Žádost o unban - _Y0uCuteAsf_ • Minicraft.cz



_FallingForYou_
Hráč

7 postů
1 reputace

IGN: _FallingForYou_
Od _FallingForYou_ » okolo 1 roku

1. Důvod banu: Podvod

2. Datum a čas banu: dnes v 17:29

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): asi docasny

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @MatinoTekkit

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: doslova nekdo hodi jablko do drazby hodim na to 1$ a proda to a pak mi da nejakou resku to mi moc jako podvod neprijde lmao.

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): ne

8. Odůvodnění oprávněnosti banu:

 

9. Důkazní materiál:

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: survival








MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » okolo 1 roku

Obhaj mi nasledujúce screeny:

Screen #1  Screen #2  Screen #3  Screen #4  Screen #5  Screen #6  Screen #7

Toto však nie je účet ori, ale podľa podpisu to je xSicky. Pokiaľ viem tak ori má discord tag [?]#7358, čo sa nezhoduje s učtom (screen), ktorý je na screenoch. Po tom, čo sa odohrávalo na screenoch, si dostal resku a všetko si si zrazu chcel preniesť do jednej z tvojích resiek. V tejto situácií nechapem ale prečo, keďže to bola už "legálne" tvoja reska.

 

Môžeš začať.








_FallingForYou_
Hráč

7 postů
1 reputace

IGN: _FallingForYou_
Od _FallingForYou_ » okolo 1 roku

Doslova  ted muzu udelat random ucet jmenem MatinoTekkit a nekomu napsat ze chci neco naduplikovat a proste napsat random nicky hracu. Stale nevidim dukaz na tech screenech ze jsem to opravdu ja a dracekxd (xSicky).








_FallingForYou_
Hráč

7 postů
1 reputace

IGN: _FallingForYou_
Od _FallingForYou_ » okolo 1 roku

A pak proste napisu - pepega1234, pepik823








MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » okolo 1 roku

Tu nejde presne o tie screeny, ale o to, že si v nich namočený. Bol si snáď bez tvojej vôľe do toho zapletený?








_FallingForYou_
Hráč

7 postů
1 reputace

IGN: _FallingForYou_
Od _FallingForYou_ » okolo 1 roku

Prosimte rekni mi jak jsem v tom namocena to ze nekdo napise random nicky hracu neznamena ze jsem to ja kamo probud se








MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » okolo 1 roku

Čítal si vôbec tie screeny? Konkrétne na Screene #3 je zdôraznené, že si tú resku mal kúpiť TY.








_FallingForYou_
Hráč

7 postů
1 reputace

IGN: _FallingForYou_
Od _FallingForYou_ » okolo 1 roku

A to ze prihodim jako prvni dokazuje ze jsem to ja? Doslova pokazde prihodim na random drazby 1$ to ze mi to prodal uz je jeho problem nema proste verit random lidem kdyby to byla orina tak by psala z hlavniho uctu ne? Takze me to moc nezajima co je na tech screenech taky nekomu toto napisu ze ma neco hodit do drazby a proste pockam az tam nekdo neco hodi a rychle to prodam a pak proste budu rikat ze je v tom namocenej taky jelikoz hodil na random drazbu $








MatinoTekkit
Developer

18 postů
140 reputace

IGN: MatinoTekkit
Od MatinoTekkit » okolo 1 roku

Prečo xSicky skopíroval tvoju žiadosť o UB, mám to chápať tak, že obaja o tom viete? xSicky v tom čase v reske nebol, prečo teda napísal v žiadosti úplne to isté?

To podľa mňa stačí na to, že ste kumpáni. Obaja máte viac než bohatú minulosť čo sa týka tohto.








_FallingForYou_
Hráč

7 postů
1 reputace

IGN: _FallingForYou_
Od _FallingForYou_ » okolo 1 roku

Dobre taky ted muzu jit vytvorit random ucet s jmenem nejakyho random helpera nebo neco a nekomu poslat takove sracky takze to beru tak ze mam ban neopravnene jelikoz tu furt meles sracky ze jsme to my jelikoz ten clovek napsal nase nicky diky to mi staci stejne si koupim ub cs.