Nábor na moderátory a buildery! • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » přes 4 let

Také přeji všem, co se zúčastnili hodně zdaru.

BTW @Kwixii_, má to cenu, pokud si myslíš, že na to máš. Musíš si věřit.

Šťastný nový rok 2020! :)






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 4 let
GejmronCZ said:

Také přeji všem, co se zúčastnili hodně zdaru.

BTW @Kwixii_, má to cenu, pokud si myslíš, že na to máš. Musíš si věřit. @adameks1

Šťastný nový rok 2020! :)

@GejmronCZ ehh :D to jsem psal já ale ok :D 

 

(nechci doublepost)

//E: Wtf? Tak rychle zamítnuta přihláška?! Že vy si to nečtete a jen klikáte na zamítnout a jen někomu jak se vám zachce to přijjmete.. Že je to tak?






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » přes 4 let
adameks1 said:
GejmronCZ said:

Také přeji všem, co se zúčastnili hodně zdaru.

BTW @Kwixii_, má to cenu, pokud si myslíš, že na to máš. Musíš si věřit. @adameks1

Šťastný nový rok 2020! :)

@GejmronCZ ehh :D to jsem psal já ale ok :D 

 

(nechci doublepost)

//E: Wtf? Tak rychle zamítnuta přihláška?! Že vy si to nečtete a jen klikáte na zamítnout a jen někomu jak se vám zachce to přijjmete.. Že je to tak?

Přesně tak to není, přihláška prochází tzv. prvním pohledem, kdy zkontrolujeme vyplněné všechny otázky, potom se kontroluje kvalita odpovědí. Dále je tam x dalších faktorů. Jakmile to na pár bodech zkrachuje, zamítá se. 






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 4 let

adameks, aspoň nekopíruj části internetu, celá tvá přihláška vypadá jak jeden velký plagiát. Pochybuju, že znáš latinská slova.








adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 4 let
ZoubkovySkritek said:
adameks1 said:
GejmronCZ said:

Také přeji všem, co se zúčastnili hodně zdaru.

BTW @Kwixii_, má to cenu, pokud si myslíš, že na to máš. Musíš si věřit. @adameks1

Šťastný nový rok 2020! :)

@GejmronCZ ehh :D to jsem psal já ale ok :D 

 

(nechci doublepost)

//E: Wtf? Tak rychle zamítnuta přihláška?! Že vy si to nečtete a jen klikáte na zamítnout a jen někomu jak se vám zachce to přijjmete.. Že je to tak?

Přesně tak to není, přihláška prochází tzv. prvním pohledem, kdy zkontrolujeme vyplněné všechny otázky, potom se kontroluje kvalita odpovědí. Dále je tam x dalších faktorů. Jakmile to na pár bodech zkrachuje, zamítá se. 

@ZoubkovySkritek Aha, tak to jo. :D Pardon.

 

TomasC said:

adameks, aspoň nekopíruj části internetu, celá tvá přihláška vypadá jak jeden velký plagiát. Pochybuju, že znáš latinská slova.

@TomasC  Co? Ccože? 

ajo, ty máš na mysli to co bylo nepovinné. No, to ale o celé přihlášce nevypovídá... Jak se tam psalo je to nepovinné, takže je čistě na dobrovolníkovi či tam napíše pravdu alebo ne. 

a jak jsi to myslel to "jak jeden velký plagát" ?         Jestli to bylo myšleno jako urážka, tak to byl dost hloupý vtip..






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 4 let

Plagiát a vtip ? Se podívej na smysl toho slova, tam není ani možnost nějak v tomhle kontextu s tímhle slovem vůbec vytvořit nějaký vtip. No když si dokážeš okopírovat celé texty z internetu určitě ti nebude dělat problém je sebrat z jiných zdrojů, ale hl. důvody zamítnutí máš hlavně kvůli nedostatečné slovní zásobě a z přihlášky se člověk nic nedozvěděl.








adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 4 let
TomasC said:

Plagiát a vtip ? Se podívej na smysl toho slova, tam není ani možnost nějak v tomhle kontextu s tímhle slovem vůbec vytvořit nějaký vtip. No když si dokážeš okopírovat celé texty z internetu určitě ti nebude dělat problém je sebrat z jiných zdrojů, ale hl. důvody zamítnutí máš hlavně kvůli nedostatečné slovní zásobě a z přihlášky se člověk nic nedozvěděl.

Dobře.. aha? Takže se bavíme o té nepovinné věci. Jasně, zdrojů je všude dost. 

 @TomasC aha :D A Jak soudíš že se z přihlášky člověk nic nedozvěděl? Já osobně si myslím že to bylo dostatečné, a nedostatečná slovní zásoba? To si nemyslím... Jak si na to přišel? 






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 4 let

Jak to vidíš ty je vcelku jedno. Jestli nedokážeš pochopit, že doslovné kopírování se ve fromálních dokumentech normálně nedělá a dává to pak špatný pohled na celkové hodnocení je pak problém a jestli tě to tak trápí, tak si podej novou příhlášku. To, že je to nepovinné neznamená že to nedělá vliv celé přihlášky. V tomto případě bylo možná lepší nic nedoplňovat, než kopírovat wikinu.








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 4 let
Lebo sme to asi všetci čítali? Tak usudzuje, že sa nič nedozvedel a, že nemáš moc rozsiahlu slovnú zásobu. Rád by som ťa vyviedol z omylu, že to, čo je v prihláške dobrovoľné, neznamená, že tam nebude pravda ale to, že je na danom hráčovi, či to vyplní alebo nechá prázdne.





E-mail: polakjack@minicraft.cz