Žádost o unban - Legendario_21 • Minicraft.cz



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

1. Důvod banu: Cheating

2. Datum a čas banu: 22:31 21.08.2022

3. Druh banu (dočasný, trvalý, dočasný IP, trvalý IP): dočastný 3měsíce

4. Nick admina, který ban udělil (za zavináč uveď nick): @TobisMiner

5. Důvod, proč by jsi chtěl unban: Cheating? Příjde mi že jste mi dal ban když jsem si tam poletoval a upraavoval redstone u farmy, kterou jste mi SMAZALI, i když jsem dostal o povolení od @PolakJack :) Byl bych rád kdyby jste tu farmu dali zpatký farma nedělala nic špatného když byla zaplá tak TPS droplo z 20 na 19,97 což nejde ani poznat... Dělali jsme ji měsíc a půl.......

A ohledně banu jestli to bylo kvůli té farmě tak prosím Unban a @TobiMiner co jsem viděl v msg od kamaráda Tak ElytraFly, který jsem si teda vyhledal na YT tak si opravdu nemyslím, že jsem něco takového měl Fly + ctrl je samo o sobě velmi rychle tak nevím proč bych si měl kupovat nějaký ElytraFly... Za spambota se omlouvám, mělo to psat /pay atd... k tomu jsem se přiznal a koupil jsem si UB, protože bych nerad zahodil tak velkou práci a peníze co jsem do toho serveru dal. Ale nehodlám dávat peníze za něco co jsem vlastně měl povolené od Helpera+. Takže mu prosím napište a vyřešte to děkuji. Rád bych se co nejdříve dostal na server a dostavěl můj projekt. Děkuji, Legendario_21 

 

7. Myslíš, že je ban oprávněný? (ano/ne): Fakt ne...

8. Odůvodnění oprávněnosti banu: 

Měl jsem to povoleno od @PolakJack Helper+

9. Důkazní materiál: /msg s @PolakJack

10. Část serveru, kde došlo k prohřešku: OneBlock






Legends never die :D



PolakJack
Sponzor++

1497 postů
1270 reputace

IGN: PolakJack
Od PolakJack » okolo 1 roku

Som ti nič nepovoloval, som ti naopak povedal, že to dnes už nepúšťaj a skús to zajtra a to iba v tom prípade, keď sa to nebude lagovať. V opačnom prípade som ti povedal, aby si to keď tak okamžite vypol. Na druhej strane si mi aj tvrdil, že máš od nejakého helpera potvrdené, že to nelaguje server a zhodou náhod ten dotyčný helper tvrdí presný opak toho, čo ty.

Viac už doplní @TobisMiner






E-mail: polakjack@minicraft.cz



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Ano rekl jste ze zitra v 6 bych to mohl zapnout a tak jsem mel aji v planu, ted kdyz jsem upravoval redstone tak jsem zapinal patro po patre pro jistotu a 1x jsem to zapl abych se ujistil ze je vsechno ok a redstone hodiny fungujou. A ano nejaky admin nevim nick byl zrovna v prevleku za VIP a nick mel necoJETETA nejak meril pry TPS a xJanko ted nevim jestli je to tak ale ten u te farmy byl taky ale nevim jestli kvuli TPS nebo necemu jinemu tim si nejsem jisty






Legends never die :D



TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » okolo 1 roku

Ahoj,

k banu https://www.youtube.com/watch?v=OVky8FxcG4c - let s elytrou bez použití jediné rachejtle + na konci hezky stojíš namístě, což taky bez úprav nejde. Cheat client vzhledem k minulému banu jsi používal, tudíž bych se zde ani nedivil. (Video je výstřižek, pro doplnění mám mnohem delší kde je vidět více věcí, ale muselo by se nejdříve upravit).

K farmě - dnes jsem ti 3x říkal že farma laguje server, že je špatně udělaná, ať si ji upravíš. Tys na mojí výzvu nereagoval, proto jsem postupoval obdobně jako s lag machinou. Tvoje tvrzení, že tps spadnou pouze k 19,97 je úsměvné ale pravda je jinde. Hned poté co jsi ji zapl tps spadly k 15, což už dokáže znepříjemnit ostatním hru. Ostatním členů jsi prý také tvrdil že jsem ti říkal, že farma je v pohodě, že určitě lagovat nebude, což také není pravda.

To je zatím ode mě vše,

Tobis

 






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Kdyz farma byla vypla tak na serveru i tak dropovali TPS na 14 - 15 takze si fakt nemyslim ze by to bylo mou farmou






Legends never die :D



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

A nerikal jsem nic o @TobisMiner ale o @PolakJack kdyz se kouknete do zaznamu psal jsem si s nim v msg :)






Legends never die :D



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Muzeme to prosim Vyresit zitra v 11:30 rad bych se vyspal a chtel bych to vyresit a taky se pripoji monino04 coz je clen OB a mohl by docela pomoct + ImBOT ktery byl svedkem jinych veci ktere by taky pomoct mohli dekuji a dobrou noc






Legends never die :D



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku

Ahoj,

no ja pomôcť môžem, no bohužiaľ nie tebe. Hack klient máš. To, čo si robil s elytrou nie je legit a ukazoval si to už dávnejšie Siske, mne a Random_Any. Určite si pamätáš, keď si sa chválil, ako vieš rýchlo letieť X tisíc blockov na nejaký ostrov - vtedy to bol môj, preto som ti aj dal ob ban.

Čo sa týka tvojich fariem, môžem napísať opäť to isté, čo som ti písal už pred pár týždnami dozadu. Som presvedčený a bol som presvedčený, že tieto farmy v stave, akom si ich postavil nebudú môcť na serveri fungovat bez výrazného zniženia TPS. Upozornil som ťa na to veľa krát, aj včera. Ak by sa farmy spúšťali postupne, možno by ti to nejako prešlo, no to už musia posúdiť šéfovia, nie my, radoví hráči.

Mimochodom, mne sa zdá, že xJanko ti písal to isté, takže netuším, ktorý admin ti to povolil. Vymenuješ tu admina, ten sa voči tomu ohradí a vymenuješ ďalších dvoch. Takto ti čoskoro dojdu mená a bude ti ostávať sa len priznať. Čo je mimochodom veľa krát lepšie a aspoň ukážeš, že si chlap.

Pekný deň, viac k téme nemám čo povedať.

Bot








Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

K hackum - Chci se vratit k teto debate, takze unban urcite nezachranim, protoze je opravneny. Omlouvam se za zpusobene potize pouze jsem si chtel usnadnit hru a nechtel jsem kazit hru jinym hracum coz jsem taky nekazil. Byl jsem na to zvykly z jinych serveru na kterych jsem hral... Moje farma s cheatama nema nic spolecneho, byla urcena pouze k tomu, aby mohla vydelavat penize mne a zacatecnikum. Po dostaveni farmy vecer v patek 19. Srpna a naslednem spusteni jsem byl v nedeli 21. Srpna upozornen helperem @TobisMiner ze farma laguje server a ze bych ji mel prestavet. Pote jsem naposledy zapnul farmu, a odpojil vsechny pistony krome 4 ktere jsem pouzil na testovani novych moznosti prave k tomu problemu jak rikal @TobisMiner hodne itemu nepadalo do hopperu a tim teda lagoval server. Pri testovani 1 moznosti ktera se nam zdala uspesna ( Vymenit slime za honey blocky ) jsme si casto vsimali dropu TPS na serveru a nekolikrat jsme to i napsali do chatu, pote jsme napsali na helpop a na nas svet se pripojil ADMIN @MILENAJETETA tento admin nam rekl ze to jeste promysli a prodiskutuje s AT a ze mame pockat a pokracovat hrat. Po asi hodine jsme se rozhodli napsat na helpop jestli je to teda v poradku. Pripojil se na nas Helper+ @PolakJack a asi 2min poletoval po nasi farme, my jsme ho obeznamili s tim co nam rekli jini Admini a bylo nam od nej receno ze prozatim mame nechat farmu vyplou a dalsi den po restarte serveru ji muzeme zapnout bez jakekoli upravy. Restartu jsme se nedockali jelikoz jsem byl @Legendario_21 zabanovany 22:31 i presto ze jsem upravoval redstone jsem dostal ban za Cheating ke kteremu jsem se priznal ale rad bych abychom jsme mohli pokracovat v pouzivani nasi farmy a pripadnem predelani nasi farmy. Hrozne neradi bychom o to vsechno prisli a mame podezreni ze dropy TPS zpusobovala jina farma/lag machine ktera nebyla nase a bojime se ze bychom nas projekt/farmu ztratili kvuli nejakemu hracovi co si jenom delal srandu. Dekuji, @Legendario_21 a @monino04






Legends never die :D



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Chtel bych se zeptat jestli mi jeste dnes odpovite na tuto zpravu? Dekuji Legendario_21






Legends never die :D