Tresty • Minicraft.cz



Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » 8 měsíců
Zdravím, chtěl bych zde řešit téma trestů za vulgaritu atd. Už jsme to řešili s nějakýmy hráči na serveru i s někým s AT a ten řekl že to mám napsat sem tak to sem píšu. Takže za 1. Měl by se celý AT domluvit za jaké slovo se trestá a jaké ne. Někdo dostane např. Warn za slovo debil a někdo ne. Teď jestli je to zasedlosti člena AT na někoho nebo o blbé domluvě v AT. Za 2. Když se někdy domluvíte tak by jste mohli dát veřejně slova které se trestají a které ne. Za 3. Když už vám antiswear zablokuje zprávu kvůli vulgaritě, proč se pak za to hráč trestá když to tu zprávu stejně nepošle. Za 4. Proč se vůbec ještě v roce 2023 trestá vulgarita ve videohře když vám teď klidně 5 lety dítě bez problémů řekne slovo hovno přes rodicemi a oni nic neřeší. Myslím si že vulgarita je teď všude okolo děti a pokud hrají ,, děti,, na serveru tak rozhodně vulgaritu slyší někde jinde a neřeší ji v nějaké videohře.





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » 8 měsíců

Cauko,

čiastočne súhlasím s tým, aby členovia AT netrestali banality typu "pipik", za ktorý som dostal raz mute. To mi prišlo úplne cez čiaru. 

Robiť ale zoznam vulgarít mi príde úplna hlúposť. Rozhodovanie o dôvodnosti a dĺžke trestu by som osobne nechal na členovi AT. Čo sa týka tvojho príkladu slova "debil", tak ber ohľad aj na to, že ak nejaký hráč takéto vulgarizmy často vypúšťa, tak je logické, že dostane väčší trest ako niekto, kto to použije len raz - resp. niekto, s kým nie sú vôbec problémy.

Je tam veľa premenných a preto je nemožné to mať dohodnuté tak, aby všetci trestali rovnako.








simcikotatko
Sponzor++

13 postů
9 reputace

IGN: ryutko
Od simcikotatko » 8 měsíců

Ja bych jen chtela rict ze ten antiswear je moc super ale lepsi by bylo ty vulgarity jen zablokovat aby se tedy neposlaly a ne za to trestat kdyz se fr v tom chatu ani neukazou.. doufam ze me ted sezerete za muj nazor :,)








MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » 8 měsíců

Začnime hneď od začiatku. Nie je klamstvom, že čo sa týka dohody o tom, čo sa má trestať a čo nie je tu v admin teame veľkým chaosom. Niekto to toleruje viac niekto menej. Niekto slabšie nadavky sa ani nesnaží trestať, niekto trestá úplne všetko. Trest sa môže udeľovať podľa viacerých aspektov, vážnosť, pravidelnosť atd. Slova by som asi nezverejňoval, Admin Team by sa len mohol dohodnúť na tom či budeme tolerantnejší alebo nie.

Antiswear blokuje správy len občas podľa toho ako moc je presvedčený, že to naozaj nadávka je. AntiSwear ide na to tolerantnejšie a menej vážne nadávky ignoruje, Samozrejme občas sa stalo že to chytalo banality no väčšina z nich je už snáď vyriešená. Tresty sa udeľuju kvôli tomu, že vo väčšine prípadoch keď to hráčovi správu zablokuje snaži sa ju ihneď obisť. (cením ľudí, ktorí to nerobia)

Bod číslo 4. Tak poviete mi čo furt chcete? Realne ja a niektorí členovia sa vás snažíme šetriť a menej závažnejšie veci sa snažíme tolerovať. Za to samozrejme dostaneme: "Tu sa netresta vulgarita, prečo hrač nedostal mute, ja kdysi dostal mute za slovo kid." Keď deti už nejaké nadavky poznajú prečo to nahlasujete? Prečo teda chcete aby hráč bol za takéto banality potrestaný? A keď čirou náhodou dáme na report to slávne "Nepotrestáno", tak vám nerobí problém aj hodinu riešiť to, že to je nadávka. Obzvlášť Ty, ktorý sa istú dobu vyžíval v nahlasovani hlúpostí.

 

Mato








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » 8 měsíců
@MatinoTekkit ,,Tresty sa udeľuju kvôli tomu, že vo väčšine prípadoch keď to hráčovi správu zablokuje snaži sa ju ihneď obisť.,, tak trest dám po tom co se to snaží obejít a ne když to napíše nepošle se to a pak už to znova nepíše. Myslel jsem že AntiSwear funguje na principu že si tam slova nastavíte jaké chcete blokovat. A věci jako ,, já dostal mute za ... a za ...,, se vyhnete tím že všichni budete všechny trestat stejně a ne že např já za 1 slovo debil dostanu warn a jiný hráč ve stejný čas dostane za 3 slova debil Nepotrestáno





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » 8 měsíců

Môže sa niekedy nad niečim takým pouvažovať a vyskúšať.

AntiSwear funguje na príncípe, že ma stanovené slová, ktoré by mal blokovať. Ale tam ide zas o tu toleranciu, že niektorí členovia to proste strašne hrotia. Ja som AntiSwear zamýšľal ako pomôcku a my by sme už trestali len to čo AntiSwear nedokázal chytiť. Chcem byť tolerantnejší a preto som aj ten AntiSwear tak vyhotovil, aby trestal len to vážnejšie a aby sme aj my trestali len to vážnejšie. No bohužial aj vy musíte pochopiť to, že nebudete davať za kompletne každu sprostosť report. Ak vám niekto napísal, že ste hlúpy, tak mu dajte ignore, nie report. Veľa hráčov radšej dá report aby dotyčny bol spaleny v pekle, miesto toho aby ste použili jeden nezmyselný príkaz.


Mato








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » 8 měsíců
Jasný já to chápu Mato ale tady jde o princip. Když někdo napíše ,,já jsem debil,, a dostane warn a když někdo napíše 3x za sebou více hráčům debile a dostane Nepotrestáno tak to není moc fér. Tady jde hlavně o princip.





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » 8 měsíců

No však, ako som spomenul, "Ale tam ide zas o tu toleranciu, že niektorí členovia to strašne hrotia." a tiež ako som spomenul vyššie, "Niekto to toleruje viac niekto menej. Niekto slabšie nadavky sa ani nesnaží trestať, niekto trestá úplne všetko.".

 

Mato








Kukys
Sponzor++

112 postů
19 reputace

IGN: Kukys
Od Kukys » 8 měsíců
Tak se zkuste nějak domluvit. A třeba když máte rozdělení AT a BT aby AT řešil chat atd a BT aby řešil stavby a ne chat.





Napiš :3 <3

keksik37@minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » 8 měsíců

Ja sa chcem vyjadriť len k bodu čílo 4 Dnešne deti toho vedia viac akoby mali. Ale to neznamená že by sa zrušili tresty za vulgarity. Je jedno čo je to hra kde sa hráte s kockami alebo je to iná multiplayers hra. Ja osobne si neviem predstaviť aby teraz prestali dávať mute za nadávky. Ja osobne ked som napísal deb*l tak som v momente dostal warn, a pochybujem že to bolo vždy od toho istého člena. Mňa nemá nikto v láske z admin teamu :). Bot číslo 4 je totálna hlúposť.