Žádost o unban - Matyharo • Minicraft.cz



Matyharo
Sponzor++

19 postů
3 reputace

IGN: Matyharo
Od Matyharo » okolo 1 roku

Kapi, celé to začalo tím, že jsem Falling řekl, že jde obejít Spin the wheel, nevěděl jsem o možnosti obejít Double, proto jsem se ji taky neustále ptal "Jaak?" a následně, aby mi to ukázala u tebe. :D








kapieu
Sponzor

12 postů
6 reputace

IGN: kapieu
Od kapieu » okolo 1 roku

Ale ja tak uplne nepocital s tim, ze me okradete o 125M :Dd






kapi



Matyharo
Sponzor++

19 postů
3 reputace

IGN: Matyharo
Od Matyharo » okolo 1 roku

Já ti opravdu nic neukradl.. Nevím proč se nepodívají do logu tvých dropperů. :D








kapieu
Sponzor

12 postů
6 reputace

IGN: kapieu
Od kapieu » okolo 1 roku

Ono nejde jen o to, zda ukradl, nebo ne. Dropper a barrel jsem si nechal projit uz relativne davno a ano, uznavam, jsou tam jen logy Falling, nikoliv tvoje. Potom jste vyuzili hrace Janikos123 aby jak bylo zmineno jste nevedeli, ze jste to byli prave Vy - na to jsem taktez prisel relativne rychle :D. Spis jde o to, ze jste chybu oba vyuzivali ve svuj prospech a nenahlasili. A taky pokud se nepletu, tak nemas ban za kradez, ale za pomoc pri kradezi, coz uz si myslim, ze se dostatecne potvrdilo. 






kapi



Matyharo
Sponzor++

19 postů
3 reputace

IGN: Matyharo
Od Matyharo » okolo 1 roku

A jak jsem krádeži pomohl Sherlocku? :D








Matyharo
Sponzor++

19 postů
3 reputace

IGN: Matyharo
Od Matyharo » okolo 1 roku
kapieu said:

Ono nejde jen o to, zda ukradl, nebo ne. Dropper a barrel jsem si nechal projit uz relativne davno a ano, uznavam, jsou tam jen logy Falling, nikoliv tvoje. Potom jste vyuzili hrace Janikos123 aby jak bylo zmineno jste nevedeli, ze jste to byli prave Vy - na to jsem taktez prisel relativne rychle :D. Spis jde o to, ze jste chybu oba vyuzivali ve svuj prospech a nenahlasili. A taky pokud se nepletu, tak nemas ban za kradez, ale za pomoc pri kradezi, coz uz si myslim, ze se dostatecne potvrdilo. 

---> 2023-04-08 22:13:10","Matyharo","/friend msg _Y0uCuteAsf_ yees, ale bude to řešit s adminama a ty mu řeknou kam jsi to poslala xD"








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahojte,

nechcem byť zlý, ale mne pride hrozne absurdné vyťahovať takto verejne súkromny friend chat. Neviem od kedy sa toto robí takto, ale ak som si žiadal u UB ja a Milena mal dôkazy voči mne, ktoré boli vo friend msg, posielal mi ich súkromne, keďže si predpokladám aj on uvedomuje, že by sa malo akceptovať nejaké súkromie hráčov. Určite som tým nechcel napísať, či to je alebo nie je právom. Ak sú dôkazy, nech má ban. Ide mi čisto o nejaké súkromie, keďže ja sám používam F msg na viac súkromné správy a ak si ich takto číta kadejaký člen a nedajbože nejaký člen, ktorý vynáša to bude posielať kadekomu, veľmi zvážim, či naďalej budem tento chat využívať...

 








kapieu
Sponzor

12 postů
6 reputace

IGN: kapieu
Od kapieu » okolo 1 roku

Moc jsem nepochopil, cos tou vetou, kterou jsi poslal chtel rict. Myslim, ze jestli nevis, jak jsi pomahal tak by sis mohl asi dukladneji precist tu prvni odpoved od Simci.






kapi



Matyharo
Sponzor++

19 postů
3 reputace

IGN: Matyharo
Od Matyharo » okolo 1 roku

No, ani tam mi nebylo řečeno, jak jsem tedy krádeži pomohl. A jako dle mého není pádný důvod to, že jsem ji prozdradil, jak lze automat obejít. Nenesu přeci žádnou odpovědnost za cizí činy.








sim0nkka
Helper

17 postů
29 reputace

IGN: sim0nkka
Od sim0nkka » okolo 1 roku

Uvedomuji si, ze to je soukromy chat, presne proto jsem se dotazala i clenu na vyssi hodnosti, jak to mam udelat, jestli to zverejnit mohu apod., protoze jsem si v tom sama nebyla jista a timto zpusobem jsem zatim nikdy nic resit nemusela. Sama jsem i navrhovala, ze bych odpoved mohla poslat hraci na discord, ale od jinych clenu se mi odpoved dostala takova, ze pravidlo 10.11 tuto skutecnost povoluje. Take si zpetne uvedomuji a uznavam, ze jsem se mohla nejdrive hrace dotazat, ale jelikoz mi toto bylo receno od jinych clenu, jakozto clenu, kteri jsou na vyssich pozicich a maji vetsi a zkusenosti nez-li ja, vzala jsem to takto. Samozrejme bych si nedovolila to tu vytahnout jen tak.