Minihra-pvp • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Zdravím,

Som veľmi milo prekvapený z minihry pvp ako sa tam nič nezmenilo. Veľmi ma teší že nejde hitovať v pvp aréne. Ešte viac ma teší že týpek si tam kľudne lieta a šprintuje po celej aréne. šak čo ne? Nič sa nedeje. Neviem kde sa stratil anticheat asi niekde na pol ceste zabočil do zlej strany nevadí. Ta arena v ktorej nejde hitovať sa riešila asi pred viac ako pol rokom. Už netuším kto to riešil. Riešili to viacerí helpery. 

Prosím objastnite mi to. 

@milenajeteta

@saffers








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Já bych spíš chtěl, aby někdo objasnil to, proč tu PvP pořád je, když je to absolutně mrtvý a jedinej, kdo tam chodí je Neptun, aby si kopal nebo já nevim co dělal, aby byl v TOP. Sám říkal, že tam chodí sám. Už před dlouhou dobou taky padlo pár návrhů za co jaké minihry vyměnit, aby se to tu trochu změnilo a aby to tu ožilo. BTW nezměnilo se tu VŮBEC NIC. Inu, já jsem byl a stále jsem za to, konkrétně tuhle minihru vyměnit za Prison. Neni třeba dělat další hovadiny jaké tu byly třeba v Anni, které hráči nebudou chtít. (jen příklad)

Prison je prakticky úplně stejná minihra, akorát lepší.... mnohem lepší a zábavnější. Tudíž nechápu, proč by se to na něj nemohlo předělat. Obnášelo by to nastavit si pár spawnpointů, pár prefixů přidat (kvůli bonusovým efektům jak bývá), postavil novej spawn, pár dolů a to je vše. Nic speciálního neni třeba a já se vsadím, že by několik hráčů jistě postavilo pár dolů vhodné kvality na použití, pokud by jste se jich zeptali.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@GejmronCZ Neuveríš.Ale ja som tam bol pred 15m a bolo tam realne 5 ľudí. Nový hráči. Neuveriteľné. Išiel som z jedným 1v1 tak si  v pohode lupol niečo do žili a si tam poletoval. Išiel som na druheho... nemôžem. Nejde hitovať. Tak ten je hádam nesmrteľný alebo čo. Vôbec nechápem kde sa stala chyba pri opravovaní tohoto bugu. To tak aj vyzerá ked to sa to narýchlo nabuchá a nik to nevyskušá. 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Wow, tak to se ale stal zázrak, protože já tam dlouhodobě vidim permanentně 0 nebo 1-2, ale víc nikdy.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



saffers
Majitel

5342 postů
7518 reputace

IGN: saffers
Od saffers » okolo 1 roku

Zdravím,

 

děkuji za nahlášení, zřejmě jsi měl v PvP aréně zapnutou nesmrtelnost po přechodu z parcel. Nyní by se ti měla vypnout ihned při vstupu do arény.

Anticheat má na PvP detekci některých cheatů trochu poníženou, jelikož konkrétní hodnoty nejsou plně vyladěné pro aktuální verzi 1.19.2 a to je pravděpodobně jediná možnost, jak zajistit, že běžné hráče nebude otravovat falešnou detekcí a cheatery po čase odhalí a zabanuje, pokud to nestihne dříve nějaký člen po nahlášení.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva