Seznam našich Jůtůberů • Minicraft.cz



VikiNatorCZ
VIP

24 postů
8 reputace

IGN: MathewsGames
Od VikiNatorCZ » přes 6 let

Ahoj lidi zase jsem tady a tentokrát tady chci říct takovej návrh.Určitě všichni víte,že na náš server chodí i YouTubeři.Ale malí YouTubeři třeba jakože ti kteří mají 500 odběrů.Často na náš server Minicraft.cz chodí třeba ExZz,nebo alexsaitar,a jednou(alexsaitar si to určitě pamatuje,protože jednou na našem serveru natočil video,a ve videu byl Míša Mishovy Šílenosti,tím chci říct že jednou na Minicraftu byl i Míša,což je dobrý že se náš server líbí tak velkým YouTuberům jako je Míša.Ale co se týčo mého návrhu,tak na Minicraftu na lobby by mohl být warp který se jmenuje YouTubers.To znamená,že když by člověk napsal do chatu /warp YouTubers,tak by ho to warplo do místnosti kde jsou hlavy YouTůberů,kteří přišli na náš server.Pod jejich hlavami by byly cedulky a na těch cedulkách by bylo napsaný třeba:počet odběrů toho YouTubera,potom jeho jméno v MC a i jeho jméno na YouTube.Tohle je můj návrh.Doufám,že se vám bude líbit a pokud bude hodně lidí souhlasit s tímto návrhem,budu moc rád,když se tento návrh uskuteční.Děkuji předem.Váš věrný VIP hráč MathewsGames.






​​,,​You say I dream too big, I say you think so small"



Wrest_SK
Sponzor

11 postů
4 reputace

IGN: Wrest_SK
Od Wrest_SK » přes 6 let

Tak neviem práve či mišha je veľky youtuber .. :D Skôr kopa cringu :)








Leggy123
Hráč

176 postů
106 reputace

IGN: leggy123
Od Leggy123 » přes 6 let

Nápad to je určitě zajímavý toť otázka kdo by si na to tohle našel čas a a usílí.








mistr140
Sponzor++

132 postů
40 reputace

IGN: mistr140
Od mistr140 » přes 6 let

ja bych tu mystnost postavil ale potřebuju seznam youtuberu






Email



VikiNatorCZ
VIP

24 postů
8 reputace

IGN: MathewsGames
Od VikiNatorCZ » přes 6 let

@leggy123 myslím že ImDead nebo Shao by si na to našli čas 






​​,,​You say I dream too big, I say you think so small"



VikiNatorCZ
VIP

24 postů
8 reputace

IGN: MathewsGames
Od VikiNatorCZ » přes 6 let

A co se týše seznamu youtuberu tak si pamatuju třeba: ItsFloriX,Prejkovecc,misa07,KuryCZ,Ypsilon_LP,SemtexGames,TheNyxo,ExZz,W3nyLP,GuardinYTB,olenam,Vojtacek_CZ

 






​​,,​You say I dream too big, I say you think so small"



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 6 let
Ypsilon a Guardinytb už nie sú ytberi, myslím, že ani Semtex uz nie je. Čo sa týka teba, prečítaj si pravidlá fóra, doublepost je zakázaný





E-mail: polakjack@minicraft.cz



VikiNatorCZ
VIP

24 postů
8 reputace

IGN: MathewsGames
Od VikiNatorCZ » přes 6 let

Hele PolakJacku já se tady snažím prosadit dobrý nápad tak mi tady prosím neříkej že semtex guardinytb a ypsilon nejsou ytberi. A jestli se ti můj nápad nelíbí,tak to prostě neřeš a běž radši na discord

 






​​,,​You say I dream too big, I say you think so small"



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 6 let

O tom, čo mám robiť, prípadne kam mám ísť by som rád rozhodol ja, nie, aby si mi ty kázal. Píšem ti, že GuardinYTB, ypsilon nie sú na server vo funkcii YTB. O semtexovi neviem, ale ak to je ten cheater, tak tiež nie je YTBer. 

Prečo by som si nemohol vyjadriť svoj názor, keď sa mi niečo nepáči, alebo mám na to nejaké pripomienky? Tu to tak nefunguje, že keď sa mi niečo nepáči tak sklopím ušká a idem niekam dopreč.  Takýto systém tu už bol a pri podobnej myšlienke Stalin trošku preriedil obyvateľstvo vtedajšieho ZSSR.






E-mail: polakjack@minicraft.cz



DerpHimox
VIP

33 postů
24 reputace

IGN: DerpHimox
Od DerpHimox » přes 6 let

PolakJack, bez urážky, ale já myslím, že si mi psal úplně něco jiné... Taky jsem si psal svůj názor a tobě se to nelíbilo... Takže.. Teď tě úplně nechápu, co tu píšeš...