Pripomienka • Minicraft.cz



samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

@kufir

Kedže sa nemôžeme vyjadrovať k vláknu na unban smie sa tu :). Video nie je dostačujúce. Príde mi to ako úmyselné banovanie. Hráča síce nepoznám ale vyjadriť sa môžem. + v pravidách sa nepíše akým spôsobom sa hráč môže a akým sa nemôže odpojiť. Ked hráč dostane hit a bude utekať 8 sekund je asi jedno akým spôsobom sa odpojí. Pretože v pravidlách to nie je presne napísané. 








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahoj,

ešte raz by som k tomu chcel niečo napísať. Po nejakej dobe, keď hráč nebojuje to napíše Nyni se jiz muzes odpojit. Hráč sa odpojil a dostal ban. Nie, nepíše tam hláška, Nyni se jiz muzes odportnout. 

Nechcem úplne hodnotiť, či to video je, alebo nie je dostačujúce. To nech posúdi niekto, kto je na to kompetentný. Podľa môjho názoru sa hráč odpojil právom podľa platných pravidiel a toho, čo to píše v daný moment na serveri.
 

Bot








samochalupka
Sponzor++

168 postů
64 reputace

IGN: samochalupka
Od samochalupka » okolo 1 roku

Ja to nechám na @saffers @milenajeteta. Podľa mňa je ten ban od @kufir zámerný. Tomu nasvedčuje aj to video, kedže si tam mal asi 2 sekundovy lag + som nevidel žiadny hit od @filipjetu. Môj názor je taký že hrač dostal ban neprávom. 








MILENAJETETA
Admin

1033 postů
1198 reputace

IGN: MILENAJETETA
Od MILENAJETETA » okolo 1 roku

Ahoj,

Vlákno k žiadosti o unban otvorím. Neviem, prečo je zatvorené, keď je jasné, že sú k nemu námietky. Ak vaše príspevky smerujú čisto na ban, majú akýkoľvek pozitívny prínos a sú logické, tak nevidím problém, ak sa tam vyjadríte.

 

Ku trestu sa zatiaľ nevyjadrujem, až keď si tie vaše príspevky prejdem (prípadne saff).

Milenkovo 






IGN: ADMIN MILENAJETETA

DISCORD: MILENAJETETA#0001

EMAIL: milenajeteta@minicraft.cz



filipjetu
Sponzor

7 postů
4 reputace

IGN: filipjetu
Od filipjetu » okolo 1 roku

Zdravím,

podle mě se odpojit přez [ disconect ] je moc op a mělo by to jenom fungovat přez tu hvězdu nebo /warp spawn (trvá 3s a hráč se nesmí hýbat) je to můj názor a podle mě by se to mělo řešit tím že by to měli zakázat ( odpojování se přez disconnect ) protože to bude používat každý druhý člověk a nepřítel toho hráče ani nestihne hitnout, což je podobné jako zneuívání voidu. Dále hráč který se odpojí z boje se většinou po pár minutách na serveru objeví zase. proto by bylo dobré navýšit automatické bany. když to členové AT nestihnou natočit/potrestat.

[návrh] Zvýšit délku banu od console na 1h, a zakázat odpojení z pvp arény pomocí disconnect

s pozdravem Fíla :3






mno jak bych to řekl, i love minicraft :3

 



jehneci009
Sponzor

1 postů
0 reputace

IGN: jehneci009
Od jehneci009 » okolo 1 roku

Zdravím,

Ano je pravda že se to v pravidlech nepíše jak se můžete nebo nemůžete odpojovat, ale přes /warp spawn ten port trvá 3 sekundy a disconnect nebo /hub to je instantní (tak bych byl rád kdyby se zakázal /hub a disconnect).

To znamená že hráč to může kdykoli odpojit i ve prostřed boje a zachránit si svoje věci + při odpojení z boje by dostal ban ,,5 minut´´.

A já z toho budu mít zničený armor a vyhodim zbytečne coiny na opravu, když se tato věc pořád dokola opakuje + mohl jsem mít tolikrát jejich loot, ale oni to většinou odpojili. Tak bych navrhl zvětšit délku automatickího banu nebo tomu dotyčnýmu zaplatit něco do 1000 coinu (jako pokutu).

Přidal bych hologram na spawn s pravidly (na souřadnice X 93, Y 155, Z 216).








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

Ahoj,

1. Já měl dojem, že na SkyPvP dropnete věci, když se odpojíte z boje. Dlouho jsem nehrál, tak mě kdyžtak opravte, ale co si pamatuju, tak tam tohle bylo.

2. Video jsem viděl a mám ještě další připomínku. To video je v tak hrozné kvalitě, že tam ani není vidět nick a to ho mám na maximální kvalitu (1080p). Tudíž to je jako kdyby si ho nenatočil, protože ze záznamu nejde poznat o jakého hráče jde (s vyjímkou filipjetu).

 






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."



drxgsobsession
Sponzor++

135 postů
69 reputace

IGN: drxgsobsession
Od drxgsobsession » okolo 1 roku
GejmronCZ said:

Ahoj,

1. Já měl dojem, že na SkyPvP dropnete věci, když se odpojíte z boje. Dlouho jsem nehrál, tak mě kdyžtak opravte, ale co si pamatuju, tak tam tohle bylo.

2. Video jsem viděl a mám ještě další připomínku. To video je v tak hrozné kvalitě, že tam ani není vidět nick a to ho mám na maximální kvalitu (1080p). Tudíž to je jako kdyby si ho nenatočil, protože ze záznamu nejde poznat o jakého hráče jde (s vyjímkou filipjetu).

 

1.nevim jestli si hral skypvp v praveku ale toto tam uz davno neni:D 
2.si zpomal video a uvidis ho:D








ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Asi každý hráč to vidí inak, ale čo tak čítam, všetci sme sa zhodli na tom, že to nie je v pravidlách jasne definované a v chate to jasne napíše, Nyni se jiz muzes odpojit. 

Hráča vôbec nepoznám, netuším či to je nejaký dlhoročný hráč, čo hráva na minicrafte, no skúsil by som sa vžiť do role začiatočníka, ktorému napíše do chatu, že sa môže odpojiť. V pravidlách to napísané nie je, ak by bolo, je to jeho chyba samozrejme. On neporušil nič a dostal ban.

Kufir sa zbavil zodpovednosti, zamkol vlákno a napísal, že sa k tomu nemáme vyjadrovať, čo mi prišlo celkom zvlášte, ako by sám tomu banu moc neveril.

Inak, osobne by som to riešil navýšením toho času, po ktorom sa človek môže odpojiť. Ak by sa to dalo na nejakých 15s, za ten čas sa dá napríklad lukom trafiť daný hráč a takto sa nebude môcť odpojiť nikdy, teda bude musieť bojovať - alebo sa odpojí, no za to bude potom patrične potrestaný.  

Bot








GejmronCZ
Sponzor++

536 postů
391 reputace

IGN: GejmronCZ
Od GejmronCZ » okolo 1 roku

@10QSOMUCH_ video je v otřesné kvalitě, já to nevidím ani když si pustím celé na 0,25. To nejde nijak spravit, jen znovu natočit s lepším bitratem.






Nejsem jen hráč, jsem verný hráč :)

Pokud chceš s nečím pomoct, napiš.

"Král, co musí říkat, že je král není pravý král. To ostatní jej nazvou sami králem. Pak tepr bude král."