Nábor na moderátory a buildery! • Minicraft.cz



saffers
Majitel

5319 postů
7495 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 4 let

Zdravím, aktuálně nabíráme nové Moderátory a Buildery do našeho týmu, vyhlášení proběhne během 2 týdnů (případně o pár dní déle). Nabereme dohromady přibližně 3 - 8 členů. Pro zaslání přihlášky je nutná registrace na webu.

 

 

 

 

Základní podmínky pro přijetí:

  • Dobrá znalost pravidel a serveru
  • Aktivita
  • Psaní bez gramatických nebo pravopisných chyb
  • Spolehlivost, spravedlnost ke všem
  • Nevykonávat jakoukoli funkci na jiném serveru
  • Pouze pravdivé informace v přihlášce
  • Každý může zaslat přihlášku pouze na jeden post
  • V případě buildera i prezentační stavba.

Poznámky:

Pro odeslání přihlášky musíš být registrován na webu.

Klávesa Enter příhlášku odešle.

Součástí konečného výběrového řízení je i pohovor na našem TeamSpeak serveru.

Proč byla má přihláška zamítnuta? - FAQ






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



jelentek
Sponzor

47 postů
19 reputace

IGN: jelentek
Od jelentek » přes 4 let

Ať se tam dostane ten nejlepší.








TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 4 let

"Ou damn it, here we go again."

 








DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 4 let

Zdravím Saffe.

Já bych spíše navrhoval kompletní předělání členů A-Teamu, důvod je ten, že nedodržují pravidla serveru. :)

1. Nereagují na /report a když už konečně po 10minutách někdo z členu A-Teamu dojde, tak neřeší reportnutého hráče, protože reportnutý hráč je kamarád daného člena a raději řeší člen A-Teamu svojí klávesnici, že Soule. :) Nebo raději volají s 13cti letýma hráčkama a chod sereru je nezajímá.

2. Afkují déle jak 20 minut, aniž by svůj odchod nějak nahlásili, nebo podle pravidel se odpojili.

3. Jako členové A-Teamu mají nevhodný slovník. Otevřeně se do all chatu mezi sebou baví, že spáchají sebevraždu a jak berou drogy, že život nemá smysl apod. Určitě ví, že na vašem serveru hrají i nezletilé děti a jejich konverzace se na nich může podepsat. :)

Tak doufám, že nové posily budou více seznámeni s pravidlama a chodem serveru. :) Toto není vše, ale taký hlavní uryvek z toho co jsem za posledních 14 dní opakovaně napozoroval. :)

Ke všem obviněním mám samozřejmě důkazy, klidně je poskytnu. :)

Děkuji Derp a vše nejlepší v novém roce. :)








TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 4 let

Zdar,

tak mi je poskytni na email: tomasc@minicraft.cz. Mrkneme na to spolu popř. doprobereme okolnosti ohledně aktivity členů AT.

 

PS: příště si založ nějaké vlákno, sem patří jen dotazy k náboru.








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let

Ahoj @DerpHimox. Četl jsem tvojí zprávu a jak napsal TomasC nepatří to sem ale rád bych ti zdůraznil, že i ty koukám nejsi svatý a máš hned několik prohřešků na serveru týkajícich se nadávek, portovaní hráčů kdo ví kam až po opakované zasílání zbytečných reportů a chceš tu i přes to kázat členům AT? Co se týče těch reportů.... Většinou dojdu s vanishem na danou čast serveru 10 minut sleduju hráče co nic nemá a pak ten kdo ho reportl napíše jak je na **** AT když se 10 minut nic neděje.. a co pak no dám mu ban za nadávky AT. Je pár věcí ve kterých se AT může zlepšit, ale když budu 25 min afk svět se kvůli tomu nezhroutí. No tvůj rejstřík je docela bohatý :/ Pěkný zbytek dne. Shark






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 4 let

Zdravím @Sharkmens_Hry

Jsem rád že jsis to přečetl, třeba na tebe nic nemám, ani nevím že v A-Teamu jsi. Máš pravdu a TomasC taky, že to sem nepatří, nicméně toto dotaz k odkazu je, jak můžete žádat od "nových" členů A-Teamu aby znali dobře pravidla, když stejně většina aktuálních členů je sama nedodržují. :) Jinak jsem zakládal vlákno a to 2* a celé se smazalo, proto jsem to psal sem.

Tak samozřejmně nejsem svatý a nějaké bany, či mute mám. Nicméně my se tu nebavíme o jednom hráči. Já se tu bavím o A-Teamu který má za sebou celou komunitu tohoto serveru. Je patrné, že když členové A-Teamu nejednají s pravidly, tak jak pak můžou trestat ostatní hráče, když ty členové pravidla porušují stejně tak, jak ostatní hráči. 

Teď tedy něco na ten tvůj "útok" že mám pestrý banlist. :D Pokud mohu být otevřený, tak na GT hraji stejně tak často jako tady na minicraftu a nemám ani jeden záznam v banlistu, a to z toho důvodu, protože většinu svých banů, či jailů na tomto serveru mám hádání se s A-Teamem. Například z konkrétních důvodů co jsem psal výše. Nicméně k tomu můžeš přičíst to, že nespravedlivě určovali tresty apod. Na ostatních serverech žádné prohřešky nemám, protože členové A-Teamů na jiných serverech hrají a konaj tak, tak je v pravidlech dáno.

A když už zmiňuješ to, že když jsi těch 25minut afk a neodpojíš se, tak né jen že porušuješ pravidla, které určitě znáš. :) Ale potom když je nějaký ten report, tak hráči tajně doufají, že se dostavíš. A pak tu nemusí vznikat konverzace jaká je takto, že nereagujete na reporty apod.

//Shark zbytek napíšu s hráčem do message.








Szyho27
Helper

236 postů
259 reputace

IGN: Szyho27
Od Szyho27 » přes 4 let

3l0gbh.jpg








adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 4 let

Má vůbec cenu to vyplňovat ? :DDD






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


Kwixii_
Sponzor

1 postů
1 reputace

IGN: Kwixii_
Od Kwixii_ » přes 4 let

Zdravím, všem přeji hodně úspěchů a hlavně to, aby se tam dostal někdo vzdělaný a spravedlivý.. Já už na to nemám, dál to zkoušet raději nebudu.

S pozdravem Anet.






when you have a big secret, it makes you feel important...

-kwixii