AFK • Minicraft.cz



Harpoonek
VIP

6 postů
0 reputace

IGN: Harpoonek
Od Harpoonek » okolo 1 roku

Zdravím, 

Za mě to je zbytečný návrh už jen z důvodu, že není důležité vědět naAFKOVANÉ hodiny hráče. 

Tudíž za mě s návrhem nesouhlasím, 






S pozdravem a přáním hezkého dne, Techniček
Discord  Harpoon#7067

 



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Zdravím.

Tak ja neviem načo vám je dobre vedieť naafkovane hodiny. čo sa chcete chváliť tým že ste naafkovali 1568 hodín, a budete sa hrať že ste afk king  alebo čo. Sú lepšie veci ako vedieť naafkovane hodiny. Takže za mňa určite nie. 








Deno1906
Sponzor++

17 postů
2 reputace

IGN: Deno1906
Od Deno1906 » okolo 1 roku

Mne ide hlavne o to vedieť skutočné odohraté hodiny hráča. To že by mali vlastnú kolonku je už druhoradé AFK hodiny by nemuseli byť vôbec. A nastaviť nejaký system na to aby sa to nedalo ľahko okabátiť.








Mr_b0b3r
Helper+

30 postů
24 reputace

IGN: Mr_b0b3r
Od Mr_b0b3r » okolo 1 roku
uprimne, k cemu ti to bude vedet, stejne to je informace docela k nicemu a ono hlavne to udelat tak, aby ten system nikdo neobcural je da se rici nemozne, vzdycky si nekdo najde cestu jak to obejit





DC ~ Bobrik#2299



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahojte,

na Oneblocku je zrobený dosť kvalitný antiafk systém, takže "občúrať" to tak jednoducho nejde, kým nepoužívaš nejaké makro alebo niečo toho štýlu. Osobne si myslím, že ak by sa čas po hodinovom afkovaní (povolený čas afkovania) nahodil teleportom na lobby a nie na spawn, ako to je doteraz, problém by to jednoducho vyriešilo. Nemyslím si, že by to malo byť nejak náročné zrealizovať - namiesto commandu teleport na spawn to bude teleport na lobby. Jasne že to nie je vec, s ktorou budú hráči súhlasiť. Väčšina si zbiera hodiny, aby mohla "flexiť", no pre správnosť definície "Odohraté hodíny" si myslím, že to je dobrý nápad a preto s ním súhlasim. 

Bot








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

A co to udělat trochu jiným způsobem.

Místo teleportu kamkoliv se nahodí status AFK a když hráč použije jakýkoliv příkaz nebo napíše zprávu do chatu, tak se zruší.

Tím lze jak zamezit počítání odehraných hodin, ale lze snadno integrovat počítání naafkovaných hodin. Sorry, ale já bych to tam prostě rád viděl.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."