Ban neprávem • Minicraft.cz



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Ahoj,

Byl bych moc rád, kdyby si nepoužíval termín AT ale spíše termín builderka, protože neurážím a ani nechci urážet celý AT.

Děkuji :)








ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

používám termín "členka AT", což je to samé. K tomu banu, rozhodl jsem se ti ho zrkátit na jeden den, abys to měl stejné jako rafabirds, ale u tebe dám ještě podmínku. Pokud uvidím, že se ve veřejném chatu bezdůvodně opíráš do některého člena AT, už nebudu řešit, jestli je arogantní urážka anebo není. Nechceme spory mezi hráči, mezi členy AT, ale ani mezi členy AT a hráči. Pokud ti na člence AT něco vadí, tak sbírej důkazy a pošli je např. mě nebo vedení. Nemám problém to se členkou AT vyřešit obdobně jako s tebou. Ale vzhledem k tomu, že na hráčku zatím nic nepřišlo a ani ona sama nemá snahu se do tebe nějak veřejně obouvat, tak je problém jen z tvé strany. Moje ultimátum ber jako jasnou výzvu k tomu, aby sis uvědomil, co se smí a co už je trošku moc. Samotný ban neber jako ban za slova typu "arogantní" atd. upravím ho s tím, že bude za neustálé pomlouvání členky AT i přes četné tresty za obdobné situace. Pokud bys k tomu chtěl něco dodat, tak na mail zs@minicraft.cz. 

 

Z mé strany vše, žádost zamykám,

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek