Žádost o unban - Getrix_1 • Minicraft.cz



Getrix_1
Sponzor

2 postů
0 reputace

IGN: Getrix_1
Od Getrix_1 » 12 měsíců

1. Důvod banu:predal som účet kamošovi , nešlo mi zmenit heslo , neviem čo s tím máte

2. Datum a čas banu:10.5. do 13:40 

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):IP adresa 

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @nikdo 

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:chcem to vyriešit Safovi som napísal ale neodpisuje

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):no stáva sa to ked vám niečo nefunguje , no mne nefungovalo alebo to neviem zmenit , dal som ./zmenahesla , potom paswoord stare a nove a nešlo to

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:nebudem komentovat

 

9. Důkazní materiál:to netreba 

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:nedošlo nikde , moje hesla nechcem nikomu dávat preto som ho chcel zmenit , dúfam že to pochopíte








saffers
Majitel

5333 postů
7506 reputace

IGN: saffers
Od saffers » 12 měsíců

Zdravím,

dostal jsi automatický IP ban za několik chybných pokusů o zadání hesla. Udělil jsem ti unban. Jinak od tebe nemám žádný e-mail (nebo v něm není tvůj herní nick ani tato situace).
Každopádně dej si pozor, aby nedošlo k porušení pravidla 9.14 ohledně prodeje herních dat.

9.14 Je přísně zakázán veškerý prodej herních prostředků za věci serverem neobnovitelné a nemožné k ověření (reálné peníze, CS:GO skiny, hry na Steamu a podobné) i pokus o takový prodej. Pokud k takovému prodeji dojde, server nenese žádnou odpovědnost za případné škody nebo ztráty a prodané prostředky mohou být suspendovány.

 






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva