OG rewards • Minicraft.cz



HalFoxCZ
Sponzor++

29 postů
8 reputace

IGN: HalFoxCZ
Od HalFoxCZ » okolo 1 roku

Napadlo mně udělat ruzne odměni pro OG hráče, kteří již zde hrajou, dejme tomu třeba více než tři roky, nějakou zvláštní odmněnu, třeba možnost zmněnit si barvu nicku, bez ohledu na hodnost, nebo různé doplnky pouze pro OG hráče. Nevím, jestli je třeba nějak dohledatelné, jak dlouho někdo hraje, ale podle mně by to mohlo třeba upoutat pozornost hráčů, kteří dříve hráli velmi často, a kteří se na server dnes již nepřipojí. Sám tuším, že zde hraju již nějakých 5 let, možná 4 roky, a vidím, jak ze serveru stále ubívají pravidelní hráči.

 






HalFoxCZ - just a furry MC player



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku

minimálne 80% hráčov už má zmenené nicky, takže neviem ako by to vôbec dohľadali 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Dřív jsem navrhoval spoustu věcí pro dlouhodobé hráče. Někdy možná trochu přestřelené, ale i tak se snad žádný z nich na server nedostal.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



saffers
Majitel

5341 postů
7517 reputace

IGN: saffers
Od saffers » okolo 1 roku

Zdravím,

 

není problém přidat například tag, který by to symbolizoval. Nicméně jak už zmínil xTomikk, tak problém nastává v případě, kdy si hráč změní nick, kterých je poměrně dost. V takových by zpravidla musel mít smůlu, protože Mojang už pár dní veřejně neposkytuje historii změn herního nicku.






E-mail     Facebook     Twitter     Instagram     YouTube     Zpráva



xTomikk
Sponzor++

65 postů
32 reputace

IGN: xTomikk
Od xTomikk » okolo 1 roku
saffers said:

V takových by zpravidla musel mít smůlu, protože Mojang už pár dní veřejně neposkytuje historii změn herního nicku.

Histria nickov je vidiet napríklad tu.

Skôr by bol problém s ľuďmi, ktorí prešli z warezu na origo alebo majú nový účet

 








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Většinou si hráči píší o převedení statů na nový nick. Většinu z nich známe a víme kdo jsou, takže v tomto případě by pomohla komunita.

Má to ale jednu nevýhodu a to tu, že by se to muselo přidělovat ručně a to znamená poměrně dost času navíc, když to sečteme.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahoj,

 

ja osobne si nemyslím, že hráčov tu "podržia" nejaké "OG odmeny". Ľudia dospievajú, začinajú chodiť do práce, majú iné starosti a proste prestanú ten server hrať, bodka. Treba sa zamerať na nových hráčov. S nápadom teda nesúhlasím - príde mi zbytočný.

Zároveň by som spomenul v tomto topicu, ak sa tu už teda píše o odmenách, že by som ocenil, ak by daily odmeny pokračovali na viac ako len 30d (zrejme pôvodne myslené na mesiac).

Bot.