Crypto • Minicraft.cz



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 12 měsíců

To si děláte srandu ne? Survival, co už má dávno problémy s ekonomikou (a troufám si říct, že se to teď tak nějak aspoň drží), dostane dalších X druhů měny, co se budou neustále houpat nahoru a dolu? Za mě rozhodně NE. Čas, který by se využil tady na to a na neustálou kontrolu a synchronizování těch cen, by se mohl daleko lépe využít na jiných věcech. A to například, na přípravu 1.20 updatu a X dalších daleko lépe využitelných věcech.

Z toho, co jsem viděl i slyšel, tak ze všech nápadů a návrhů, co v poslední době padli je zrovna tohle ten úplně nejzbytečnejší a nejvíc useless oproti některým ostatním, které by byly daleko lepší. A zrovna tenhle dostane podporu hráčů... jako fakt? Promyslete si to nejdřív sakra než něco napíšete.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » 12 měsíců
saffers said:

 

  1. Synchronizace ceny dle nějaké reálné kryptoměny. V tomto případě by bylo zajištěno, že by nemohlo jednoduše dojít k podvodům jako je třeba pump and dump schéma.

Osobně mi přijde realizovatelná varianta 3, jelikož u ní hrozí minimum podvodů. Ale klidně můžete doplnit své postřehy.

To by sa neoplatilo ani investovat kvoli tym par tisicom $, ked uz tak, tak aby to bolo napriklad v milionoch








kapieu
Sponzor

12 postů
6 reputace

IGN: kapieu
Od kapieu » 12 měsíců

Gejmron a v cem ekonomika nefunguje na survivalu? To mi zrovna prijde jako jedna z malo veci, co tam jeste funguje.






kapi



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » 12 měsíců

@kapieu

GejmronCZ said:

"Survival, co už má dávno problémy s ekonomikou (a troufám si říct, že se to teď tak nějak aspoň drží), dostane dalších X druhů měny, co se budou neustále houpat nahoru a dolu?"

 






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » 12 měsíců

Stále nedokážem pochopiť ako ešte vládzete vôbec vymýšľať tie nápady pre minicraft. Je to síce pekné že chcete priniesť niečo nové ale proste načo. 

Saffers tu dal 3 návrhy super, vyberie sa jedna z možností to je pekne. A potom čo? 

Ako dlho na to budete vôbec čakať? A dočkáte sa? Koľko ľudí to bude chcieť vôbec využívať? Tu na forku je strašne málo ľudí čo tu chodí aspoň raz denne, to sa týka aj admin teamu. 

Je vidno že sa na minicrafte rieši už iba survival na ktorom je  asi najviac ľudí. Kto by chcel riešiť take pvp minihry ktoré sú už dávno mŕtve nie? A tiež by za tým stálo veľa námahy a času. A vôbec či by sa to aj vyplatilo. 

Ja tam už síce nehrajem ale určite by som to tam nepridával. 

Ešte chcem doplniť. Je strašne primitívne ak sa na forku zhodnú 4 ľudia o nejakom nápade a polovička serveru o tom nevie nič. 

Ak už majú byť nápady vážne prijaté tak už cez minicraft urobiť anketu či by to hráči privítali a spočítať to.