Vanilla Rework • Minicraft.cz



iHqteKonikk_
Moderátor

118 postů
88 reputace

IGN: iHqteKonikk_
Od iHqteKonikk_ » okolo 1 roku

Ahoj, už nějakou dobu mi leží v hlavě nápad na přepracování Vanilly tady na minicraftu. Abyh ale vůbec mohl něco takového začít, potřebuju samozřejmě vědět co chci vůbec předělávat a přidávat. No, a kdo jiný by mi s tím poradil líp, než hráči? Proto vám dám možnost se do tohoto projektu také zapojit! Stačí poslat své návrhy a nejlepší se možná do hry dostanou ;-)


Co by takový návrh měl obsahovat?

  • To nechám čistě na Vás, každopádně nepočítejte s přidáním ekonomiky, custom itemů atp. Stále to musí být VANILLA.

 

Mám návrh, kam ho poslat?

  • Posílat můžete na můj mail H0orse55cz@minicraft.cz nebo sem pod tento příspěvek.

 

Dostanu za svůj návrh něco?

  • Nejlepší návrhy a jejich autory samozřejmě odměníme. ;-)

 

Do kdy můžu svůj návrh poslat?

  • Žádný specifikovaný termín zatím není.

A rovnou upozorňuji, že toto téma by mělo sloužit především pro sdílení návrhů. Jakékoliv hádky budu mazat, případně znemožním komentování tohoto příspěvku.






DC: matess43_                                                          IG: konikovoo                                     mail: h0orse55cz@minicraft.cz


 

 

 
 

 

 



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Cau, 

pridať možnosť teleportu na vanilla server cez "hlavný" server (lobby). 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku
ImB0T said:

pridať možnosť teleportu na vanilla server cez "hlavný" server (lobby). 

Ahoj, spolu s tím i  vidět počet hráčů a ostatní věci, co jsou vidět v menu u ostatních miniher.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."