Bug, uprava - Knockback KitPvP, Reakcia na kazdy druhy hit. • Minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let

Zdravim vsetkych,

cize ked hrajete kitpvp tak ste si vsimli ze boli take mensie upravy, ktore mne osobne a par dalsim ludom co som sa pytal nie su prijemne, z toho dovodu, ze ak ja hitujem a dam hracovi combo hity prestanu reagovat, ak je straightline a hraci sa hituju navzajom zase reaguje kazdy druhy hit. Problem bude zrejme s tym knockbackom kedze ked bol stary, tak som za prve nelietal 300km a za druhe som vedel normalne hrat a zabijat. 

Mapa - Cize na tej milostivej mape sa neda hrat avsak legenda spravil upravy, ale ani to nie je dostacujuce, mapa je skorej na buildbattle a nie na kitpvp.

Detaily - Lad ktory je na mape je prilis otravny

(Nevedel som do akej sekcie to mam pisat kedze je to aj pripomienka aj bug zaroven :))

Prajem pekny den.

//EDIT: Pri refille soupky sekaju, pri feedeni soupkami sa obcas sekaju. Archery su teraz strasne OP a preto navrhujem zmenu (Snowman, Magic Archer, Archer, Legend, Boss etc.)








RandomJmeno
Sponzor++

2198 postů
1135 reputace

IGN: RandomJmeno
Od RandomJmeno » přes 4 let

Zdravím, plánovaný update je naplánovaný na dobu, kdy bude z Minicraftu odstraňován Vánoční update. Kity budou kompletně nové s tím, že si hráči budou moci staré nějakým způsobem převést na nové nebo bude zaveden jiný, podobný systém.

Led jsem v aktuální zimní mapě vyměnit zpět za vodu.
Co se týče polévek, u těch za poslední dobu žádná změna neproběhla, TPS je dle grafu v pohodě.

U archerů si nejsem jistý, co konkrétně upravit. Mapu, aby nebylo možné lézt na stromy? Snížit enchanty na lucích? 






Email: randomjmeno@minicraft.cz

Moje fakty o Minicraftu

Můj YouTube kanál

Můj Twitch

Můj Instagram



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

Kit archer by som určite nerobil slabším, je naschvál viac OP aby aj hráči s DP alebo Bossom mali problémy.
Inak RJ voda je teda ideálna na PVP, to si teda zabil :D. Hodím tam kombináciu modrého tmavého a svetlého skla aby to napodobnovalo vodu. 








NiqhtRabbiT_
Sponzor

29 postů
43 reputace

IGN: NiqhtRabbiT_
Od NiqhtRabbiT_ » přes 4 let

Osobne by som skombinoval ľad a vodu zároveň a to takým spôsobom, že by sa do ľadu urobili diery, veľké i malé, ktoré by boli vyplnené vodou.








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
Legenda02 said:

Kit archer by som určite nerobil slabším, je naschvál viac OP aby aj hráči s DP alebo Bossom mali problémy.
Inak RJ voda je teda ideálna na PVP, to si teda zabil :D. Hodím tam kombináciu modrého tmavého a svetlého skla aby to napodobnovalo vodu. 

Akoze sorry, ale ked ma archer hitne letim jak boeing 747 a nedostanem sa k nemu ani za boha








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

Tak ako neviem, na luku a ani na meči nemá žiadne odrazenie.








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
Legenda02 said:

Tak ako neviem, na luku a ani na meči nemá žiadne odrazenie.

To teraz myslis ironicky? Vacsi kb som nevidel realne nikde, jedinne ked som skusal robit vlastny lol