Užitočné veci, ktoré by sa mohli opraviť pre survival • Minicraft.cz



Janlxrd
Sponzor++

12 postů
1 reputace

IGN: Janlxrd
Od Janlxrd » 6 měsíců

Nefungujúci nofly na survivale:

dnes som pomáhal kamarátovi s jeho eventom a keď som skúsil nastaviť /res set nofly na true, nefungovalo to, ak som to nastavil len jemu pomocou /res pset, magicky to fungovalo, ale iba jemu. Neviem, či je to problém so samotným pluginom alebo konfiguráciou servera, ale bolo by skvelé, keby sa tento problém vyriešil, väčšina hráčov, keď organizujú eventy, nastaví ho na true, napríklad parkourové eventy, alebo akékoľvek eventy, kde sa nemôže lietať. Skontroloval som issues na github pre rezidenčný doplnok, ale zdá sa, že neexistujú žiadne problémy týkajúce sa nofly, takže ma to priviedlo k tomuto príspevku, kde si myslím, že ide o nesprávnu konfiguráciu servera.

 

Nie je možné sedieť na schodoch v event svete:​​​

​bolo by skvelé, keby sa to znova povolilo, aby boli opäť možné eventy, ako sú chairs, čo by eventerom poskytlo množstvo nových eventov, na ktorých by mohli nechať ľudí hrať sa, možno len povoliť sedenie na schodoch, ak je to vôbec možné.

 

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 6 měsíců

Čus,

1. Zkusil z res odejít a znovu vejít? Je možné, že by to zablokovalo až při přechodu hranice res. To stejné se speedem, když se mění svět, taky ti to nedá speed, dokud nevlezeš do jiný resky nebo nepřejdeš hranici res nebo se neportneš jinam na tom světě a zpět.

2. Myslím, že to tam není povolené, aby se hráči neprobugovali tam, kam nemaj. Někteří hráči jsou v tomhle prolejzání fakt dobří.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



Janlxrd
Sponzor++

12 postů
1 reputace

IGN: Janlxrd
Od Janlxrd » 6 měsíců

Ahoj,

1, Nofly už nejaký čas nefunguje, speed funguje normálne ako všetko ostatné, nofly nefunguje vôbec.

2, Možno by bol dobrý nápad vytvoriť príkaz, ktorý umožní sedenie len pre konkrétne eventy.








testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » 6 měsíců

Zdravím,

1) Se Saffem se domluvím a zkusím to nějak vyřešit.

2) Tohle je celkem věc eventerů zda to chtějí. Nedávno jsem někomu nějaký event "židličky" přesouval s tím, že má napsat Saffovi o povolení sezení. Jak to dopadlo netuším. Když se nikdo neozve, že to chce tak je to tezke.  






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



testrgames
Admin

220 postů
349 reputace

IGN: testrgames
Od testrgames » 6 měsíců

Zdravím,

Sorry za doublepost, ale mam aspon mensi update s timhle:

1) Přidáno, eventeři si můžou žádat o povolení k sezení na židličkových a podobných eventech.

2) S timhle je docela tezky nejak pohnout. Na testovacím serveru pouze s reskama a nutnými pluginy se děje úplně stejná věc - NoFly flag prostě nereaguje. Vyzkoušel jsem snad všechny dostupný verze. Kontaktovat support pluginu je trošku problém. Ostatně se můžeš podívat sám zde . Prošel jsem pár stránek diskuse a nenarazil jsem snad na jedinou odpověď.. Na Githubu je to snad ještě horší. 






S pozdravem TestrGames

E-mail: testrgames@minicraft.cz 

Discord: lisak_



Janlxrd
Sponzor++

12 postů
1 reputace

IGN: Janlxrd
Od Janlxrd » 6 měsíců

Ahoj,

dakujem za odpoved, dakujem za info, cenim si to. Na nofly až tak nezáleží, ľudia, ktorí robia eventy na surve, si musia dávať pozor na ľudí, ktorí podvádzajú. Všimol som si, že na spawne to funguje tak, že vypne fly, ale v iných rezidenciách to tak nie je.