[Coiny] - Všechny rady jak nejlépe získat coiny ! • Minicraft.cz



STAREJ PROFIL !!!
Hráč

43 postů
28 reputace

IGN: ZadrYch
Od STAREJ PROFIL !!! » přes 6 let

Zdravím, spoustu ale né moc hráčů se ptá, jak si vydělám coiny ?

Začneme od začátku, co to je coin ?

Coin je hlavní měna na serveru, kupuješ za něj růžné věci, jako kity či výhody.

Jak si vydělat coin ?

1. Denní odměny - Každý den na serveru, si můžeš vzít denní odměnu ! Denní odměna se každý den po vyzvednutí zvyšuje !

2. Sázení - Když už máš pár coinů, a chceš nechat náhodě, můžeš si vzadit na lobby u villigera, buď máš štěští, a nebo smolík.

3. Hraní miniher - Hraním miniher si můžeš v celku dost vydělat, například za jednu vyhranou hru na minihře Murder dostaneš přibližně tak 10-15 coin, není moc, ale musí stačit.

4. Hledání pokladů - Hraješ si rád na piráty ? Tak tohle je přesně pro tebe. Na lobby se vyskutuje hodně pokladů, za jeden dostaneš 20 coin, za speciální kolem 30-40 coin. Ale na to musíš být hodně šikovnej hledač.

5. Zakoupení - Máš hodnou maminku ? A nebo máš hodně peněz na platební kartě ? Tak si můžeš i coiny koupit. Jak je koupit najde tady na webu.

6. Nahlašování chyb - Vidíš chybu ? Nahlaš jí, vyplatí se, za chybu můžeš dostat 200 - 1000 coin. Při velkých chybách dostáváš více, ale nejsem si jistý kolik.

7. Hlasování - Hlasuj pro Minicraft ! Za každý hlas dostaneš 150 coins.

A ještě něco: Co nezkoušet když chceš coiny:

1. žebrání - Ať už jde o žebrání od A-T, nebo hráčů, nevyplatí se. Bývá banováno.

Další tipy mi můžete psát sem dolů. Díky !

​//Edit: Shao: Vlákno jsem přesunul do sekce návody.






STAREJ PROFIL !!! Nový: Shyzo



MyDarkDesires
Sponzor++

125 postů
99 reputace

IGN: MyDarkDesires
Od MyDarkDesires » přes 6 let

7. Žebrání od člena AT

[Často banováno, nedoporočuji)






..



Lucky
Sponzor

34 postů
14 reputace

IGN: LuckyMonster
Od Lucky » přes 6 let

Já bych z vlastní skušebosti doporučil minihru eggwars - za kill máš 3coiny, za zničené egg 25coinů, a za výhru 30coinů..