Unban • Minicraft.cz



Glorgon
Hráč

2 postů
10 reputace

IGN: Glorgon
Od Glorgon » přes 4 let

dravím, jmenuji se ItzDarkMagic a chtěl bych unban. V minulosti jsem působil na serveru jako Builder a následně jako hlavní Builder. Stavěl jsem banoval jsem. Po čase jsem začal zneužívat práva, vím o tom. Už je tomu rok, co jsem dostal ban a myslím si, že mi to stačilo, a proto bych chtěl unban. Nejde mi o to se vrátit zpět do AT, nebo zase dělat něco podobného jako předtím. Jde mi o to si tam zahrát. Chtěl bych zase aktivně hrát na Survivalu a být normální hráč. Myslím si, že jsem se ze svých chyb poučil. 
Proč to chci řešit tu na fóru ? Podal jsem žádost o unban, ale ta mi byla zamítnuta. Ano sice jsem dostal perma ban na účet ItzDarkMagic, ale vím i o případech, kdy hráč měl perma ban a dostal unban. Stalo se to více než jednou. Nebudu zde zmiňovat kdo, protože se nechci hrabat ve starých věcech, AT moc dobře ví kdo to je. 
Myslím si, že kdybych teď dostal unban, tak nemám možnost se dostat na tu úroveň, kde jsem byl tehdy, protože všechny itemy mi byly zabaveny, takže nemám vůbec nic. 
Takže vás poprosím, aby jste znovu zvážili udělení unbanu.  
 

Magic

Prosím o vyjádření @TomasC








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » přes 4 let

Ja súhlasim s unbanom.








SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » přes 4 let
Osobně hráče vůbec neznám.. Ale už je to doba a myslím že za pokus by to stálo... Kdyby ne... Má jasno.





Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



Emeqq
Hráč

70 postů
54 reputace

IGN: Emeqq
Od Emeqq » přes 4 let

Taky hráče moc neznám a nevím co přesně udělal, ale je to celkem dlouhá doba a lidi se mění, tak bych mu dala unban.






:)))))))



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let

Souhlasím s unbanem.






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 4 let

Dobrý den, jelikož ten kdo tě zabanoval se tu nějak nevyjádřil tak doporučuju kontaktovat info@minicraft.cz

//LOCK






Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz