Žádost o unban - xSicky • Minicraft.cz



xSicky
Sponzor

2 postů
0 reputace

IGN: xSicky
Od xSicky » okolo 1 roku

1. Důvod banu:

  1.  
  2. 1. Důvod banu: Podvod 2. Datum a čas banu: dnes v 17:29 3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): asi docasny 4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @MatinoTekkit 5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: doslova nekdo hodi jablko do drazby hodim na to 1$ a proda to a pak mi da nejakou resku to mi moc jako podvod neprijde lmao. 7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne 8. Odůvodnění oprávněnosti banu: 9. Důkazní materiál: 10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival
     
     
     
  3. [18:07]
  4.  

2. Datum a čas banu:

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP):

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban:

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne):

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku:








xSicky
Sponzor

2 postů
0 reputace

IGN: xSicky
Od xSicky » okolo 1 roku
  1.  
  2. 1. Důvod banu: Podvod 2. Datum a čas banu: dnes v 17:29 3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): asi docasny 4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @MatinoTekkit 5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: doslova nekdo hodi jablko do drazby hodim na to 1$ a proda to a pak mi da nejakou resku to mi moc jako podvod neprijde lmao. 7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne 8. Odůvodnění oprávněnosti banu: 9. Důkazní materiál: 10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival
     
     
     
  3. [18:07]
  4.  







MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » okolo 1 roku

To isté:

Screen #1  Screen #2  Screen #3  Screen #4  Screen #5  Screen #6  Screen #7

Presvedč ma, že to nie je tvoj účet.

 

// EDIT

No počkať, prečo si kopíroval žiadosť o unban hráča _Y0uCuteAsf_? Takže to mám chápať tak, že ste kumpáni? No výborne.