Navrh - Wipe na KitPvP • Minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
Legenda02 said:
panic_exe said:

Alebo by sa to mohlo delit na sezony, dajme tomu jedna sezona by trvala 2 mesiace a hraci co by sa dostali do topky by dostali skvele odmeny a delilo by sa to takto kazdu sezonu alebo bez tych odmien, je to celkovo zivejsie a sutazivejsie nez hrat 5 rokov to iste bez nejakeho vacsieho updatu.

Toto nikto sledovať nebude. Saff to chce mať urobené raz a aby s tým nemal starosť :D. Inak všeobecne je to fajn nápad, síce sa budú sťažovať hráči, čo si nedávno kúpili nejaký kit za veľa coinov že si ho ani neužili, no hold, taký je život. 

No lenze to je ich vec ze si kupili kit, proste to ze ten kit ma napisane ze bude dokonca zivota nemusi to tak byt, napr kupis si nejaky softver a je tam napisane ,,lifetime" to ze je tam lifetime neznamena ze dokonca tvojho zivota ale dokedy na tom vyvojari neprestanu pracovat, to ze si niekto kupoval drahe kity nemusia im byt hned zobrate, ale aby sa aspon trochu balancli

Druha vec, to co si prave povedal je lenivost, ked si niekto chce udrziavat hracov mal byt im vyhoviet, neviem ako s tym budu suhlasit ostatny hraci je to pribeh na ine, ale bol to len navrh.Resetovat to kazde dva mesiace nie je moc tazke, ale aby ten wipe proste bol aspon raz za rok, dva lebo je to stale ten isty rebricek a postupne tam nikto hrat nebude ako je napriklad situacia teraz








NiqhtRabbiT_
Sponzor

29 postů
43 reputace

IGN: NiqhtRabbiT_
Od NiqhtRabbiT_ » přes 4 let

Zdravím,

s návrhom súhlasím. Je potrebné však odstrániť kity, ktoré sa často nepoužívajú a nahradiť ich novými, efektívnymi. Tiež by som zvolil starý štýl mapy, ktorý si žiadalo tak veľa hráčov. (vesnica) Samozrejme, najlepšie by bolo, keby sa postaví v tomto podaní nová mapa. K štatistikám domám jediné. Zresetovať. Z ekonomického hladiska pre server, by bolo dobré urobiť box, z ktorého za určitý poplatok je možné získať náhodný kit. Fungovalo by to na základe kľúča, ktorý by sa dal kúpiť buď za coiny, alebo za reálne peniaze poslaním Sms. K zresetovaní štatistík po určitom období/intervale mi nepripadá ako dobrý nápad. Na druhú stranu máš ale pravdu. Pokiaľ si server chce zachovať svoje postavenie, musí pre to niečo robiť. Teda odozva hráčov je častokrát prínosná.








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
NiqhtRabbiT_ said:

Zdravím,

s návrhom súhlasím. Je potrebné však odstrániť kity, ktoré sa často nepoužívajú a nahradiť ich novými, efektívnymi. Tiež by som zvolil starý štýl mapy, ktorý si žiadalo tak veľa hráčov. (vesnica) Samozrejme, najlepšie by bolo, keby sa postaví v tomto podaní nová mapa. K štatistikám domám jediné. Zresetovať. Z ekonomického hladiska pre server, by bolo dobré urobiť box, z ktorého za určitý poplatok je možné získať náhodný kit. Fungovalo by to na základe kľúča, ktorý by sa dal kúpiť buď za coiny, alebo za reálne peniaze poslaním Sms. K zresetovaní štatistík po určitom období/intervale mi nepripadá ako dobrý nápad. Na druhú stranu máš ale pravdu. Pokiaľ si server chce zachovať svoje postavenie, musí pre to niečo robiť. Teda odozva hráčov je častokrát prínosná.

Tato mapa ktora je teraz je absolutne nevhodna pre PvP ako samotne, je to proste nejaka okrasna mapa, nehovorim ze je skareda, ale pre pvp nema dostatok miesta, same jumpy, slaby, prekazky a celkovo by sa malo upravit a hlavne je tam velmi vela bugov ako sa prebugovat, za mna by sa ta mapa keby uz ostala mala upravit aby tam aspon niekde bola rovinka kde nemusim jumpovat alebo pritlacat protivnika do steny.

 

+ s tymi kitunlockermi uplne suhlasim, alebo by bola feature ze by hrac musel tie kity odomykat, nie kupit.Mohol by sa tu nastavit nejaky rank system a po kazdom ranku by dostal hrac jeden kit unlocker.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

Začal by som najprv s tým wipe + zmazanie štatistík. Ochvílu tu vytvoríte novú minihru, keď budete pokračovať...

//+ upraviť kity








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let
Legenda02 said:

Začal by som najprv s tým wipe + zmazanie štatistík. Ochvílu tu vytvoríte novú minihru, keď budete pokračovať...

//+ upraviť kity

Vytvorit novu minihru pridanim kit unlockerov? Ved to je uplne normalna hypoteza ktoru vytvoril rabbit a mne sa celkom paci.








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 4 let
Veď podstata zostane rovnaká :D Tá sa nezmení, keď sa pridajú ranky a kitunlockery. Síce to je na každom serveri, ale určite by to bolo zaujímavejšie a možno aj férovejšie pre začiatočníkov.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let

Viem ze sa snazite vynikat tym ze je to originalne, ale kitpvp je presne ta minihra v ktorej tak vynikat nejde, to ze to ma kazdy server znamena, ze je to proste super a hraci to maju radi, bez rankov by sa nedali alo ziskat tie kit unlockery to znamena, ze vec nadvedzuje na dalsiu. Samozrejme by mohlo byt ze sa kitunlockery mozu dat kupit pomocou sms jak uz bolo spominane alebo online platby








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

Panic, tu skôr ide o to že už bolo xyz dobrých nápadov a vždy sa na to "zabudlo". Preto najprv treba "bojovať" za ten wipe, zmenu mapy a zmeniť trošku kity a keď to bude, môže sa vymýšlať nejaký ten kitunlocker prípadne nejaké ďaľšie srandy.








imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 4 let

Legenda neviem ci ma spravne chapes, ale tym wipom som myslel celkovo aj rework, pretoze hrat vkuse jedno a to iste je fakt boring a myslim ze ostatny hraci s tym budu suhlasit, myslim ze tie kity nepotrebuju len ,,trosku" rework, ale UPLNE rework.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

No veď dobre, môžu sa urobiť nové kity, podľa mňa ich tam je ajtak zbytočne veľa. Úplne stačí 10 kitov nejake nové vytvoriť, prečo nie:P