Žádost o unban - LeitoCz001 • Minicraft.cz



LeitoCz001
Sponzor

5 postů
0 reputace

IGN: LeitoCz001
Od LeitoCz001 » 8 měsíců
Dobrý den, dostal jsem ban neprávem, za napomáhání k porušení pravidel. Byl tam borec, kterej do chatu napsal "kdo chce nakopat dia", tak jsem se přihlásil, že chci já, dal jsem mu krumpáč a pak se zept jestli vidí dia skrz zdi a on napsal, že vidí, že má xray, ale to tu píše každej druhej, a tak jsem mu pak schválně napsal ať mi nakope a že mu pak zaplatim. Vzal jsem si na to i schválně potion na neviditelnost, abych si to schválně ověřil, jestli to vážně má ten xray, chvíli jsme ho sledoval a neviděl jsem ani pořádně co kope a pak jsem si letěl kopat něco pro sebe, když jsem ho pak chtěl najít, tak už nebyl na serveru (nejspíše dostal ban, ale to jsem nevěděl), tak jsem to neřešil a nechal jsem to být. Poté mi přiletěl ban od Kristofera za napomáhání k tomu porušování, i když jsem nic neporušil, chtěl jsem si to jen ověřit a pak ho nahlásit, kdyby vážně měl, proto i ten potion jsem měl a to všechno se dá pěkně dohledat v logu nebo přes to jak vidí kdo co vykopal, dal do bedny, vzal z bedny atd.





ig - michal.kovy_



Krist0fer
Builder+

20 postů
18 reputace

IGN: Krist0fer
Od Krist0fer » 8 měsíců

Zdravím,

ban ti byl z mé strany udělen právem.

Říkáš, že si hráče kontroloval invisible potionem, ano, to mohu potvrdit. Když už něco tušíš, měl bys ho nahlásit, a nenechat to být.

Ve vaší konverzaci jste se bavili volně o xrayi. Nemusel jsi vůbec odpovídat a hráče jsi mohl nahlásit. Klidně jen na podezření.

Jako důkazy poskytuji vaši konverzaci + videa ze samotného Xraye.

Screen 1 -> https://ctrlv.cz/1kgp
Screen 2 -> https://ctrlv.cz/sDe4

 

Video 1 -> https://youtu.be/VVyUkdZ-UvU

Video 2 -> https://youtu.be/ra3DK36z_uo

 

 

//úprava: omylem jsem vložil dvakrát stejný screen






Discord Krist0fer#3857

E-mail ikaros16@seznam.cz

 

Builder+ Krist0fer

(👍 ͡◡ ͜ʖ ͡◡)👍



LeitoCz001
Sponzor

5 postů
0 reputace

IGN: LeitoCz001
Od LeitoCz001 » 8 měsíců
Dobře, mohl jsem ho hned nahlásit, ale není v pravidlech, že to musím nahlásit okamžitě, proto jsme i udělal to co jsem udělal, abych se pořádně ujistil. A taky, proč jinak bych měl teda ten invis a sledoval ho? Na tom videu jsme ho jen celou dobu hledal kde kope, protože jsem ho jen někde slyšel, ale neviděl, pak jsem ho našel až v době, když to začal zastavovat a pak jsem se vzdálil, aby neviděl efekt z potionu, jinak jsem za ním ani nijak celou dobu neběhal, kopal jsem si svoje, nemohl jsem mít ani tušení na to, že ten xray má, jen v tom chatu to bylo vidět a pak to i potvrdil, ale to i tak neznamená , že ho vážně má, a proto jsem ho jen sledoval. Naposledy jsem taky tak někoho nahlašoval za bugování, ale nikdo z AT mi nebyl schopen dát zpětnou vazbu. V tomto případě jsem prostě nemohl mít ani tušení, že ten xray má, dal jsem mu jen krumpáč, což taky není zakázané dávat věci, takže nechápu, v čem tu byl ten problém.





ig - michal.kovy_



Krist0fer
Builder+

20 postů
18 reputace

IGN: Krist0fer
Od Krist0fer » 8 měsíců

Dobře, chápu tvoje argumenty, trest ti sice nezruším, ale mohu ti ho zkrátit na polovinu.

Souhlasíš?






Discord Krist0fer#3857

E-mail ikaros16@seznam.cz

 

Builder+ Krist0fer

(👍 ͡◡ ͜ʖ ͡◡)👍



LeitoCz001
Sponzor

5 postů
0 reputace

IGN: LeitoCz001
Od LeitoCz001 » 8 měsíců
Spíš bych to chtěl řešit teda s někým z helper teamu.





ig - michal.kovy_



Krist0fer
Builder+

20 postů
18 reputace

IGN: Krist0fer
Od Krist0fer » 8 měsíců

Dobře. Jak myslíš. Můj názor jsi slyšel.






Discord Krist0fer#3857

E-mail ikaros16@seznam.cz

 

Builder+ Krist0fer

(👍 ͡◡ ͜ʖ ͡◡)👍



LeitoCz001
Sponzor

5 postů
0 reputace

IGN: LeitoCz001
Od LeitoCz001 » 8 měsíců
Tak jako i plno lidí tam píšou, že zapínají xray a to i kolikrát sponzoři++, tak i normální hráči a jak pak mám poznat jestli to myslí vážně nebo si z toho dělají jen srandu.. Kdyby se toto všechno mělo nahlašovat, tak se HT z toho zblázní, proto jsem prostě to udělal takhle, abych si byl jistej, kdybych vážně chtěl ty dia po něm, tak za ním neběhám s invisem jak nevim co..





ig - michal.kovy_



ZoubkovySkritek
Admin

333 postů
685 reputace

IGN: ZoubkovySkritek
Od ZoubkovySkritek » 8 měsíců

Ahoj,

prošel jsem důkazy od člena AT a stejně tak všechna vaše vyjádření. Ze screenů je patrné, že nebylo tvým úmyslem hráče nahlásit ihned, jak to půjde, ale nejprve jsi chtěl získat co největší obnost diamantů. Tomu nasvědčuje i fakt, že jsi hráči poskytl lepší nástroj na těžení a požadoval jsi po něm "20 staků" a dále jsi mu sdělil, aby nakopal vše, co uvidí.  Ve vyjádření se hájíš tím, že spousta hráčů píše, že má x-ray, kdy je tohle celkem možné, ale pokud toto nějaký hráč napíše a na serveru je přítomen člen AT, tak tuhle skutečnost prověří. Byť ti to může připadat, že spousta hráčů píše o x-rayi ze srandy, tak je to většinou tak, že hráč cheaty skutečně použivá a tímto se sám prozradí. Z videí je poté patrné, že jsi užil lektvar ke zneviditelnění, ale i poté, co jsi hráče objevil, jak staví bloky, tak jsi zase odešel pryč. 

V danou dobu jsi měl tedy hráče požádat, aby ti nakopal nějaké diamanty, kdy jsi zároveň měl hráče nahlásit pro podezření z užívání cheatů. Ani jedno z tohoto neproběhlo a ban je tímto oprávněný. Jsem ale za to, že tvé porušení pravidel nebylo zase tak závažné, protože diamantů jsi moc nezískal. Doporučuji tedy domluvit se se členem AT, který ti ban udělil, aby ti jej zkrátil nebo zrušil s poučením a upozorněním, jak se v podobných situacích zachovat. Pokud budeš požadovat další vyjádření nebo o věci diskutovat. máš v této sekci prostor. To platí i pro člena AT, který udělil trest. 

 

ZoubkovySkritek






discord | zoubek#0456

e-mail | zs@minicraft.cz

web | soukromá zpráva/profil

•ve hře | ADMIN ZoubkovySkritek



LeitoCz001
Sponzor

5 postů
0 reputace

IGN: LeitoCz001
Od LeitoCz001 » 8 měsíců
Dobře, přiznávám, mohl jsem to i nahlásit dříve a nechat to na někom z AT. Diamanty jsem nezískal žádné a dal jsem mu jen železný krumpáč, sice jsem ho viděl, jak to tam pak zastavuje, ale neviděl jsem ani co kopal, tak jsem prostě nevěděl ani jak jednat dál, že jsem taky nechtěl pak třeba zbytečně otravovat tím někoho z AT. Vím, měl jsem to nahlásit, neudělal jsem tak, omlouvám se, na serveru hraji dlouho a dost často a jsem docela mírumilovný (až na některé hráčské výjimky), tak se tímto omlouvám, poučil jsem se a chtěl bych poprosit, jestli by můj ban nemohl být zrušen?





ig - michal.kovy_



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » 8 měsíců

Ja len chcem jednu vec poznamenať. Napísal si že si nechcel zbytočne otravovať admin team. Ako ho ty môžeš otravovať ak nahlásiť hráča ktorý ma cheaty? Jedine čo podľa mňa riešia admin team je už iba xray na survivale a občas niekde inde. Kedže hráči su najviac na survivale tak na inej časti servera nemusí dochádzať k cheatovaniu. Môj názor, chcel si diamanty získať free a potom ho nahlásiť.