Žádost o unban - Risa_creeper • Minicraft.cz



Risa_creeper88
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: Risa_creeper88
Od Risa_creeper88 » 12 dny/dnů

1. Důvod banu:Opak, Urážky, nevhodné chování

2. Datum a čas banu:15.04.2024

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočasný

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @Hauvikk

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Ukázat všem nápravu v chování a respektu k ostatním i pravidlům serveru...

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ANO

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Hauvikk a Sonicka_CZ měli pravdu a je mi jich líto

 

9. Důkazní materiál: Vážení Admini,Moderátoři,Hráči,Celý TEAM > Chci se omluvit opravdu úplně za vše, už dlouho u vás nehraji a vím že ban=nuda na celém mminecraftu, ostatní servery stojí za vyliž kapsu. Máte tu nejhezčí a nejlepší server z CZ/SK komunity, a proto by stálo za to se domluvit že příští ban by mohl být už permanentní nebo dokonce odebrání SP++ to bych souhlasil jako trest kdybych ještě něco provedl vážného. Slibuji na svou čest, že nebudu porušovat pravidla ani nikoho urážet,nadávat a SonickuCZ obtěžovat. Slibuji ve jménu PRAVDY, že nechám SonickuCZ napokoji se vším všady, že si ji nebudu všímat.

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Survival








Risa_creeper88
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: Risa_creeper88
Od Risa_creeper88 » 12 dny/dnů

Hele já vím že sem se choval jako svině a prase, ale prosím odpusťte mi to alespoň pro tentokrát....Mám nejraději tento server a jinde to opravdu nejde hrát








Hauvikk
Moderátor

85 postů
64 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » 12 dny/dnů

Zdravím, to že se opět omluvíš ti moc nepomůže, už v minulosti si měl dost trestů za tohle... Ještě si sliboval jiným adminům že pokud selžeš že můžeš dostat delší ban, sám si to napsal. Jelikož se to neustále opakuje tak Unban zamítám.
Můžeš ještě počkat na vyjádření od jiných členů.






S pozdravem Hauvik ;)



Risa_creeper88
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: Risa_creeper88
Od Risa_creeper88 » 12 dny/dnů

Hauvikk vím že je to s semnou těžké, ale na jiných serverech se opravdu nedá hrát. Už mi to došlo prosím Hauvikk, tentokrát se s vámi vsadím a dohodnu o SP++ když to bude pokračovat tak mi odeberete přes Saffera(Majitele severu) Premium účet SP++ pokud by se to mělo opakovat... Nápad: Pokud selžu tak dvojitý trest SP++(odebrat) a permanentní ban tentokrát dám ruku za tuto domluvu i do ohně.... Příště pokud něco poruším tak trestem bych považoval být jenom Hráčem(bez Ranku SP++). Udělám cokoliv abych mohl zas hrát s přáteli na MiniCraftu.... Hauvikk zkus mi věřit alespoň pod varováním a dohodou že mi seberete Sponzora++ a dáte mi permaban(NoUnban) to by na mě zabralo neporušovat pravidla. Mezi námi Hauvikk, naše práce krachuje takže bych neměl už peníze na platební kartě tj. už bych si nedokázal kupovat nic u vás ani VIP-SP++ ani Unbany. Prosím jsi fér Moderátor a je tu i skvělý AdminTeam. Vsadím se i s MAJITELEM o SPONZORA++ že už nebudou vylomeniny ani hnusné chování.

 








Risa_creeper88
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: Risa_creeper88
Od Risa_creeper88 » 12 dny/dnů

testrgames, Sonicka_CZ a Saffers... Prosím když ještě jednou něco poruším tak se s vámi mohu dohodnout za Odebrání SPONZORA++ a mít permanentní ban, to by fungovalo. Prosím ještě mikroskopickou šanci za tuto dohodu Saffers a TEAM se můžete dohodnout na odebrání Ranku... Dejte mi ne šanci ale příležitost s tímhle nápadem, Saffers kdyžtak mi odebere SPONZORA++ a nastaví Permaban(NoUnb).

// Edit textu - Hauvik








Risa_creeper88
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: Risa_creeper88
Od Risa_creeper88 » 12 dny/dnů

Záleží mi na tomhle serveru a rád tu hraji








Hauvikk
Moderátor

85 postů
64 reputace

IGN: Hauvikk
Od Hauvikk » 12 dny/dnů

Jak sem již psal, slibu bylo dost... A nic z toho. Můj názor je stejný a není se o čem dále už bavit.

Vlákno zamykám 🔒






S pozdravem Hauvik ;)