obnova skypvp • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@GejmronCZ To vážne nie nová vlákno nechcem pridávať. Ak má vôľu a sa ti chce nech sa páči :D. 

Sorry za to väčšie písmo nwm prečo to robí. 

+ naposledy: neviem či ste všetci slepý, každý tu spomína nových hráčov wtf? Pre boha, veď každý jeden je cheater, tak prosím sa tu nevyhovárajte na nových hráčov, ktorý nemajú šancu. 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

No, pridať tam netherite je jedna vec, ale ako pridať je druha vec. Napriklad ako vzacnu vec ktorá padá z bedien v aréne, alebo ako vzácnu vec ktorú vieš získať z bedny na spawne na ktorú však potrebuješ kľuč ktorý tiež ľahko neziskáš (confused).

Ale to sú len čisto random myšlienky. Ako vravel Samo ťažko oživiť skypvp ked sa sám server stráca. 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku
samochalupka said:

@GejmronCZ To vážne nie nová vlákno nechcem pridávať. Ak má vôľu a sa ti chce nech sa páči :D. 

Sorry za to väčšie písmo nwm prečo to robí. 

+ naposledy: neviem či ste všetci slepý, každý tu spomína nových hráčov wtf? Pre boha, veď každý jeden je cheater, tak prosím sa tu nevyhovárajte na nových hráčov, ktorý nemajú šancu. 

Presne tak každý deň tam stretávam okolo troch a to tam iba afkujem, občas skočím dole. 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Mám dojem, že by se měl v tuto chvíli vyjádřit někdo z AT. Nejlépe ten, který o tom ví alespoň něco.

A ne, saffe, prosím... já tě žadoním.. nemlať nám o hlavu ty svoje statistiky a grafy. Stejně to je vždycky proti všemu, co komunita říká.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@Saffers @MILENAJETETA @MatinoTekkit @testrgames 

Aspoň jeden z nich by o tom mohol niečo vedieť. 

Edit: Kľudne tu označím celý admin team ak to bude treba. 








saffers
Majitel

5332 postů
7506 reputace

IGN: saffers
Od saffers » okolo 1 roku

Zdravím,

 

není potřeba členy označovat, pokud vlákno nezapadne někam hluboko. Každopádně nejjednodušší možnost by byl kompletní reset s novinkami včetně nových předmětů apod. Nicméně to by zřejmě nebrala spousta hráčů příliš pozitivně, jelikož pravidelné resety na serveru neděláme.

Každopádně nové předměty můžeme přidat. Nepřijde mi příliš vhodné přidávat nějaké mnohem silnější předměty, protože by se ještě více zvětšil rozdíl mezi novými hráči a těmi, co mají odehráno velké množství hodit, ale spíše nějaké raritní, které budou stále dost cenné, aby hráči měli motivaci o ně bojovat, ale nepřidají tak velkou výhodu v boji.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahojte,

ešte ako člen AT som navrhol stále pôvodny set pre začiatočníkov, ktorý sa im automaticky vkladá do inventára. Je to tušim ten spomínaný železný armor a nejaké kraviny k tomu. Ak je niečo, čo by som ja osobne poupravil a navrhol aktuálne, tak je to vylepšiť tento set buď o diamantový, ale na ten ironový pridať enchanty, povedzme prot 3. 

Taktiež súhlasím s tým, tuším to spomínal Gejmron, aby sa tento set nezískal len pri prvom pripojení, ale povedzme po každom 3-5 úmrtí. Aby ten hráč mal šancu neustále bojovať bojaschopne. Pridal by som týmto začiatočníkom zlaté jablká (možno vo väčšom počte, 10-15) - aj keby mali stratiť na hodnote, vie to udržať začiatočníka so slabým brnením dlho naživu. 

Samo, hrozne negatívnu energiu nosíš do každého jedného návrhu, kde sa vyjadruješ. Ja tiež vnímam, že na minicrafte sa žiadne zmeny nerobia a súhlasím s niektorými vecami čo píšeš, ale vypisovať to v každom jednom príspevku mi príde hrozne odveci. Taktiež nesúhlasím s tým, že každý jeden začiatočník je cheater.

PS: Legenda sa naozaj nevráti laugh

Bot








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Akože prečo nepridať veci ktoré by pomohli v boji ked to je pvp minihra. Načo tam pridávať odpad ako je napriklad ender hlava. Tipci sa na to hned vykašlú lebo nemajú ako prežiť, to je pravda. Neustále skúču dole hlava nehlava a veľky prt s toho majú. Ako vraví ImB0T treba im to spríjemniť nejakými lepšími vecami aby ich to bavilo. Nám pt5 pt4 dia to nijako neublíži a začiatočníkom ,naopak, to len pomôže.








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@ImBot

1. Jablka nemajú žiadnu hodnotu, ide ich úplne ľahko získať pomocou prestige kľúčov. Stačí len aktívnejšie hlasovať a nazbierať si nejaké množstvo prestige kľúčov. 

Tiež si toho možno nikto nevšimol, xp lahvičky. Ide o to že sú v prestige crates alebo ako sa volá, ak hodím 64 prestige kľučov mám 64 xp lahvičiek. Takže ak máš plný batoh ktorý má sp++ prestige kľúčov, nahradíš ich xp lahvičkami a batoh je zase úplne plný. Je smiešne že sa dala cenovka 1k coins za stak xp lahvičiek, ked môžem mať free plný batoh xp lahvičiek len tým že otváram prestige kľúče ktoré sa dajú získať hlasovaním. Takže ušetrene coiny. Takže zase je to nevýhoda pre nových hráčov. 

Vždy sa najde niečo čo je pre nových hráčov nevýhoda. Ja som začínal hrať pred 2 rokmi skypvp, v tej dobe to bolo úplne drsnejšie ako teraz. 

Aktivita bola 20 hráčov denne, aj tak som dokázal získať tie najlepšie veci za pomerne krátky čas. Ako som to dokázal? Jednoducho stačila trpezlivosť, začať hlasovať, a počkať si kým budem mať lepšie veci a až tak chodiť do areny a postaviť sa tým lepším hráčom. Všetko ide ak sa človeku chce. 

Negatívna energia z mojej strany to určité  nie je, ja len píšem pravdu ako to je, je to môj názor ako to vidím. 

Ja som už dávnejšie navrhoval jeden nápad. Pridať tam proste ďalšie 2 warpy na 2 rôzne arény. 

Jeden warp by bol pre hráčov od 0-10 levelov, druhý warp 10-15, a tretí warp od 15-20 levelov. 

 

 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku
samochalupka said:

@ImBot

1. Jablka nemajú žiadnu hodnotu, ide ich úplne ľahko získať pomocou prestige kľúčov. Stačí len aktívnejšie hlasovať a nazbierať si nejaké množstvo prestige kľúčov. 

Tiež si toho možno nikto nevšimol, xp lahvičky. Ide o to že sú v prestige crates alebo ako sa volá, ak hodím 64 prestige kľučov mám 64 xp lahvičiek. Takže ak máš plný batoh ktorý má sp++ prestige kľúčov, nahradíš ich xp lahvičkami a batoh je zase úplne plný. Je smiešne že sa dala cenovka 1k coins za stak xp lahvičiek, ked môžem mať free plný batoh xp lahvičiek len tým že otváram prestige kľúče ktoré sa dajú získať hlasovaním. Takže ušetrene coiny. Takže zase je to nevýhoda pre nových hráčov. 

Vždy sa najde niečo čo je pre nových hráčov nevýhoda. Ja som začínal hrať pred 2 rokmi skypvp, v tej dobe to bolo úplne drsnejšie ako teraz. 

Aktivita bola 20 hráčov denne, aj tak som dokázal získať tie najlepšie veci za pomerne krátky čas. Ako som to dokázal? Jednoducho stačila trpezlivosť, začať hlasovať, a počkať si kým budem mať lepšie veci a až tak chodiť do areny a postaviť sa tým lepším hráčom. Všetko ide ak sa človeku chce. 

Negatívna energia z mojej strany to určité  nie je, ja len píšem pravdu ako to je, je to môj názor ako to vidím. 

Ja som už dávnejšie navrhoval jeden nápad. Pridať tam proste ďalšie 2 warpy na 2 rôzne arény. 

Jeden warp by bol pre hráčov od 0-10 levelov, druhý warp 10-15, a tretí warp od 15-20 levelov. 

 

 Súhlasím