Chyby • Minicraft.cz



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

Survival

   • Mobovia spawnutý zo spawnerov nemajú AI, treba ich refreshnúť znovunačítaním chunku, v ktorom sú. #1

   • Vlajka hook je predvolene nastavená v rezidencii na F a nedá sa zmeniť #2

   • pri /res set anvilbreak F sa po použití kovadlina otočí na sever #3

   • Po dnešnom výpadku nefunguje napr /rename /setname /setlore ...  #4

   • V Jaile sa dá vyberať a vkladať itemy do Armor standu na mieste bývaleho craftingu  #5

   • Plugin na stoličky (schody) nefunguje  #6

Lobby

   • Pohľad Bankera je zvláštnym spôsobom viazaný na pohľad najbližšieho hráča  #7

Fórum

   • Update FAQ - seed survivalu je iný, a zrejme by nemal byť dostupný  #8

   • Chýba možnosť hlasovania na stránke https://www.minecraftserver.sk/server/minicraft-cz-6/  #9

RetroSkywars 

   • Malé hranice na prekopírovanie mapy (urezanie je najlepšie vidno na mape End)  #10






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » přes 4 let

Ahoj,

Ohľadom bodu #9 som sa tiež pred pár týždňami saffa pýtal, že ako to je s touto stránkou a napísal mi, že tá stránka nie je spoľahlivá kvôli častým výpadkom.

#5 Crafting table a Skeleton skull som dal preč a trošku to prerobil.

S pozdravom,

MILENAJETETA






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

Survival

   • Netečie voda (ani mimo res) #11

   • Výškový limit je 255 blockov namiesto 256 https://ctrlv.cz/haeh #12






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

To je snad všude na Mini @Obchodnik003






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



saffers
Majitel

5348 postů
7523 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 4 let

Zdravím,

 

ještě doplním zbylé věci, které jsem zaškrtnul.

1. Všichni mobové spawnutí ze spawneru na vytíženějších serverech (Survival, Skyblock, TechnicSurvival) mají vypnuté AI, jelikož jsou mnohem méně nároční. V opačném případě bych musel omezit jejich celkový počet na serveru.

12. Standardně ve vanilla Minecraftu lze stavět na souřadnici Y v rozmezí 0-255 (hráč, který na vrcholu stojí má Y = 256).






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

K tej 12 aby sme sa pochopili, ono je to ešte o block nižšie ako na vanille, výškový limit(=Kde už sa nedá stavať) je 255 namiesto 256, do úrovne 255 sa nedá položiť block, ani rozšíriť reska

https://ctrlv.cz/RJ8E

A k tej 1 nedalo by sa niečo ako pre creative svetlá /fixlighting , že by to refreshlo mobov v nejakej vzdialenosti, lebo napr. teraz robím na villager farme, a potrebujem ArmorSmitha aby mal prvé 4 obchody najlacnejšie možné, a je to neskutočne otravné keď sa musím portovať do prírody načítať pár chunkov aby som sa mohol vrátiť rozšíriť mu obchody a zistiť že toho villagera aj tak nepotrebujem. Ešte jeden príklad je Delfíni spawner, kde delfín nemá šancu prežiť lebo vo vode aj na vzduchu sa po čase "utopí" a nakoľko sa nemôže hýbať tak len umiera zakaždým keď sa spawne. A najviac mi to vadí lebo mám rozbehnutú stavbu "mobarény" a tiež mobovia nereagujú, a navyše keď tam budú už aj iní hráči tak chunk nerefreshnem.

Lobby

   • V hlasovacej truhle sa dá vyhrať munícia do gadgetov, ktoré už nie sú prístupné https://ctrlv.cz/xmsq #13

   • Keď už v prihláške spomínate oxymorón, tak niečo podobné: https://ctrlv.cz/bRpL #14

Survival

   • Nedá sa oenchantovať vyrezaná tekvica v kovadline #15

   • /rename nefunguje na Phantom Membrane a Trident #16






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

Lobby

   • VIP nemôže používať Rave oblečenie #17

Survival

   • Book and Quill kickne toho kto sa ju pokusí editovať a uložiť/podpísať (skúšané na verzii 1.13) #18






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

Nech je b(B)oh milostivý a odpustí mi triple post :D

#13 a #17 som odčiarkol nakoľko som nezistil žiadnu nápravu v týchto ohľadoch, pričom ich stále považujem za chyby

Survival

   • V 1.14(.2) sa nezobrazujú villageri otáčajúci sa v spawneri, jeden hráč ( @xStiqz ) tvrdí, že mu to laguje klienta (1.14.3), (len VILLAGER spawnery).






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

Lobby

   • Gadget Bat Blaster je náhodne zahodený pri rechargi (T - 4.0s) cca po kazdom 5. vystrelení  #20

Survival

   • Itemy z 1.13 (heart of the sea, Blue Ice, Nautillus shell, Bezfarebný Shulker box a pod.) sa nie sú kompatibilné s niektorými pluginmi (tvária sa ako prázdna ruka pri "stoličkách" a "rename")  #21

   • nie som si istý či je to chyba ale pri "use" kliknutím myšky so spawnerom na veci ktore sa daju pouzit (chest, item frame, dvere...) napise Tento item zde nemuzes pouzivat.  #22

   • Dosť dôležitá vec: pri verziách 1.14 a vyššie spôsobujú warez hlavy nestability na strane klienta. (Origo hlavy sú v tomto ohľade v poriadku)  #23

   • Celkom dlhý čas som strávil pod otvoreným nebom aj v noci, ale phantoma som už tak mesiac nevidel spawnuť sa (okrem posteľnej požiadavky sú všetky ostatné určite splnené, regional difficulty je všade na Survivale 3.00 alebo viac, a v noci som ich ešte nevidel), na reske mam monster povolenia zapnuté dokonca aj phantomspawn flag je na T. Hádam že bol znížený ich spawn rate na žiadosť hráčov (?)  #24

   • Jeden dosť starý bug ktorý bol dlhú dobu opravený je tu opäť: Pri fishingu nie je možné chytiť viac ako 4 úlovky z jedného miesta, je treba sa za kazdym 4. posunuť o block a prípadne sa vrátiť, inak háčik zmizne zakaždým keď k nemu príde "ryba"  #25

   • End Crystaly sa nedajú odpáliť ani nijak zničiť  #26

RetroSkywars

   • Podobne ako #10 aj napríklad na mape City je zjavne odrezaný spawnovací ostrov.  #27

 

aby som nemusel tretí krát vysvetlovať tú #12:

https://www.youtube.com/watch?v=RO1hg8y7X4c






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Doplním, že Bat Blaster mi někdy zmizel už po 1. použití. Je to nejspíše náhodné.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."