Nábor • Minicraft.cz



Deleted_4882
Hráč

11 postů
19 reputace

IGN:
Od Deleted_4882 » přes 5 let
Děkuji, ale abych vám řekl pravdu. Být moderátor či helper se zdá jako překrásný sen. Pravdou je, že je to ohromná zkouška nervů trpělivost a sebe ovládání a znalostí. Tento nábor je k tomu aby jsme dokázali najít lidí schopné všechny tyto zkoušky zvládnout . S mocí roste zodpovědnost né dělat si co chcete jak si spousta lidí myslí.





Pokud něco potřebujete a nebo máte nějakou otázku. Zašlete mi mail na email: forevernobody@minicraft.cz

 



adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 5 let

@ForeverNobody To Plně Chápu smiley






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


Bia24
Sponzor++

123 postů
178 reputace

IGN: Bia24
Od Bia24 » přes 5 let
Všem odvážným co vstoupili, nebo vstoupí do náboru. Být v AT se zdá být pohádka, první týden když Vás vezmeme budete úplně mimo ale je to opravdu zátěž na nervy. Pokud chcete být nabráni tak nám nepište jak by jste zabanovali všechny co si zvýhodňují hru. Zkuste napsat něco co nás zaujme. Buďte to Vy, ale především si promyslete jestli to děláte pro sebe, nebo pro server. Buďte připraveni na všechno, být v AT není procházka růžovým sadem a ani volná vstupenka na post Admina. Hlavně buďte rozumní, práva nejsou všechno a hlavně když jste neopatrní může se něco přihodit. Pokud jste stále odhodláni podstoupit to, zkusit to, tak jen do toho. Pevné nervy přeji Vám i mým kolegům a kolegyním v tomto "boji" ReineBia





Email: Bia24@minicraft.cz

Discord: Asani /Na Minicraft discordu jako Bia/

Run away, and don't forget.



jelentek
Sponzor

47 postů
19 reputace

IGN: jelentek
Od jelentek » přes 5 let

Hodně štěstí všem at se do A-Teamu dostanou ty nejlepší a že budou mít dobré nervy protože věřím že je to hodně těžké. Byl jsem v jednom at na jiném serveru ( už tam nejsem) vím jaké to je ale já to zvládal a doufám že ty co budou vybraní tu to zvládnou. Hodně štěstí.








Adam653
Sponzor++

909 postů
668 reputace

IGN: Adam653
Od Adam653 » přes 5 let

Hodně štěstí všem!






⬐          ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶          ⬎

➳                      𝓟𝓻𝓸𝓯𝓲𝓵

➳   𝓔𝓶𝓪𝓲𝓵 : 𝚊𝚍𝚊𝚖𝟼𝟻𝟹@𝚖𝚒𝚗𝚒𝚌𝚛𝚊𝚏𝚝.𝚌𝚣

⬑           ⟵⟵⟵-- ⤂⤃ -- ⟶⟶⟶         ⬎

 



ItzTuta_
Sponzor++

165 postů
139 reputace

IGN: ItzTuta_
Od ItzTuta_ » přes 5 let

Hodně štěstí. :D






 



Lexqo
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: Lexqo
Od Lexqo » přes 5 let

Prajem veľa šťastia, nech sa vyberú tí najlepší. 








Ne0nus
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: Ne0nus
Od Ne0nus » přes 5 let

Fajn, počítám s tím že je nábor uzavřen protože přihlášku nikde najít nemůžu, ale co někoho jako já by stejně nikdo nepřijmul. (No, fajn možná někdo jo.. Ale 3x mi zamítli přihlášku na akademika v Gamesites, :D Takže asi tak)

A jestli furt platí prosím řekněte mi kde to najdu, :D






Díky že jsi přečetl můj příspěvek heart

Najdeš mě na:
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCgRXaXGWrigY47FmvGv5K3A?
Skype: KinimodCZE
 



_Strejf_
Hráč

44 postů
9 reputace

IGN: _Strejf_
Od _Strejf_ » přes 5 let

Prajem veľa šťastia, nech sa vyberú tí najlepší.






 

 

 

 

 



tophx
Developer

1006 postů
748 reputace

IGN: tophx_
Od tophx » přes 5 let
Je to jen nábor na minecraft server..





Poslat zprávu na webu.


E-Mail: dev@minicraft.cz