Žádost o unban - GejmronCZ • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 6 měsíců

1. Důvod banu: Cheating (Autobuild)

2. Datum a čas banu: 5.11.2023 v 21:45

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): Dočasnej na 3 měsíce.

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @ChocolateLPCP

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Dobře vím, co používám za modifikace hry a žádnej autobuild mezi tim opravdu neni. Mám rozjetý nějaký projekty, co bych rád dokončil.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): Ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: ??? Co to je za bod wtf?

 

9. Důkazní materiál: Seznam mých modů

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: Surv






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » 6 měsíců

Zdravím,

Ban ti byl dán za zneužívání easyPlace v litematice, kdy jen držíš myš a automaticky stavíš což vede ke stavění bloků ve vzduchu či ke stavění schodů v pozicích kde bys potřeboval pomocný -> https://youtu.be/CUgMg5yITq8 (doplňuji o druhé video) https://youtu.be/yvuQYzIdEDo - je dosti rozdíl používat 'hologram' stavby a využívat toto ne?

(pardon za zdržení s odpovedí, editor nechtěl spolupracovat)

Choco








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 6 měsíců

Se vší úctou ví o tom, že to používám několik členů a viděli to na vlastní oči a nic neřešili. Proto v tom nevidím nějaký větší problém. Hraju si na svym písečku, na MEGAstavbě, která bude po dokončení dána eventerům pro jejich další eventy. A že si dávám pozor, aby to bylo co nejuniverzálnější pro co nejvíc eventů.

Mimochodem nahrála si jedno video 2x, takže jsou identické. Ale to je fuk. To není důležité.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



kubikber
E.Builder

31 postů
28 reputace

IGN: kubikber
Od kubikber » 6 měsíců

Zdravím, 
Celou svoji stavbu jsi mohl stavět na bc, stavba by se jednodušše přenesla (stejně mají eventeři vlastní světy, kde pořádají eventy).

Ohledně členů by bylo fajn to nějak doložit, protože si nemyslím, že by to někdo z členů neřešil, jelikož stavění ve vzduchu není rozhodně v pořádku.

Vzhledem k tomu všemu si myslím, že je ban oprávněný a že je zbytečné řešit cokoliv dalšího.
S pozdravem,

kubik.
 






Discord: ArOgAnTnÍ_jAkUb_S_zAbOu#6969



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » 6 měsíců

Sice pěkné že to chceš pro eventery, stále to ale stavíš na survu ne na creativech a už vůbec ne na singleplayeru, stále ti to zrychluje stavění v mnoha ohledech, s ostatními to vyřídím. - druhé video fixed.








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 6 měsíců

1. Na BC to nestavím, protože to má sloužit jako dekorace v mé vedlejší res. Na event svět by se to jen zkopírovalo. Navíc mě stavění baví méně, když mám nekonečno všeho.

2. V první řadě zrovna od tebe bych takový názor nečekal. Kdybych tím reálně něco získával...nvm, cokoliv, tak to dělat nebudu. Já tím ale nezískávám vůbec nic. Navíc se tady jedná o podělaný stavění, nic víc. Kdybych plácal schematiky jako s WE jen tak někde, tak neřeknu ani slovo, ale tohle? To je trochu moc ne? Doslova takové to rejpání se v detailech se mi zdá. Někdo to bere jako OK a někdo evidentně jako vy zase ne.

3. Ano Choco, beru jakoukoliv +- vanilla možnost, co nějak dokáže urychlit stavění něčeho tak gigantickýho jako je má aréna. A fakt se snažim, aby to nebylo něco většího, co by změnilo něco. A že takovejch modů/cheatů je. Stejně pořád nemám hotovou ani čtvrtku a to na tom pracuju už pěkně dlouho a sežralo mi to neskutečný množství materiálu. (A taky mi to dalo asi 400k stonu/cobblu.) A nenazýval bych to zneužíváním, ale využíváním.

 

PS: Jdu si pustit díl ST: Picard, tak odpovim trochu později.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ChocolateLPCP
E.Builder

134 postů
110 reputace

IGN: ChocolateLPCP
Od ChocolateLPCP » 6 měsíců

Stále to je využívání něčeho co ti zrychluje stavění, pokud tedy bereš že když můžeš doslova položit blok ve vzduchu tak rovnou můžeme povolit i xray protože ten taktéž jen urychluje těžení, vanilla možnost to není protože doslova stavíš ve vzduchu, nebo snad ve vanille se dá stvět ve vzduchu bez pomocných bloků?








kubikber
E.Builder

31 postů
28 reputace

IGN: kubikber
Od kubikber » 6 měsíců

Pokud to tedy má sloužit jako dekorace tvojí res na Survivalu, tak stále nechápu proč si ulehčovat stavění, když ostatní hráči takovou možnost nemají (ví totiž, že je to v rozporu s pravidly serveru), takže je to bráno jako zvýhodňování.

Píšeš tu že je to pouze "podělaný stavění", ale právě o to stavění na survivalu převážně jde (mimo přežívání, pvp atd...), takže stále mi to nepříjde v pořádku, jelikož zas a znovu jde o zlepšení hry oproti ostatním hráčům.

Dále tu píšeš o rýpání v detailech, no pokud jsi celou dobu stavěl takovýmto způsobem celou tvoji stavbu, tak mi to "rýpání v detailech" příjde jako dost důležitý důkaz o tom, že celá stavba vznikla za pomocí "modifikací" ve stavění.

To že v posledním bodu píšeš o tom kolik tě co stálo materiálu a kolik jsi ho naopak získal nic nemění na tom, že jsi porušil pravidla serveru, takže není potřeba vysvětlování, vyjímka by se u tohoto prohřešku nedělala, jelikož se dle mého jedná o dost postavených blocků.


 






Discord: ArOgAnTnÍ_jAkUb_S_zAbOu#6969



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 6 měsíců

Každý si nějak přilepší, záleží čím.

Nechápeš proč si ulehčovat stavění. A to si říkáš elitní builder? Sakra Kubo! Všichni mají tu možnost, je to celkem dost známej mod.

A právě proto, že tu má každej hned všechno na tomhlectom Survivalu, tak neustálé stavění je to jediné, co se tady dá dělat. Proto spousta hráčů odchází nebo už odešla. Jsem jeden z mála, co se to tu ještě snaží jakž takž držet.

Stavba nebyla ani zdaleka postavená pouze litematikou. Spoustu věcí se musí pořád dělat ručně. Krom toho jsem ji začal používat až později v procesu.

Ani z práce vás nevyhoděj kvůli jediný chybě nebo přešlapu. (Pokud to neni něco hardcore, což tohle neni.)

 

Jak chcete, nechte mi to. Nicméně nepočítejte, že pro tenhle prohnilej server ještě někdy hnu prstem nebo pfff že tady budu vůbec ještě hrát. Mini je fakt vpíči už. Hlavák, co zavítá na server 2x do roka a ne aby stavěla, ale aby dávala bany dámy a pánové. (O což se vůbec nemá starat. To maj dělat jiní.) A Eliťák, co víceméně taky a ještě vrazí kudlu do zad. A to nemluvě o zbytku. AT vždycky byl a vždycky bude tím největším kamenem úrazu tady. Na to si pamatuju až moc sraček, co jste udělali. Já končim. Svůj čas a skills můžu uplatnit někde, kde o to budou aspoň stát a nebude to tam vypadat jako tady. Lituju, že jsem tady vůbec ztrácel čas a tím i svůj život. Snažil jsem se pomoct serveru, kterej evidentně vůbec pomoc nechce. A ty ses vole Kubo divil, že do AT už nikdo nechce. Že vás je málo, aby jste něco zvládli. Dřív vás bylo mnohem míň a hráčů mnohem víc a dávali jste to. Teď je to přesně naopak a vy jste absolutně nechopní udělat úplně cokoliv. Hezky jste to dopracovali.

Rick - "Páčko sráči!"






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » 6 měsíců

@SadEmo vymaž si ten mód aj ty, lebo dostaneš tiež takýto nezmyselný ban