Nahlásenie hráča pvpmaster12387 • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Zdravím,

Hráč pvpmaster12387 pravdepodobne dlhšie používa na tomto servery cheat (reach), ktorý som si všimol pri fighte s ním. Rozhodol som sa ho reportnúť, ale pod výhovorkou že hráča nešlo natočiť z dôvodu príliš častého odpojovania zo servera. Som sa rozhodol to dnes vziať do vlastných rúk, tak som si zapol bandicam (nahrávací program). Zapol som si Tlauncher, pripojil som sa na server (minihra pvp). šiel som 1v1 z týmto borcom, následne som celý fight natáčal. To je postup ako natočiť hráča pri cheatovaní, veľmi jednoduché nie?

Mne na to stačili 3 minúty nahrávania, a mám krásne momenty kde je vidieť cheat (reach). A kto ho tam nevidí nech si prosím zájde k očnému. Dakujem :) . 

A tu je hľa ten legendárny dôkaz, ktorý nebol schopný nikto z at natočiť.

Dôkaz: https://youtu.be/YGL3VQndg4c

Dúfam že tento hráč bude adekvátne potrestaný za svoje hriechy ktoré spáchal. 

Dakujem,

s pozdravom pekného dňa. 

Váš samochalupka. 

 

 








snejciik
Sponzor++

356 postů
180 reputace

IGN: snejciik
Od snejciik » okolo 1 roku

Ahoj,

projedeme si to takhle. V minutách 0:01 šlo vidět pár hitů, které ukazovaly reach, 0:07-0:10 - reach, 0:25, 1:33 šel vidět dlouhý hit. To si myslím, že jako důkaz stačí, samozřejmě ve videu je toho vidět více, ale vybral jsem časy, které to jasně dokazují. Nicméně hráče jsem i ve hře chvíli sledoval a potvrdilo se to.

Hráče jsem potrestal, děkuji za nahlášení. Poprosím tě, abys to videjko nemazal, dík.

 

~ Snejk