Více Arén na šachy • Minicraft.cz



Axzar
Hráč

4 postů
6 reputace

IGN: Axzar
Od Axzar » přes 4 let

Dobrý den AT, přišel jsem s nápadem že byste mohli udělat více arén na šachy, aby si zahrálo víc hráčů a nečekali furt








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 4 let

Suhlasim, celkom sa to chytilo.






E-mail: polakjack@minicraft.cz



Extraordinaryy
Sponzor++

288 postů
295 reputace

IGN: Extraordinaryy
Od Extraordinaryy » přes 4 let

Tiež súhlasím. Má to dobre ohlasy.






Hey G

 



testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » přes 4 let

Zdravím, 

když jsme u těch arén, přidal bych i víc času. Někdy se to za 20min (nevím přesně kolik tam je) nedá stihnout dohrát.






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



Aile
Sponzor

92 postů
86 reputace

IGN: AileXXX
Od Aile » přes 4 let
Zdravím, když už jsme u té lobby minihry, co takhle přidat víc takovýhle miniher?Napadlo mě třeba člověče nezlob se, ale určitě je víc miniher co by se takhle daly udělat.





email > ailexxxcz@seznam.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Uřčitě se to chytlo, to ano, ale je tu problém...spíše 2.

1.Pro tyto věci by se tedy rozhodně mělo rozšířit lobby.

Pro toto řešení mě napadlo udělat na tyto věci....LobbyMinihry speciální ostrov/y na který/é by byl teleport pomocí NPC nebo itemu v menu nebo někde a nebylo by to limitované místem na lobby a samotnou mapou + by se mohli přidávat pořád další. Taková zátěž to fakt není, takže tak.

 

Edit by MILENAJETETA: Na žiadosť osoby menovanej v bode 2 bol tento bod zmazaný kvôli informáciam, ktoré hráčom nemajú byť prístupné.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

ten edit MILENA xD, každopádne, nie úplne súhlasím s tvojim návrhom Gejmron, spraviť pre to zvlášť svet (pokial správne chápem)(edit). Rozšíriť lobby o ostrov/y s minihrami je najmenej, a možno sa do toho až tak nevyznám ale nepríde mi to ako záťaž serveru, 90% času stoja figúrky na mieste ako blocky (akurát tých 30 hláv sa potrebuje vykreslovať), možno to chce trochu výpočtov keď ideš spraviť ťah, ale stále by to tomu lobby nevadilo.






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Bylo to myšleno ve stejném světě, jen dál od lobby. Tím pádem by bylo dost místa pro všechny nápady od naprosto tupých až po geniální. (v těchto minihrách na lobby myslím)

Zároveň jak jsem řekl, by to nebylo limitované mapou, takže když se někdy zase změní lobby, dejme tomu třeba na Halloween, tak to bude moct být pořád na stejném místě a jen se přepíšou hlavní ostrovy lobby ze schematiku. @Obchodnik003






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."






45 postů
reputace

IGN:
Od » přes 4 let







Alex Saitar
Hráč

4 postů
1 reputace

IGN: alexsaitar
Od Alex Saitar » přes 4 let

To je dobry napad podle me.






Urcite Se Podivej Na Muj Channel: https://www.youtube.com/channel/UCVf0IJMUJtoIFTc6J9tqjpw