PVP • Minicraft.cz

PVP


samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Ahoj.

Chcel by som navrhnúť odstrániť invisible potion z tejto minihry. Dnes som bol na minihre pvp a hráč takto zabíjal hráčov. Skočí do areny s invisible, pričom nemá na sebe armor aby ho nebolo vôbec vidieť. Podľa mňa je to zneuživanie, a takto si prilepšuje lepším levelom a killstreakom. Mal by sa odstrániť a vymazať aj všetkým hráčom. 

@saffers








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Nesouhlasím. Je to jen jiný styl hraní. To co nabírá menší viditelností ztrácí na obraně. Když nejsi slepej, vidíš aspoň ten meč nebo particly. Pak 2 rány a hotovo. A když máš Fire Aspect, což předpokládám, že má každej, tak ho odhalíš a pak je snadný ho zabít.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@GejmronCZ Partikle ani meč nevidno. Nehraješ tam tak prosím pšššt. Ked ma v inventári  jedno okienko voľné tak v ruke nič nemá, takže nevidíš meč, sekeru, luk..... 

Jedine čo počuješ su kroky. Ale to iba v tom prípade ked šprintuje. Ked len chodí je to slabo počuť. A ked drží shift tak nepočuť vôbec. 

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Vidíš ještě particly, když běží jak mu lítaj od nohou. Na KitPvP byl nebo ještě je (nvm po tom updatu, co tam byl jsem tam už nevlez) kit invis a doslova měl jen zbraň, možná poťák a soupky a to bylo vše  + invis. Nikdy jsme s tím neměli problém a byly to free killy. Vím jak MC funguje a nezáleží na tom, na jaké části serveru to je. Je to stejné. V MC nehraješ na zvuky, ale na efekty, co vidíš. Ty myslím že nemáš úplně nejslabší pc, takže ty efekty jistě vidíš.

V tomhle mi dá každý, kdo PvP hraje za pravdu.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahoj,

absolutná hlúposť, nesúhlasím. 








MILENAJETETA
Helper+

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

Mne to príde ako zbytočné. Pozrel som si pár resource packov na pvp a niektoré invis hráča dokážu dostatočne zviditeľniť. 

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Ahojte,

Asi ja som dement :D. Pozeral som sa dnes do nastavení a mal som vypnute všetky animácie. Tak možno preto som nevidel tie particly. 

Možno je to tým neviem.