podrobné vysvětlení • Minicraft.cz



adameks1
Sponzor++

1199 postů
436 reputace

IGN: adameks1
Od adameks1 » přes 6 let

1. Tvůj nick na serveru
adameks1
2. Proč jsi dostal/a ban?
Demence, nerespektovani AT
3. Datum a čas banu:
dnes v 22:21
4. Druh banu:
Dočasný ban
5. Nick admina který ti udělil ban?
PolakJack
6. Uveď proč chceš unban?
Nechápu za co ban když jsem nic neporušoval, Již jsem psal že je to označování otravné ať to zruší jediné kde to není je lobby.  Rád bych dostal unban nebo bych rád dostal zkrácení banu. Potřeboval bych to vysvětlit jak to vlastně je jak to chodí atd...Doufám že toto nepíšu jen tak marně a že s tímto budete něco dělat.Děkuji za pochopení. S Pozdravem Věrný hráč adameks1 ♥
7. Žádaš o prohledání počítače? (V případě banu za Cheating)
Nedostal/a jsem ban za Cheating

Co na tom není jasné? no ..tak podrobné vysvětlení :)

 






Najít hráče Email Facebook Twitter Instagram Steam YouTube Zpráva DC: adameks1#2614

👇👇👇


PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 6 let
Nechápem, prečo požaduješ podrobné vysvetlenie, keď máš problém chápať tomu, čo ti minimálne 4 členovia AT povedali. Nu dobre, zajtra, keď budem na PC to sem napíšem, prečo si dostal onen ban. Zatiaľ zamykám, ak sa niekto z AT bude chcieť vyjadriť si téma unlockne.





E-mail: polakjack@minicraft.cz



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » přes 6 let

Zdravím, 

začnem tým, ako som ťa na serveri slušne požiadal, aby si prestal v každej správe označovať hráčov. Hovoril ti to Adam, Zexen, Ja a myslím, že aj Snakee. Následne tvoja reakcia bola taká, že keď zdravíš, rád píšeš celé nicky. Ja ti nehovorím, že pri pozdravení hráčov ich označiť nemôžeš, ale žiadali sme ťa práve o to, aby si ich neoznačoval v každej správe. Takto ťa o to žiadali spomínaní členovia AT už pred týždňom, avšak ty si musel dostať mute od Zexena na 2 dni, aby si niečo z toho pochopil. Evidentne aj to mute bolo márne, keď si stále označoval hráčov. Ale ja sa pýtam, prečo? Máš problémy s chápaním ostatných, prípadne toho, čo ti hovoria? Robíš si z nás srandu? Robí ti dobre provokovať AT tým, že ignoruješ jeho výzvy? Neviem, čo tým sleduješ, ale raz som ti podotýkam perma ban za demenciu a opakované problémy už dal, ale ty si si vyprosil u saffa unban s tým, že sa polepšíš a, že si sa zmenil. A kde je tá zmena?? Stále robíš naprieky AT, nerešpektuješ jeho výzvy (včera na FC som ťa priamo odkazoval na pravidlo 9.9, ktoré píše, že si povinný ako hráč rešpektovať výzvy, resp. pokyny AT). Prejdem k tomu, že ti po mne začali dohovárať @NiqhtSnakee_ a @_Kmiiciik_ , ktorých snaha bola tiež márna. Ale čo bola posledná kvapka bolo to, že si napísal kmiiciikovi, nech mlčí, pritom ti iba dohováral, aby si nerobil niečo, čo môže vadiť hráčom. Keby im to nevadí, neriešime to a nenapomíname ťa. Ban máš platný, na 30 dní, za "demenciu a nerešpektovanie AT", za ktorým si trvám a stojím, pretože držať tu hráčov, ktorí nie sú schopní rešpektovať a nedajbože chápať niečo tak primitívne ako výzvu, ktorú ti napísalo 6 členov AT naozaj (aspoň ja ) niemienim(e). Unban si kúpiť môžeš, ale ak sa bude toto tvoje drzé správanie a zjavná ignorácia AT prejavovať ďalej tak budeme ti musieť dať ip ban, ako posledné upozornenie, že je niečo treba na tvojom správaní zmeniť. Cestu, ktorou pôjdeš si zvoľ sám, pamätaj, že toto je jedno z posledných varovaní, ktoré dostaneš. Ak sa rozhodneš pre teba výhodnejšou cestou, ak tu chceš hrať je taká, že budeš musieť kompletne "predupať" svoje správanie, avšak akou formou, to už nechávam na tebe. Ak ani tomuto nerozumieš, je niečo naozaj zle a my ti nebudeme robiť opičky a panáčikov, ktorí ti všetko tolerujú. 

 

Ak sa niekto bude chcieť vyjadriť, platí stále to, že si topik môže odomknúť. To je z mojej strany všetko. 






E-mail: polakjack@minicraft.cz