Nápad ThePit • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Zdravím, 

kedže získať iron armor je docela ľahké na tejto minihre, tak som rozmýšľa ako získať tie najlepšie veci oveľa ťažšie a možno by sa tak aj zväčšila hrateľnosť minihry. 

1. Pridať nové armory, podľa výšky levelu. Asi takto, priložím obrázok: https://static.wikia.nocookie.net/minecraft_gamepedia/images/5/5a/Armorc.png/revision/latest?cb=20200701191507. 

2. čo sa týka goldov, ja by som ich využil na kupovanie enchantov na zbrane a meče: sh 1,2,3,4. Pt 1,2,3,4. Smozrejme aby to nešlo získať veľmi jednoducho tak by sa tie ceny zvýšili. Na kupu prutu a luku. 

3. Armor a meče by šli získať postupne podľa výsky levelu. Napr: nezíska hned na určitom levely celý set dia armoru ale pekne postupne, každá čásť armoru na inom levely. 

To sa týka aj meča. A kedže mečov je 6, tak to by išlo trošku pomalšie.  

Ja by som to spravil tak, ak mám už kompletný set dia armoru o 10 levelov by som dostal aj dia meč. Dalej dia meč ostáva stále až kým nezískam netherite set, ked bude kompletný o 25 levelov bude aj netherite meč. 

4. Kúpa enchant knižiek. Aby to nebolo príliž jednoduché,  neprenášali by sa tie enchanty na dalšiu časť armoru. Príklad: Mám iron legins s pt 4, získam dia legins už ten enchant tam nebude. Musí si ho kupiť znova. Môže to byť otravné to viem, ale nakoniec by sa zvýšila obtiažnosť hry a nebolo by tak neskutočne ľahké získať tie naj veci za 2 dni. 

5. Získavanie goldov, to by som nechal tak jak je. 

6. Všetko resetnuť. To znamená, level, killstreak, umrtia, zabitia, armory, goldy. 

Aby mali šancu aj nový hráči, tak by ste to museli prekusnúť. Aj to čo pozerám väčšinou ktorý sú v tabuľke killstreak tak to je jedno, lebo každým odpojením sa resetnu. 

Ak mám za seba povedať, mne by ten reset nevadil. Oveľa viac by ma ťahalo hrať ThePit lebo by som chcel získať ten naj armor. 

Ako by vyzeral? Full netherite set pt 4 + netherite meč sh 4. Op? Tento set by išiel získať až v takom 300 level. Smozrejme tie enchanty nepočítajte, tie by sa kúpili za tie goldy ako som už spomínal vyššie. 

Prosím, nikto tu nepíšte o mojej gramatika ja o tom viem. 

 








Mr_b0b3r
Helper+

30 postů
24 reputace

IGN: Mr_b0b3r
Od Mr_b0b3r » okolo 1 roku

Zdravím, 

cením si tvého návrhu, ale toto mi nepřijde jako vhodný návrh na thepit.

Přeci jen, nejen že by nám tam vznikla mnohem větší nevýhoda vůči novým hráčům, díky tvýmu návrhu na přidání silnějších armorů, mečů a dodatečných enchantů, ale také by jednotlivé boje byly dosti nekonečné, pokud by neskončili zabitím na 2 hity. 

Myslím si, že toto máš tak nějak na PvPčku, tam máš možnost si udělat své nejlepší brnění a poté si užívat nekonečné souboje. Nedělal bych z pitka další PvP.

Ono hlavně je to i dobře udělané, protože k hráč se základním (koženým) brněním dokáže porazit hráče s ironem, nekazí to tolik požitek ze hry. Pak by tu někdo běhal s full netherite armorem a co by ti hráči mohli dělat? koukat, teamovat? Co jim to pomůže, když ví, že ho stejně nikdy nezabijou.

Dle mého názoru, si sem hráči chodí zahrát, protože nejen že ty boje fakt nebývají dlouhé a tak náročné, ale hlavně nemusíš řešit své věci, nemusíš se tak o to starat, je to takový milý "odpočinek". A že tu je jednoduché získat třeba těch 10k goldů na iron brnko? Nepřijde mi, osobně mám tam neco přes 50 lvlů a nejsem ani v půlce na to, abych si ho mohl pořídit a to jsem si kupoval jen chain. Uznávám že nejsem nějakej extra bojovník, ale průměrnýmu hráči to chvíli zabere.

Shrnuto, nedělal bych zde žádnou takovou zásadní změnu, myslím si, že to tu funguje docela dobře a je to i slušně vybalancované.

~ Bobroš






DC ~ Bobrik#2299



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@Mr_b0b3r V tom všetkom máš pravdu. 

Ale nevýhoda nových hráčov. 

Ak ste si všimli väčšinou nový hráči su len cheateri ktorý sa prídu pobaviť. 

Takže práve my mame nevýhodu, ked hráč ma fly, ac, reach a neviem čo ešte. 

My proti nemu nemáme tiež žiadnú šancu. Ak ich vie použivať tak si ho nevšimne ani anticheat. 

Takže mi máme proti novým hráčom tiež nevýhodu, nie len oni su v nevýhode.  

Nerátam už v nových ľudí ktorý prídu na tento server lebo zo 80% maju cheaty. A ked si pôjdu na survival, môžu mať kľudne fly a anticheat si to nevšimne. 

Takže to je tiež nevýhoda pre tých ktorý nemajú ani VIP a su na servery dlhšiu dobu. 

 








snejciik
Sponzor++

356 postů
180 reputace

IGN: snejciik
Od snejciik » okolo 1 roku

Ahoj,

vůbec nevim kde jsi přišel, že "80% hráčů má cheaty" ale ok. Když někdo už cheatuje, tak ho buď můžeš reportnout, či ho natočit a nahlásit buď na discordu nebo tu na fórku.. my ho rádi potrestáme. Pokud vim, tak mně už i osobně nepřijde fér, když někdo má normálně kožené brnko a jsou 2 v teamu co mají iron, tak je to celkem otravný proti tomu hrát. Čiže pokud by se přidalo něco takového, co jsi navrhoval, tak by to odradilo většinu nových aj stálých hráčů, kteří si tam jak bobrik psal šli "odpočinout". By jen stáli a hleděli na vás jak máte full kravinky.

NICMÉNĚ SE MI HROZNĚ MOC LÍBÍ JAK PÍŠEŠ TAKHLE :ddd

 

~ Snejk








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

80% bol len odhad. 

Zatiaľ čo som spozoroval našiel som len cheaterov z ac, fly, speed, reach, atd... na pvp, skypvp, ThePit. 

Viem čo mám robiť, ohľadom nahlásenia a natáčania. 

Ak k tomu už nič nemáte len tie prihlúpe poznámky o mojej gramatike a akým tučným píšem môžte to zamknúť. 

Viem o tom a nepotrebujem to počuť z každej strany. 

Tučne mi píše ani neviem prečo. Takže ak už vážne nič tak prosím lock. 








Gamma_Lucy
Admin

28 postů
23 reputace

IGN: Gamma_Lucy
Od Gamma_Lucy » okolo 1 roku

Ahoj,

osobne sa mi návrh tiež moc nepozdáva a pridaním by sa hrateľnosť skôr znížila.

Pozrime si také skypvp, kde to väčšina nových hráčov tiež vzdá, keď tam behajú hráči s full dia armorom a nemajú proti ním najmenšiu šancu. Pridaním tvojho návrhu by to na pite skončilo tak nejak rovnako.

Jasné, občas sa tam nejaký ten cheater vyskytne, no väčšinou je do niekoľkých minút potrestaný. Rozhodne to nieje dôvod na to, aby ste kvôli tým pár cheaterom mali tak dobré armory.

Taktiež, skús sa na to pozrieť z pohľadu hráčov, ktorí si chcú zahrať pvp bez toho, aby sa museli trápiť nejakým nakupovaním alebo získavaním výbavy, ako tomu je na skypvp a PvP. Môžu prísť na ThePit a zahrať si vyrovnané pvp. Pridaním lepších armorov a enchantov by sa z toho stala ďalšia nehrateľná minihra pre menej aktívnych, alebo nových hráčov.

ThePit je jednoducho minihra, kde majú všetci ako-tak rovnaké vybavenie, prídeš si tam zahrať pvp a zrelaxovať. Je to minihra, kde nemusíš riešiť nakupovanie výbavy a môžeš si ju prísť zahrať kedy chceš s tým, že stále máš proti ostatným hráčom šancu. S návrhom teda vôbec nesúhlasím.

S pozdravom,

Lucy






 

 

                   



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

ThePit určitie nie je relaxačná minihra :D. Občas je to horšie ako ostatné minihry. Ked na teba pôjdu dvaja iron týpci a daju ťa na 2 rany a to sa opakuje dookola tak sranda to nieje. 

A nájdu sa aj taký 3 hráči, ktorý po sebe nepôjdu a ak pôjdem dole do areny tak jeden strieľa z luku druhy prut a treti meč. 

Mne sa to stalo a relax ani židna sranda to nebola.  Samozrejme je to strašne rýchle čo sa týka fightu ked idu 2 tak ešte rýchlejšie. 

Dá sa isť 3v1 to kľudne, ak su dvaja pri sebe a jeden je dalej od nich ale k fightu nedošlo tak sa to ako team asi nepočíta. 

Veľa hráčov sa tam pozná, takže aj to môžme brať ako nevýhodu. 

Každý minihra ma výhody aj nevýhody. 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahojte,

moc sa mi nechce čítať všetky vaše vyjadrenia, i keď asi s mnohými by som súhlasil (zo strány AT) po prečítaní prvých pár viet.

Tvoj návrh mi pripomína skôr návrh na zmenu KITPVP - kde by sa s ním dalo v niektorých častiach súhlasiť, takže neviem prečo by si chcel ničiť týmto nápadom ThePit. ThePit je konečne vyvážená minihra a určite som proti tomu, aby sa robili nejaké väčšie zásahy do nej. Ja som navrhoval kozmetické zmeny ako odobratie prútu a aby po zobratí goldu to dávalo aj 1x šíp. Tieto dva nápady som odkomunikoval členom AT a už je to v ich rukách.

Nazbierať dostatok goldov na to, aby si mohol mať ironové brnenie je dosť náročné a určite si nemyslím, že by sa tento počet mal navýšiť. Ak by som už niečo šiel navrhnúť, tak by to bolo dokonca mierne zníženie.

Bot