SheepWarFare Info/Návod na hranie • Minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

Zdravím,

ako ste si mohli všimnúť, pridala sa nová minihra SheepWarFare. Všimol som si že viacerí neviete, ako sa táto minihra hrá, ako fungujú ovečky a pod.. V tomto vlákne by som sa to pokúsil napísať, a vypísať efekty daných ovečiek.

V tejto minihre ide o zabitie alebo zhodenie nepriateľa lukom, alebo ovečkou, ktorú po nepriateľovi hodíte. 

Ovečky a ich schopnosti/efekty


Zemetrasenie - (hnedá) - Začne to s vami hýbať a budete počuť Irongolema.
Mína (svetlozelená) - Keď sa ku nej priblížite, začne meniť farbu a vybuchne.
Mráziková ovečka (svetlomodrá) - V jej okolí sa začne pridávať sneh, voda sa zamrazí.
Ovládacia ovečka (fialová) Hodíte na enemy ostrov, pôjdete s ňou ku hráčovi a stlačíte shift, tým ju pustíte a ona hneď vybuchne a vás to portne späť domov (za mňa najlepšia ovečka).
Vymenovacia ovečka (fialová) - Hodíte blízko ku nepriateľovi, chvíľu počkáte a s daným hráčom vás to vymení, takže budete na enemy ostrove. Ak ju hodíte a nebude pri nej nepriateľ, nestane sa nič.
Vlnený démon (žltá) - Začne v jej okolí vytvárať blesky.
Zápalná ovečka (oranžová) - Začne meniť farbu, vybuchne a po výbuchu to ostane zapálené.
Chodiaca lekárnička (ružová) Ak je pri vás, regeneruje vám to HP.
Deformačná ovečka (fialová) - Začne vám to z ostrova brať bloky (deformuje ostrov).
Teleportačná ovečka (biela) - Tam, kde ju hodíte, tam vás teleportuje.
Teroristická ovečka (červené) - Chodí po ostrove, začne meniť farbu a vybuchne.
Svetelná ovečka (sivá) - Po hodení budete vidieť nepriateľov blízko nej aj cez stenu.
Temná ovečka (čierna) - Hráčov v blízkosti oslepí (budú mať chvíľu tmavú/čiernu obrázovku.
Granátová ovečka (tmavosivá) - Hodíte a vybuchne tak, ako granát. 
Ovečka z inej galaxie (modrá) - Hodíte ju a v jej okolí začnú strieľať ohnivé gule, ktoré budú ničiť ostrov, deň sa zmení na noc.

Ovečky získavate hraním, to znamená že vám za nejaký čas je ovečka automatický givnutá do inven.. Efekt môžete získať strelením do bloku (boosteru), ktorý sa spawne raz za čas medzi dvoma ostrovmi hore. Keď sa tento blok "spawnuje", je počuť ako keby ste dosiahli 30 lvl v XP.  Tento booster tam je len cca 20 sekund, kto skôr trafí, ten ho má:).

Booster vám môže dať tieto efekty: 

Budete strieľať nejakú dobu ohnivé šípy.
Budete mať nejakú dobu odrazenie na luku. 
Nepriateľskému teamu "zapnete" efekt poison na 4 sekundy.
Nepriateľom zapnete tzv. Nausea efekt, bude sa im "točiť hlava".
Regenerácia vášho teamu (hráči v teame dostanú regeneráciu na nejaký čas).
Odolnosť vášho teamu (hráči v teame budú nejakú dobu viac odolní voči šípom alebo výbuchom z ovečky).
Spoluhráči dostanú jednu ovečku do inv. (pri tomto si nie som moc istý, ale niečo také to urobí).


Pre pripojenie do tejto minihry /sheep 

To by bolo asi všetko, prajem vám veľa šťastia. Dúfam sa vám táto staro/nová minihra bude páčiť.

Pekný deň