomůže. Zamykám.