novy survival • Minicraft.cz



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku

cau, mohli by ste pridat nejaky novy survival napr. earth survival alebo nieco podobne, kde by bola normalna ekonomika, normalne ceny v shope a normalne premeny na lobby (napriklad ako to ma oneblock). Podla mna by to bavilo viac ludi ked tam nabudu mat vsetci niekolko miliard a mozno by ich to aj motivovalo tam hrat








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Podľa mňa ked ide o survival má to vyzerať ako keby si hral singláč. žiadne vyhradené parcely, žiadný predražený shop, žiadna pvp arena, žiadne kupovanie blokov, armoru, zbrane, žiadna dražba. 

Ale povedzme si úprimne im trvá strašne dlho zrobiť len nejakú drobnosť, a ty chceš rovno novú minihru s lacnejším shopom? Do by sme sa načakali. 

Odznelo tu niekoľko návrhov na všeličo, ale zatiaľ som nevidel v changelogu že je niečo nové. Vždy su to len nejaké somariny. Takže ja to nevidím nejako ružovo. Ale keby to vedeli spraviť v ich osobnom rekorde tak klobuk dole :). 

 








xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku
 
samochalupka said:

Podľa mňa ked ide o survival má to vyzerať ako keby si hral singláč. žiadne vyhradené parcely, žiadný predražený shop, žiadna pvp arena, žiadne kupovanie blokov, armoru, zbrane, žiadna dražba. 

To uz si rovno mozu zahrat singleplayer ak chcu nieco taketo :D A nepovedal som, ze chcem minihru s lacnejsim shopom, skor aby to aspon trochu odpovedalo normalnej cene, nie ako na survivale kde stoji napriklad spawner 800k ale normalne sa cena je 80-100k








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
samochalupka said:

Podľa mňa ked ide o survival má to vyzerať ako keby si hral singláč. žiadne vyhradené parcely, žiadný predražený shop, žiadna pvp arena, žiadne kupovanie blokov, armoru, zbrane, žiadna dražba. 

Ale povedzme si úprimne im trvá strašne dlho zrobiť len nejakú drobnosť, a ty chceš rovno novú minihru s lacnejším shopom? Do by sme sa načakali. 

Odznelo tu niekoľko návrhov na všeličo, ale zatiaľ som nevidel v changelogu že je niečo nové. Vždy su to len nejaké somariny. Takže ja to nevidím nejako ružovo. Ale keby to vedeli spraviť v ich osobnom rekorde tak klobuk dole :). 

 

Ahoj, trošku ťa poupravím, keďže nemôžem súhlasiť s  " ale zatiaľ som nevidel v changelogu že je niečo nové. Vždy su to len nejaké somariny."

Na Oneblocku sa pridal nový shop, takisto na návrh tu na fóre sa pridali pre nových hráčov autom. itemy v inventári, pridal sa opäť na návrh hráčov QuickShop a ešte zopár ich bolo, takže zrejme pozeráš changelog iného servera.

Čo sa týka spomínaného návrhu, určite som za, dokonca som na podobnom survivale pracoval pred mojim odchodom z AT, no nedotiahlo sa to. Inak určite treba so Survivalom opatrne nakládať, nebyť práve tejto "minihry", tak by na tom bol server dosť zle. 

Niekto ti možno odpíše, že súčasťou servera je Vanilla server, kde tieto veci nemáš, čo je pravda, no ja osobne by som aspoň privítal, ak by sa dalo na Vanillu portnúť cez lobby a skúsiť ju kompletne premazať, možno by to zopár dospelejších hráčov prilákalo:)

Bot

 








Krist0fer
E.Builder

20 postů
18 reputace

IGN: Krist0fer
Od Krist0fer » okolo 1 roku

Zdravím.

Aktuálně dokončujeme slibovaný Update (Survival^2). Dle mého to bude veliká změna.

Tím, že je shop drahý, hráči si spíše budou stavět obchody a markety. To znamená, že nebudou tolik využívat tento příkaz.

Pokud vás ale napadají nějaké vychytávky, či rovnou další update, neváhejte nás kontaktovat.






Discord Krist0fer#3857

E-mail ikaros16@seznam.cz

 

Builder+ Krist0fer

(👍 ͡◡ ͜ʖ ͡◡)👍



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku
Krist0fer said:

Zdravím.

Aktuálně dokončujeme slibovaný Update (Survival^2). Dle mého to bude veliká změna.

Tím, že je shop drahý, hráči si spíše budou stavět obchody a markety. To znamená, že nebudou tolik využívat tento příkaz.

Pokud vás ale napadají nějaké vychytávky, či rovnou další update, neváhejte nás kontaktovat.

Mne sa tam celkovo nepaci ako tam je spravena ta ekonomika, preto som aj napisal tento navrh :D








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Ahoj, no vy jedete..

1. Další Survival? Mnoo, zatím tu máme Survival, PvP, Castaway, SkyIslands, SkyBlock, OneBlock, Technic Survival... nezdá se mi, že by se něco kromě 2 z nich (Surv - OB) hrálo. Zcela upřímě SkyBlock bych nechal jen proto, že to je taková klasika a je tu hrozně dlouho jinak bych ho dal taky pryč. Je absolutně zbytečné vytvářet další survival minihru, co za týden nebo 2 umře a bude to vypadat stejně jako všude jinde.

2. Ceny jsou drahý a má to svůj důvod, což napsal Ikar. Ovšem další nebo spíše více obecný důvod je, aby sis sehnal danou věc hezky po staru a ne ji koupil a měl ji hned.

3. Ekonomika je špatně a jedna z těch věcí jsou firmy, které furt tak hrozně všichni obhajujete. Fuj

4. Legendo sorry, ale tohle jsou minoritní změny, pokud se to tak dá nazvat. Žádný extra velký gamechanger, co tenhle server potřebuje. Však tady už neni ani to drama, co to tady drželo zuby nechty poslední aspoň 2 roky. Nic se tu neděje. Něco si připravuju, ale to se rozhodnu postnout podle toho jak velkej bigdeal (a jak dobrej) bude ten Ikarův Survival 2.0, na kterej jsem docela zvědavej a očekávám ho každým dnem...doufám.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku
GejmronCZ said:

 

3. Ekonomika je špatně a jedna z těch věcí jsou firmy, které furt tak hrozně všichni obhajujete. Fuj

Firmy s tym nijak nesuvisia :D Skôr tie premeny na lobby, ale na to už je neskoro to meniť








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@ImB0T Tak to je možné. Bolo to pridané pre zopár hráčov. Ako ja sa občas pozriem na minihry len tak zo srandy, rozdám nejake peneži ale žeby na Oneblocku hralo nejako veľá ľudí to nemôžem povedať. čo sa týka pre tých nových hráčov, väčšina z nich čo som spozoroval si prišli len zacheatovať. Je síce pekné že sa pridali autom. itemy. Ale ja si myslím že hráčov odrádza skôr ta aktivita tej minihry. Ked tam denne ste asi 10-15 hráči. A ešte k tomu je väčšina hráčov afk. Tak to potom vyzerá že tam nikto nie je. Môžu poznať nejaký iný server kde je tiež Oneblock ale z 30 hráčmi a väčšou srandou. Tak si skôr vyberú to druhe nie? 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahojte, 

Gejmron ja som napísal, že nesúhlasím s tým, že vždy sa robia len "somariny", keďže to, čo som spomenul nie sú somariny. Jasne že tu treba skúšať pridávať nové minihry a robiť aj väčšie nové veci, možno by sa niečo chytilo a bolo by to fajn, s tým súhlasím, ale s týmto "zatiaľ som nevidel v changelogu že je niečo nové. Vždy su to len nejaké somariny." sa súhlasiť proste nedá.

Tomik, ako majiteľ firmy ti chcem napísať, že firmy ekonomiku dosť ničia. Stačí, že si do nej človek odloží 50m a za mesiac vie zarobiť 50m úplne v pohode. Nehovoriac o tom, že ak si tam hráč dá 200m, mesačný zárobok je nehorázne vysoký.

Samo, na Oneblocku hraje denne cca 20 ľudí, čo mi vôbec nepríde málo. Je to myslím si že druhý najviac navštevovaný server minicraftu. Hráči na Oneblocku sú omnoho vyspelejší ako na Survivale (česť výnimkám) a mnoho z nich tam hraje práve preto, lebo tam je fajn ekonomika a fajn komunita. Ja osobne radšej hrám na serveri, kde hraje 15 hráčov, 15 fajn ľudí, ako 30 hráčov, ktorí sa správajú ako opice (sú s nimi nonstop problémy (griefujú, nadávajú, vyvolávajú hádky a pod.)).

Bot