Vyzvedávání denní odměny :) • Minicraft.cz



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku

teraz som sem napisal, ze mi vadi, ze niektori hraci budu vo vyhode a niekto zas v nevyhode :D a ty sem cpes toto 

a pochybujem, ze nejak mozu spravit aby vsetci zacinali od prveho dna ale aby ten streak ostal








Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku

Myslím si, že se to dá spravit tak, aby všem zůstal streak, ale aby šli od 1. dne :)








xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku

ak sa to da, tak s tym nemam problem, ale ak sa bude dalej pokracovat v tych odmenach tak s tym nesuhlasim, nema to zmysel








Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku

Smysl to určitě má, rozhodne AT.

F.








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahojte, 

podľa mňa riešite banalitu. Ak by sa pridala táto možnosť, nech sa to pridá tak, že to bude každému počítať prvý deň od pridania danej výhody. Bol by predsa nezmysel, aby hráči, čo to zbierajú už napr 250. deň teraz dostávali denne napríklad 1-2k coinov. Zanechal by som tieto TOP štatistiky, budovali si to preto, aby tam boli, no určite som za to, aby sa to rátalo každému od dňa pridania tejto novinky. Žiaden z týchto hráčov si nezbieral tento ozaj úctihodný počet denných odmien za účelom toho, aby teraz z toho mal viac coinov, ako ostatní hráči. Popravde, sám hrajem denne na minicrafte a neotváram to každý deň len preto, lebo keď som zistil, že po tridsiatom dní sa to resetuje, prestalo ma to baviť.

Bot








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Ahoj, s resetem nesouhlasím a třeba by mi vůbec nevadilo, kdyby to nahodili všem za ten daný streak, co mají. Tak či tak si to vydobili, nasbírali to a právě oni budou v nevýhodě, protože za ty předchozí dny dostali to stejné, tzn jim to AT nespočítá a nepřidá všechno o co tím zvyšováním přišli, kdyby ta funkce tam byla odjakživa. Vůbec s tím nemám problém a naopak jsem za, aby jim to zůstalo a připočítalo na úroveň, kde by měli být.

Kdo by říkal, že zrovna já na tom profituju, tak sotva... nejsem schopnej nasbírat ani těch 30 dní natož víc.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



King2108_MC
Sponzor

10 postů
3 reputace

IGN: King2108_MC
Od King2108_MC » okolo 1 roku
Tohle je konečně dobrý názor, udělal bych to stejně...







Filip0202
Sponzor

36 postů
16 reputace

IGN: Filip0202
Od Filip0202 » okolo 1 roku
Zdravím, chci se zeptat, jestli se nějak řeší vyzvedávání denní odměny? @saffers







saffers
Majitel

5349 postů
7525 reputace

IGN: saffers
Od saffers » okolo 1 roku

Zdravím,

 

nějakou dobu zpět jsem to řešil a se stávajícím řešením (pluginem, který používáme) je možné jen navýšit počet odměn, které se cyklují (třeba na 54), ale chování po vybrání poslední aktuálně změnit nelze.

Jaké máte návrhy, jak by se měla odměna určovat v případě, že žádná poslední neexistuje? Po dokončení rozpracovaných updatů bych se na to mohl podívat.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Napadlo mě udělat, že by jich bylo více. Tzn, že bys udělal třeba 10 takových a po nasbírání těch 30 by se ti odemkla další a zároveň zamkla předchozí, která by se ti i přestala zobrazovat.

Pokud by to tak šlo, tak by byl problém s pluginem vyřešený a fungovalo by to stejně.

 

Co se týče odměn, tak bych navrhoval toto:

1. Třeba každý cyklus přidat 25 coinů navíc a jako poslední odměnu +50, to bych řekl by mohl být základ. (Nesmíme to přehnat, aby to bylo stále trochu balancnuté.)

2. Větší obnosy $ na minihrách, které tam aktuálně jsou. To bych ale upravil, aby si každý mohl vybrat vždycky, na jakou část serveru to chce. Přecejen nikdo nehraje na všech částech. Pak chodím na minihry a rozdávám prachy a bordel z kitů. To bych udělal tak, že si odměnu vyberete a po kliknutí se zobrazí okno kam to chcete s výběrem survival miniher.

3. Náhled u každé odměny, co tam je. Stačí orientačně, ne částky. Postačí to udělat jako lore.

4. Po vyzvednutí 30 odměn dostane každý mystery bednu na lobby, kde získá jednu z těchto věcí (nebo všechny, ale v mnohem menší míře): coins, gadgety, klíče na minihry, případně něco dalšího. Přidat se dá vždycky.

@saffers






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."