Ban neprávem • Minicraft.cz



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Tvůj nick na serveru : _Moravak_
Důvod banu : Urážky AT
Čas a datum banu : 19:22 31.3. 2020
Nick admina který ti udělil ban : ItzTuta_
Druh banu : (Dočasný, Perma, Dočasný IP, Perma IP) : Dočasný
Uveď proč chceš unban : Protože jsem řekl svůj názor, který je pravdivý a nikoho neuráží ani nepohoršuje. Názor byl podán slušně a bez vulgarismů.
Proč si myslíš, že je nebo není ban oprávněný ? Vyjádření názoru bez urážek a vulgarismů. Navíc si myslím, že 7 dní za "urážku", která ani nebyla urážkou je až přílíš.








ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

takže začneme tím dneškem. https://ctrlv.cz/Yn0bhttps://ctrlv.cz/0bgw. Bejby je jalovice? Bejby je arogance? Nebyl by to až zas takový problém, kdybys na svém kontě už neměl x trestů za urážky členů AT. Pro připomenutí ti posílám screen, jak je na tom tvoje konto v tomto ohledu: https://ctrlv.cz/RgSu. Takže když si tohle sečteme, tak ti nejspíš dojde, že jakýkoliv tvůj přešlap bude brán jako věc, která se bude řešit nejvyšší možnou sazbou. Důvod je jednoduchý, nechceš se poučit. Také si pamatuj, že ti nebudeme dávat tyto "lehké" tresty do nekonečna. Ani my nejsme splachovací a pokud těchto trestů nasbíráš více, tak se budeme muset na delší dobu rozloučit. Svůj názor si klidně piš, ale v rámci mezí. Pokud se ti chování členky AT nelíbí, tak nasbírej důkaz a podej rozumnou stížnost. Mimochodem, názory nejsou pravdivé nebo nepravdivé, jsou pouze názory, které jsou buď v souladu s pravidly anebo ne. Tobě vřele doporučuji tu první možnost. Z mé strany všechno.

 

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



ItzTuta_
Sponzor++

165 postů
139 reputace

IGN: ItzTuta_
Od ItzTuta_ » přes 4 let
Zoubek má úplnou pravdu, bez rozumných argumentů nepomlouvejte. Vlákno zamykám.





 



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Děkuji, že jsi mi osvěžil paměť, jen takový fun fact, který už se tam bohužel nepíše ale jde z toho celkem dobře vyčíst : bany jsou od Cyborga a Kaktusatora, dvou lidí, kteří se s Bejbyy dobře znají a minimálně mají spolu nějaký kamarádský či pozitivní vztah, proto tu nejde vyloučit, že jsem ty bany dostal i z toho, že Bejbyy je jejich kamarádka a chtěli se jí zastat či se mi pomstít.

Teď zpět k žádosti : Bejbyy je arogance ? Co je na tom urážlivého, arogance je normální lidská vlastnost a jde změnit. To, jak se Bejbyy chová a vystupuje, je její věc a její profil, takže ho můžeme všichni kdykoliv komentovat a požádat ji, aby to změnila, co už spoustu lidí udělalo a nevidím u ní žádnou změnu. 

Zde posílám ještě definici Jalovice, pokud ti na tom něco příjde urážlivého, tak to beru ale opět musím dodat, že to není žádný vulgarismus a nic tak hrozného.

Jalovice je samice skotu starší 6 měsíců. Telata samičího pohlaví mladší šesti měsíců jsou označována jako jalovičky. Před otelením není možné jalovice dojit, neboť k produkci mléka dochází právě až po narození prvního mláděte.

 








ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

AHoj

vlákno znovu odemykám, žádost není vyřešena. Je úplně jedno, co si myslíš o tom, jaký vztah mají tito dva hráči k hráčce, ban jsi dostal a ani jeden ti nebyl zrušen s tím, že by byl neplatný. Tím pádem jsem oba platné a do tvého rejsříku se započítávají. Jalovice ti jako urážka vyznít nemusí, ale v daném kontextu je to celkem jasné a jak už jsem psal, pokud to hráčku uráží, tak se to jako urážka brát dá. Bejby se chovat arogantně může, ale neměla by, pokud je ale její vystupování v souladu s pravidly, tak s tím moc neuděláš. Pokud bude její jednání proti pravidlům, nahlaš to vedení AT.

 

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Zdravím,

Takže teď jsi napsal, že Bejbyy arogantní být může a tedy by to neměla být urážka, protože se jedná o napsanou pravdu a jalovice není vulgární a nemusí se to brát jako urážka.

Takže kde tedy Tuta vzal důvod dát mi 7 denní ban, když jsem vlastně jakoby nikoho neurazil ?








ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

ano, může taková být, ale musí dodržovat pravidla. Nějak nechápu tvůj úsudek, že pokud je někdo arogantní, tak to není urážka. Už zase hledáš cestu jinde, tvoje přirovnání nedává moc smysl. A nepíš prosím tě, že se jedná o "pravdu". Nic takového není, je to relativní pojem, který se neustále mění. Jsou jen vaše názory, to je vše. Urážka nemusí být nutně vulgární, postačí, když to daného člena AT urazí. Jak jsem psal, záleží i na kontextu. Z tvého logu to vyplynulo jasně. Pokud ti ani tohle nestačí, připočtu k tomu narážky na TS3, které zatím byly bez nahlášení a nikdo to neřešil. Já tě upřímně chápu, snažíš se obhájit, protože se snažíš členy AT urážet "cestou, která neporušuje pravidla", ale bohužel, my nejsme pitomci co chodí do 5. třídy. Pokud se začneš chovat jak máš a nebudeš pořád hledat cesty, jak někomu uškodit, tak nebudeš mít problémy. 

 

Zoubek 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



ItzTuta_
Sponzor++

165 postů
139 reputace

IGN: ItzTuta_
Od ItzTuta_ » přes 4 let
Abych se vyjádřil proč máš ban na týden, protože tvoje urážky byli opakované na což mě upozornil jiný člen AT.





 



Deleted
Hráč

37 postů
16 reputace

IGN: ItzMatthewCZ
Od Deleted » přes 4 let

Zdravím,

Takže mi chceš říct, že pokud o tobě napíšu, že jsi, nevím, třeba zlý, tak dostanu ban ? To mi příjde jako nesmysl a zneužití pravomocí AT.








ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let

Ahoj,

záleží na každém členovi, jak to vezme. Jasně, je tu určitá hranice, co je urážka a co není, ale ne vždy se dá rozhodnout jasně. Tvůj příklad, co jsi nahoře napsal, je tvůj názor, to ano, ale pokud budeš neustále chodit po serveru a tvrdit, že jsem zlý, že jsem arogantní a že jsem nějaká jalovice, tak to bude mít i svoje meze. Sám moc dobře víš, že urážky za AT jsi měl a ani po dvou banech nejsi schopný přestat rýpat do AT. Jak jinak ti tedy máme dát najevo, že se tohle prostě nedělá? Pokud ti člen AT vadí, tak do něj nerýpej. Začali jste do členky AT šít úplně bezdůvodně, jen tak ze zábavy, nic tomu nepředcházelo. A vzhledem k tomu, že od tebe nemáme rozumnou stížnost, tak nám nic jiného než tento trest nezbývá.

 

Zoubek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek