Žádost o unban - Legendario_21 • Minicraft.cz



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Ta zprava kde jsem rekl ze to nase farma 100% neni byla pouze nase domnenka protoze jsem videl ze TPS dropovala i kdyz farma byla vypla. Jeste jsem to tam psal i do chatu napr jsem napsal: 14TPS atd...

A mimochodem nerikal si ze jsem adminum psal ze mi to dovolil jiny admin? Ja mam pocit ze jsem jen asi 2 adminum (mozna 1) napsal ze jsi mi rekl, ze bys mi to osobne dovolil a at to zapnu cele po restarte... Psali jste mi tu ze jsem vsem adminum psal jak mi to admin(I) (napr. ze mi to dovolil TobisMiner) dovolili, pritom mam pocit ze jsem psal jen o tobe.

V te druhe zprave jsem mluvil na ImBOTA (mluvil jsem o TPS protoze jsem z tvoji zpravy logicky vyvodil ze si myslis ze ta farma je vpoho a ze ji muzu rano zapnout) a ten uz podle me 2roky neni clenem AT pokud se nepletu. A mel jsem na mysli tebe @PolakJack jestli tu resis to ze jsem napsal Admin v mnoznem cisle tak fakt uz nevim

Legendario_21






Legends never die :D



SadEmo
Sponzor++

210 postů
318 reputace

IGN: SadEmo
Od SadEmo » okolo 1 roku

Hoj lidi omlouvám se velice, že se vám do toho vlkádám a tak nějak se přicpu k tématu, ale legendario možná by jsi mohl přestat řešit kdo co kde jak řekl, pokud si sám nejsi jistý jaký admin ti to povolil :D Další věcí je to, že ty nespravuješ server, to má na starost AdminTeam převážně Helper+ a výše nemýlím -li se, takže pokud ti řeknou, že by jsi tu farmu měl přestavět... tak to prostě udělej tak, aby ti fakčila a zároveň jsi nemusel řešit potom následné prkotiny na fóru. Dále tu máme i pravidlo 1.18 Admin tým má právo vyzvat hráče k ukončení jakékoli činnosti, jenž porušuje pravidla serveru. Hráč je povinen výzvu uposlechnout.  9.10 Každý hráč je povinen uposlechnout příkaz člena AT.Jestli se v tom chceš dále babrat, a přijde se na to, že jsi ještě neukončil činnost na výzvu člena AT jen ti to přispěje k nynějšímu trestu si myslím :/ Ta kouzla s Elytrou jsou něco, co ani Houdini nesvedl hele. Dokonce sám jsi psal cituji " pritom mam pocit ze jsem psal jen o tobe." Ještě jednou se omlouvám, že jsem se vecpal, jen mi příjde zbytečné to nadále piplat a neustále se bavit o nepodložených doměnkách o tom, že tamten říkal.. a vlastně tenhle říkal :/ Pěkný zbytek noci a pro jiné tvory než jen noční přeji i pěkný zbytek dne :3 Peace






Buď sám sebou, všichni ostatní už jsou totiž zabraní.

Kontakt



ImB0T
Sponzor++

1073 postů
1395 reputace

IGN: ImB0T
Od ImB0T » okolo 1 roku
PolakJack said:

https://ctrlv.sk/mEf7

toto sa uz sice netyka mna, ale tiez si sebaisto tvrdil, ze to urcite vasa farma nie je https://ctrlv.sk/1K8q

 Ahojte,

môžem potvrdiť, že Legendário viackrát na serveri písal, že mu to nejaký člen AT povolil, taktiež viackrát tvrdil, že jeho farma TPS neznížuje. V čase, keď na serveri kleslo tps tuším na 14, napísal do chatu, že jeho farma je vypnutá a ešte riešil, ktorý hráč môže lagovať server. Ja som na to napísal, že na serveri bolo v tom čase tuším rekordných 30-31 ľudí, že to môže byť v pohode aj tým - predsa len na Oneblocku to nikdy nebolo zvykom (možno prvé mesiace od spustenia).  

Legendario zrejme teda zapol farmu preto, lebo si myslel, že naozaj môže a nepochopil celú situáciu, preto sa tu aj točíme/te v jednom kole a nedokáže vysvetliť situáciu tak, ako by ste chceli.

Prajem krásny štvrtok:)

Bot 








Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku
SadEmo said:

Hoj lidi omlouvám se velice, že se vám do toho vlkádám a tak nějak se přicpu k tématu, ale legendario možná by jsi mohl přestat řešit kdo co kde jak řekl, pokud si sám nejsi jistý jaký admin ti to povolil :D Další věcí je to, že ty nespravuješ server, to má na starost AdminTeam převážně Helper+ a výše nemýlím -li se, takže pokud ti řeknou, že by jsi tu farmu měl přestavět... tak to prostě udělej tak, aby ti fakčila a zároveň jsi nemusel řešit potom následné prkotiny na fóru. Dále tu máme i pravidlo 1.18 Admin tým má právo vyzvat hráče k ukončení jakékoli činnosti, jenž porušuje pravidla serveru. Hráč je povinen výzvu uposlechnout.  9.10 Každý hráč je povinen uposlechnout příkaz člena AT.Jestli se v tom chceš dále babrat, a přijde se na to, že jsi ještě neukončil činnost na výzvu člena AT jen ti to přispěje k nynějšímu trestu si myslím :/ Ta kouzla s Elytrou jsou něco, co ani Houdini nesvedl hele. Dokonce sám jsi psal cituji " pritom mam pocit ze jsem psal jen o tobe." Ještě jednou se omlouvám, že jsem se vecpal, jen mi příjde zbytečné to nadále piplat a neustále se bavit o nepodložených doměnkách o tom, že tamten říkal.. a vlastně tenhle říkal :/ Pěkný zbytek noci a pro jiné tvory než jen noční přeji i pěkný zbytek dne :3 Peace

 

Ja jsem rekl ze mi to povolil PolakJack nerikal jsem nikoho jineho takze to fakt domnenka neni. Potom kdyby kdokoli vyfotil msg se mnou a PolakJack tak by se to dost ujasnilo 






Legends never die :D



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Zdravim,

Takze pokud to chcete cele usnadnit tak bych vas poprosil at tady date cely /msg se mnou a PolakJackem. Dekuji, Legendario_21






Legends never die :D



TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » okolo 1 roku

Zdravím,

abych to celé shrnul. 3 členi AT ti jasně řekli, že farmu zapínat nemáš a tys jí přesto zapnul, tak co jsi čekal? Jaké byly TPS v tu dobu je celkem irelevantní, protože přístup k nim nemáš a mody do clienta jsou nepřesné, ale to celé nic nemění na tom, že ti to bylo zakázáno členy AT.

Polak ti farmu povolil spustit až po restartu, což si také nedodržel a celou farmu zapnul hodinu poté. screen

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Zdravim,

Po techto nekolika dnech teto debaty jsme usoudili se vas zeptat jestli muzeme ukoncit tuto debatu a mohli bychom dostat nasi farmu zpet za ucelem predelani a bez jakehokoli zapnuti a zapneme ji az nam rekne nejaky helper ze muzeme. Koupim si UB a s @monino04 to dodrzime, Legendario






Legends never die :D



monino04
VIP

2 postů
2 reputace

IGN: monino04
Od monino04 » okolo 1 roku

Zdravim,

uz by jsme radi vedeli vas nazor na nas napad, jelikoz mame plany ktere bohuzel kvuli tomuto problemu nemuzeme uskutecnit.

Hezky den,monino04 a Legendario_21








TobisMiner
Sponzor++

131 postů
70 reputace

IGN: TobisMiner
Od TobisMiner » okolo 1 roku

Zdravím,

omlouvám se za pozdější odpověď. Jak můžu vědět, že tvoje tvrzení není lež?

Nejdříve si tvrdil, že žádné hacky nemáš, poté co to už nešlo vydiskutovat jsi to přiznal. U farmy je to stejné, na začátku, že ti to někdo povolil, ale v žádné zprávě žádný důkaz tvého tvrzení. Nevím tedy proč bych ti měl zrovna v tomto případě věřit, když nás nebereš vážně a máš z nás srandu.

-Tobis






"Cesta bez překážek určitě nikam nevede"



Legendario_21
Sponzor++

17 postů
5 reputace

IGN: Legendario_21
Od Legendario_21 » okolo 1 roku

Ja z vas srandu nemam a k farme jsem mluvil furt jen o 1cloveku ze mi to dovolil PolakJack sam jste poslal screen naseho chatu bylo tam po restartu ano bylo a ja farmu nezapnul celou jen po patre coz by nemelo vadit protoze jsou na OB i vetsi farmy nez moje jedno patro a u nich to nevadi. Jestli to melo znamenat ze farmu nemam zapinat celou tak jsem v danou chvili asi nepochopil celou situaci, tudiz se omlouvam. Kdyz dostaneme dalsi pokus uz se nic podobneho nestane. A pokud ano muzete farmu nadobro smazat a me dat permu. Vsazim vse, dekuji






Legends never die :D