obnova skypvp • Minicraft.cz



Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Rozmýšľal som či by nešlo trochu oživiť skypvp. Mohlo by sa tam pridať viac nových itemov, lebo mám pocit že to je už zastaralé. Napríklad není tam netherite, ktorý by sa tam klidne mohol pridať. Neviem či je to za účel, že tam není netherite, ale bolo by to zaujímavejšie. A bol by som rád ak by sa napravili náhodné chestky v aréne, aby sa nebugovali a aby sa spawnovali častejšie ako niekedy. Samozrejme na to treba dlhšiu debatu, len pripomínam čo by sa mohlo zlepšiť.  








diamondak_008
Hráč

4 postů
1 reputace

IGN: diamondak_008
Od diamondak_008 » okolo 1 roku

suhlasim dobry napad , konečne by to tam ožilo 

 








Denix_pro_
Hráč

2 postů
2 reputace

IGN: Denix_pro_
Od Denix_pro_ » okolo 1 roku

Dobry napad urcite by som bral o zlepsenie a ozivenie

 











134 postů
reputace

IGN:
Od » okolo 1 roku

Ahoj,

rád by som chcel vyjadriť k návrhu. Netherite itemy sú od verzie 1.16, zatiaľ čo skypvp beží na 1.12.2. Z technického hľadiska, neviem a obávam sa, že ani nechcem vedieť. No a keby bolo naozaj v záujme tam nahodiť 1.16, stále tým nijak nepomôžeme novým hráčom. SkyPvP je v tomto dovolím si povedať katastrofálny. Zatiaľ čo vy si za kojníky kupujete OP veci, hračí, ktorí sa tam pripoja prvýkrát dostanú sotva 1 železný set. Ak chcete už nejaký update s ešte viac OP vecami, tak navrhnite to, ako zvýhodniť aj začiatočníkov aby mali vôbec možnosť v tej aréne prežiť viac ako 5 sekúnd.

Mato








Denix_pro_
Hráč

2 postů
2 reputace

IGN: Denix_pro_
Od Denix_pro_ » okolo 1 roku

napad by som mal ze by sme mohli dat novu sezonu vsetko odznova

 

 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku

Ked príde začiatočník 1. krát zomrie a tak dostane iron set čo tak namiesto toho výhodnejšie veci ako napríklad pt4 dia set atd. alebo za umiestnenie v tabuľkách za mesiac dostávať nejaké odmeny. alebo za hlasovanie dostavať lepšie veci než len prestige. napriklad pre mna je všetko ostatne okrem pt5 vecí a knižek alebo xp lahiev odpad. Takže mne by to bolo nanič, ale viacerím by sa to oveľa viac zišlo. Problém je v tom že ludia to hlasovanie za server veľmi nevyužívajú preto nemajú coiny. Ja mam 240K coins čisto len z hlasovania. Keby dostávali lepšie veci za hlasovanie viac by ich to motivovalo. A ako hovorím tie chestky v aréne by so napravil aby mali šancu získať lepšie veci. Tam sa dá všeličo vymyslieť, nenechávajte vždy to vymýšľanie na hráčov inak to dopadne tak že tam nikto nebude hrať. Možno by ste sa do toho mohli lepšie pozrieť ako admin team, no ako hovorím treba nad tým porozmýšľať a trochu sa do toho oprieť. 

 








Ants_Slovakia
VIP

17 postů
4 reputace

IGN: Ants_Slovakia
Od Ants_Slovakia » okolo 1 roku
Denix_pro_ said:

napad by som mal ze by sme mohli dat novu sezonu vsetko odznova

 

 ako to by nebolo zle 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

@Ants_Slovakia to bys chtěl po AT moc, aby se zabývali takovými věcmi. Krom toho, že nemají zájem, tak je i vlastně lepší, když si hráči něco navrhnou sami, co se jim (nám) bude líbit.

Ovšem, většinou když se něco navrhne, tak to skončí na papíře, tedy v mailu případně na fóru. Sice tu sem tam zazní od AT fráze, aby jsme vymysleli jak a co, ale ikdyž se to podaří, tak se to stejně neaplikuje. Jen na fórum je X desítek skvělých nápadů a to včetně SkyPvP, ikdyž ne tolik.

Nejsem SkyPvP hráč, ale tak nějak si to dovedu představit, už jen z toho, co si pamatuju z dřívějška (a rozhodně se to vůbec nezměnilo).

 

Já jeden návrh ale mám.                                                                                                                                        ↓(50%/50%)↓

Po každé 5. smrti hráč dostane full iron. Po každé 20. smrti dostanete full iron s dia chestplatem a dia mečem/sekerou . Po každé 50. smrti to bude full dia. (Smrt se do tohoto systému nezapočítá v případě, že hráč zemřel voidem.)

Je to vpodstatě stejný systém jako jsem měl možnost vidět v DOOMovi, že když moc umíráte, tak vám hra nabídne Sentinel Armor. To je armor s větší redukcí dmge, aby jste vůbec pokročili.

Zároveň, pokud není, tak bych dal větší reklamu na hlasování a malinko zvýšil % šance na lepší věci na této minihře, pro nalákání hráčů.

 

PS: Ne, o tý hře nezavřu hubu, protože je prostě skvělá!






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Zdravím, 

obnova skypvp z môjho hľadiská nepomôže aj keby došiel samotný Ježiš, môžete tam pridať čo chcete, môžete zlacniť mythical kľúče, knihy, xp lahvičky, a neviem čo ešte nepomôže to. 

Netherite na skypvp si neviem predstaviť, s tým pt 5 enchantom, osobne by som do vedel získať do pár minút ak by som na to chcel mínať coins. 

Ja som si všimol že admin team nič nespraví kým sa hráči neozvú že chcú nové veci do minihier. Aj to zvyčajne dopadne tak že sa to zametie pod koberec, lebo je s tým veľa roboty, kto sa ma s tým trápiť nie? Kitpvp, PVP sú minihry ktoré mohli stále fungovať keby sa tam niečo zaujímavé pridávalo ale čo na to povedať že? 

Neviem ako chcete zachrániť skypvp, proste celý minecraft stráca hráčov, tak ako minicraft aj iné servery pomaličky dôjdu na koniec svojej cesty. 

Ja som sa s tým zmieril, ako ste si všimli prestal som hlasovať, aktivita klesla, načo tam mám byť? 

Od začiatku som pvp hráč, survival ma nebaví, nemám tam čo robiť. 

Tie updaty čo saffers dáva ani nie sú updaty, nič veľké sa nepridáva, nič zaujímavé. 

Veľká časť minihier je prakticky nehrateľná z dôvodu aktivity ( nulová  aktivita). 

Za mňa všetko a pekný večer :). 

Legenda sa nevráti. 

 

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

@samochalupka Tohle je téma na samostatné vlákno a těch důvodů je tam mnoho. Klidně to založ, rád se vyjádřím se vším všudy ;)

Nicméně Netherite nemá oproti Dia armoru vlastně nic navíc, krom nehořlavosti, větší redukce kb a asi i výbuchu. Také by to šlo vyřešit tím, že by tyhle věci padali z té nejvzácnější bedny a vualá, je to balanced.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."