Návrat Banlistu? • Minicraft.cz



Obchodnik003
Sponzor++

225 postů
184 reputace

IGN: Obchodnik003
Od Obchodnik003 » přes 4 let

Titulok hovorí sám za seba... bolo by možné opäť vrátiť banlist? resp. zo Saffovho FAQ-Prihlášky je zjavné že sa všetky (aj staré) bany stále evidujú, mohli by sme k nim ako hráči dostať prístup na prezeranie? Viem, že v minulosti boli chyby v banliste. Nepamätám aké, ale nešlo by v princípe ak sú tie bany v nejakom (napr. textovom) súbore na disku, ich len share-nuť? A áno je mi jasné že ak by sa hodili do textového súboru tak by mal ten súbor taký Giga určite :D






+ Formality na ktoré zabúdam na začiatok Zdravím, Môžem vás poprosiť... a na koniec ďakujem Obchodnik003



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let
Zdar, suglasim, ak by to bolo možné, bolo by to super.







ItzTuta_
Sponzor++

165 postů
139 reputace

IGN: ItzTuta_
Od ItzTuta_ » přes 4 let

Ano jsem pro. Rád jsem se do banlistu někdy jen tak díval. :D 






 



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 4 let

Ahoj,

banlist bol odstránený pre verejnosť z toho dôvodu, že sa dalo ľahko dostať do administrácie po zneužití jedného bugu. Neskôr ten banlist prerobil Night, ale teraz sa znova beží na starom, defaultnom, banliste. Neviem, v akom štádiu je momentálne fixnutý ten bug, nepozeral som changelog daného pluginu, ale AT má k tomu prístup. Osobne výpisy banov posielam na požiadanie do súkromnej správy na webe (samozrejme len záznamy toho hráča, ktorý zažiada). 

Dalo by sa to spraviť cez jednoduchú webovú aplikáciu, že by z dadabázy nabiehali údaje o banoch, ale to je ,,dvojí" robota, neviem, komu by sa to chcelo robiť. 

V závere, ak je ten bug opravený, tak sa to môže za mňa zverejniť, aj keď si myslím, že banlist patrí medzi interné veci servera.

 

PJ






E-mail: polakjack@minicraft.cz



DominikCZ_19
Hráč

681 postů
124 reputace

IGN: DominikCZ_19
Od DominikCZ_19 » přes 4 let

Jsem pro.






RVGL (Re-Volt)

Můj profil                  Najít hráče                 YouTube



NiqhtRabbiT_
Sponzor

29 postů
43 reputace

IGN: NiqhtRabbiT_
Od NiqhtRabbiT_ » přes 4 let

Vedenie? @saffers








saffers
Majitel

5344 postů
7519 reputace

IGN: saffers
Od saffers » přes 4 let

Zdravím, jednoduchý banlist jsem přidal na profil zde na webu.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva