Unban • Minicraft.cz



Kackaunicorn
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: Kackaunicorn
Od Kackaunicorn » přes 5 let

Dostala jsem ban za cheat NormalMovements přitom jsem žádné hacky nikdy neměla :/ sice už mám unban, měla jsem ban jen na 5 minut na štěstí ale mám dotaz proč jsem byla takhle bezdůvodně zabanována ?








Felixidk
Sponzor++

92 postů
86 reputace

IGN: mnauu
Od Felixidk » přes 5 let

Konzole se může často mýlit, pokud ji nebude něco dobře hrát. Takže pokud žádný hack nepoužíváš, tak je to tímhle.






ahoj:)

 



GhostClient_
Hráč

234 postů
76 reputace

IGN: Dxpa_
Od GhostClient_ » přes 5 let

Nechci si tu hrát na někoho vyššího, ale tohle nepatří sem, ale do žádostí o unban, tam vše vyplň a čekej až se to bude řešit

Edit: Nepřečetl jsem to celý, lul. Ale jak psal builder, může to občas dát ban bezdůvodně, mně se to tak stalo už myslím 12x aji víckrát? Idk.








PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 5 let

Mohla si mať v tom momente lag a urobila si taký pohyb, ktorý sa anticheatu nepáčil a ten ťa zabanoval. Nad banom od anticheatu si nemusíš lámať hlavu. Anticheat nie je stopercentný (tento učite nie) a preto môže zabanovať za zlú detekciu. 






E-mail: polakjack@minicraft.cz



imperturbable
Hráč

342 postů
318 reputace

IGN: panic_exe
Od imperturbable » přes 5 let

Proto je tu tenhle aac tak dlouho že na něho bypassuje i huzuni. Fakt ? A proč ten anticheat nevylepšit ?








adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 5 let

jn mě to už ani nevim kolikrat zabanovalo od aac

 






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇