Žádost o unban - kingflyti • Minicraft.cz



kingflyti
VIP

2 postů
0 reputace

IGN: kingflyti
Od kingflyti » 5 měsíců

1. Důvod banu: Odcizení účtu (Zetor7341)

2. Datum a čas banu: 13.12 2007 a čas je 19:05 (přibližně

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Jedná se o IP ban

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @saffers

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Protože si myslím že ban je udělen neprávem. Mám na serveru celkem dost odehráno. Mám tam Vip a pouze jsem si dovolil získat zpátky přístup k účtu, který byl z části můj. A přece jenom mám na serveru hodně nahráno a fakt mi na něm záleží. Už v minulosti kdy můj kamarád tento účet založil jsem na něho měl přístup. Abych dodal nějaký důkaz vím co vše na tom účtu je a věděl jsem i heslo byl tam zetor7341 myslím s malým i velkým "Z" později něco s myckou a nějaké čísla ale nepamatuji si jaké už přesně plus v minulosti tam několikrát byla napojená moje IP a on o tom věděl. Potom jsme si každý založil svůj účet protože ani jednomu z nás se na účet nešlo dostat. A teď jsem si jen zažádal o změnu hesla, protože jsem tam po delší době začal zase hrát a chtěl jsem z tama všechny ty věci. A ještě k tomu jsem věděl skoro vše o tom učtu když jsem si žádal o nové heslo. A ještě k tomu ten kamarád neměl celou dobu o ten účet zájem a když zjistil, že k němu mám přístup tak jen doslova využil toho, že je založený z jeho IP. Jak jsem ale řekl měl jsem k němu přístup také a nijak mu to v minulosti nevadilo. A nechápu proč to řešil takhle stačilo se mě zeptat na heslo a vzhledem k tomu, že vím, že tento účet vlastníme oba heslo bych mu dal.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: Úplně nechápu co se tímto myslí.

 

9. Důkazní materiál: Uvedl jsem již výše, ale účet byl založen celkem dávno. Furt je to ale dohledatelné

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:Oneblock








saffers
Majitel

5337 postů
7513 reputace

IGN: saffers
Od saffers » 5 měsíců

Zdravím,

 

pokud to je opravdu tak, jak píšeš, tak se s kamarádem domluv, aby mě kontaktoval e-mailem a potvrdil to. V takovém případě bych ti udělil unban.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



kingflyti
VIP

2 postů
0 reputace

IGN: kingflyti
Od kingflyti » 5 měsíců

Dobře pokusím se si sním o tom promluvit.