Zrušit Ankety hráčům krom eventerum builderum atd. • Minicraft.cz



RagnarCze
Sponzor

1 postů
1 reputace

IGN: RagnarCze
Od RagnarCze » 11 měsíců

Zdravím, nešlo by zrušit pokládání anket normálním hráčum krom AT týmu ? už mě nebaví ty zbytečné Ankety ve znění budeš můj kluk atd...  








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » 11 měsíců

Ak ti to vadí tak si proste nevšímaj chat alebo si ho vypni, ked ti to tak veľmi prekáža a otravuje ťa to. Tak jednoduché. 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 11 měsíců

Ragnare, jde si to skrýt v /nastaveni.

Taky jsem měl právě spoustu výhrad, ale i nápadů jak to vyřešit. A jo, pořád si myslím, že to je kravina a chyba. Hodí se to jen na Fun, jenže ten je mrtvej.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » 11 měsíců

Mnohokrát máš aj rozumnú anketu, takže ja sám nie som zastánca vypnutia si toho. Je to jeden z dôvodov, prečo sa na survivale ukazujem raz za 2-3 týždne, keďže na tie primitívne hlúposti tiež nie som zvedavý - ale predpokladám, že to vadí hlavne starším hráčom, ktorí majú radi pokoj.

Možno by nebolo zlé nahodiť prísnejšie tresty, prípadne trvalú blokáciu na vytváranie ankiet v prípade, že hráč vytvára takého otravné ankety. 








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » 11 měsíců

Takto, ako všetci viete ja už na mini nehrajem. Ale zakazovať hráčom možnosť založiť anketu je nanič. 

Ak ide o spam tomu chápem ale ak vám to tak vadí tak sa proste naučte ignorovať tie ankety alebo si vypnite chat alebo prestaň hrať na servery. 

Alebo hrajte na inej časti servera. 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 11 měsíců

To co nadhodil Bot je dobrý nápad, pokud se tak již neděje. Prostě odeberte těm retardům práva na založení anket a hotovo. Sice tím přijdou vlastníci firem asi o 90% příjmů, ale aspoň to tam bude pro mnohé snesitelnější. Minimálně teď by to už neměla mít alexa a elinka. To si troufám říct, že jsou ty největší případy.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."