Minicraft > Staré dobré časy ❤️ • Minicraft.cz



adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 5 let

Zdravím, tato diskuze bude vzpomínací. Tak hned začnu

Lobby: Bylo asi nejlepší co jsem kdy zažil když jsem se poprvé připojil na server. a hlavně jak byly minihry na lobby, - CakeClicker, 2048, Fotbal a další 

Parkour: Spawn tam byl hodně dlouho nu.. škoda že se změnil měl jsem ho rád

SkyPvP: tak na ten spawn jsem si zvyknul a i teď to nemůžu furt ustát hold, byl to nejlepší spawn k SkyPvP

KitPvP (nebo jak se to jmenovalo): jako připadalo mi to jako KitBattle Odemykani kitu, Kupovani... Vybral sis kit pak si skočil do takovy diry kde bylo pvp a tam byla arena, a pak byla ta na kterou si asi všichni zvykli byla prostě Oblíbená (v tuto dobu Předchozí mapa na kitpvp tuším, ale pravděpodobně ano)

Luckywars,Skywars: TOP minihra je mi líto že skončila :( hrál jsme je rád

Eggwars: Minihra je hoodně dlouho na serveru a pozůstala, ale bedwars bohužel nikoli

Murder: ty první mapy byly TOP hlavně ta FNAF už nevím jak se jmenovala 

Bedwars,UHC Run a další.. bohužel tyto jsem na serveru nepotkal ale bych bych rád aby se některé zase obnovily

Já bych si je rád zahrál

 

// Kdyby někdo měl ještě nějaké minihry tak se sem může rozepsat, a pokud by našel screeny tak by to bylo nejlepší nebo i video videa vím že jsou nějaký

 






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


Mazzuleth
Sponzor++

887 postů
372 reputace

IGN: Mazzuleth
Od Mazzuleth » přes 5 let
Pamatuju si ještě na minihru TF2, k tomu ještě Vendaliho streamy. :-D





Moralizujeme společnost



MyDarkDesires
Sponzor++

125 postů
99 reputace

IGN: MyDarkDesires
Od MyDarkDesires » přes 5 let

TheNightN , Zexen , BloodLife , Tihle 3 vopičáci mi dost chybí :D






..



TomasC
Sponzor++

1199 postů
813 reputace

IGN: TomasC
Od TomasC » přes 5 let

Vy tu nastavujete atmosféru jako kdyby někdo umřel. Jestli chcete tak vám tu uděláme memorial padnutých lobbíček a spawnu :D. Holt většina hráčů si přála nový spawn a aby minicraft nebyl zastaralý, tak se musí tyhle , pro vás těžké věci, udělat. Navíc stárnete a plno věcí začínáte vidět jinak, než když jste je viděli dříve. Já taky měl v hlavě zabudované že sluníčko má nosík a pusinku a pak jsem měl noční můry, když jsem za pár let zjistil, že je to obří rozžhavená koule. :D Tím vám jen chcí říci, abyste nekoukali do minulosti, ale do budoucna. Je hezký se zastavit a připomenout si minulost, ale v našem věku bychom spíše měli koukat před sebe a tyhle věci nechat na stáří, kdy budeme mít dost času si zavzpomínat.








adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 5 let

@TomasC OK :D tak udělej ten memorial padnutých lobbiček a spawnů

rád vzpomínám






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


Szyho
Hráč

66 postů
56 reputace

IGN: Szyho
Od Szyho » přes 5 let

Pěkné že si vzpomínáš na hezké věci. Ale že si nevzpomínáš např na Crafťáka nebo na SuperSkiller.








adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 5 let

@Szyho myslíš hráče? 

Jo SuperSkillerCZE nebo jakej měl nick 

pamatuju

Crafťáka  ? toho asi nevím :D nevim jakej mel nick






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


Bloodlife
Hráč

14 postů
5 reputace

IGN: Bloodlife
Od Bloodlife » přes 2 let
MyDarkDesires said:

TheNightN , Zexen , BloodLife , Tihle 3 vopičáci mi dost chybí :D

 číst tohle po nějaký době docela udělá radost xd








Amelii_
Sponzor++

194 postů
116 reputace

IGN: Amelii_
Od Amelii_ » přes 2 let

Ahoj:D

 

Já ráda vzpomínám na TheMiklasCZ a toho Ondřeje, myslím že se jmenoval _MythicalTwo? idk, každopádně si pamatuju hlavně to, jak odbouchnuli celej BcW. Nechtěla bych vidět Adamův výraz :D Sám Miklas mi tenkrát říkal že ani nevěděl co říct:D:D

Pak si ještě vybavuju Shao(nejmladší builder) a Deada, Grumex nebo taky BadBoyMiami. Pamatuju si ještě nějakýho admina se jménem DoggyCz(nevím to přesně, něco na ''Ma''), ještě 1-2 roky chodíl za jiný nick :D Nebo taky ItzGirly, TheBonnie_CZE.

 

A potom ještě pár hráčů z Fc, někde bych měla mít staré fotky ze spawnů a takové :D 

Tenkrát na fc byl zlom, pak to začalo být takový no.. xd

 

Každopádně, někdy si navzpomínat není špatný, ale denně se za tím ohlížet už asi nechce nikdo :D

Mělo to svý kouzlo no.. :D 

 

Si myslím, že kdyby za mnou někdo příšel s tím co vim od roku 2016 o Mini, tak mu řeknu snad celou wiki. Pamatuju si toho až moc :D






Šulínek.